مردم شرایط را عادی نپندارند ، وضعیت ایلام همچنان قرمز است/ مشاهدات ما غیر آن چیزی است که در یایتخت گفته می‌شود/واقعیت‌ها را درست بیان کنیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استاندار ایلام : مردم شرایط را عادی نپندارند ، وضعیت ایلام همچنان قرمز است/ مشاهدات ما غیر آن چیزی است که در یایتخت گفته می‌شود/واقعیت‌ها را درست بیان کنیم

به گزارش ایلنا، قاسم سلیمانی دشتکی ضمن هشدار نسبت به شرایط امروز کرونا در استان ایلام، گفت: در حالی که در مرکز اعلام می شود که وضعیت استان از حالت قرمز و هشدار خارج شده اما اینجا مشاهدات چیز دیگری را نشان می دهد.

وی با اشاره به این مهم که همه موظف به اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا هستیم، تاکید کرد: قصور در اجرای مصوبات پیگرد قانونی دارد و یکی از مهم ترین مصوبات هم ممنوعیت اجتماعات و گردهمایی ها است. وی در ادامه بر استفاده از ماسک توسط همه افراد جامعه تاکید کرد و گفت: از مدیرکل صنعت و معدن و تجارت استان می خواهم که در جهت تهیه ماسک ارزان و در سطح وسیع اقدام نماید تا در اختیار مردم قرار گیرد.

وی افزود: در اینجا لازم است از مجموعه زحمات و تلاش های صورت گرفته اعضای ستاد استانی کرونا، مجموعه نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و سپاه و بسیج، دستگاه قضا و دادستانی بویژه حوزه بهداشت و درمان، اصحاب رسانه، کارگروه کرونا و صدا و سیما تشکر می کنم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قوای سه‌گانه جلوی وضعیت نابسامان گرانی در کشور را بگیرندآیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی در خصوص گرانی‌های اخیر تاکید کرد: قوای سه‌گانه عوامل گرانی را پیدا کرده، با توجه به محدودیت‌های موجود همچون تحریم‌های ظالمانه، با ارائه راهکارهای مناسب، جلوی این وضع نابسامان را بگیرند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مقاله‌ای که بعد از 30 سال نویسنده‌اش را بیکار کردمسئول ارتباطات و سخنگوی شرکت بوئینگ به سبب مقاله‌ای که 30 سال پیش به رشته تحریر درآورده بود مجبور شد از مقام خود استعفا کند. نیل گولایتی 30 سال پیش مقاله‌ای در مورد نقش زنان در ارتش نوشته و منتشر کرده بود.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کارلوس گون: جزئیات فرارم را نمی‌گویم اما به کسانی که پای من ایستادند کمک می‌کنممدیرعامل پیشین شرکت «رنو-نیسان» تاکید کرد که سخن گفتن از جزئیات فرارش از ژاپن، برای افرادی که به او کمک کرده‌اند خطرساز خواهد بود. او اعلام کرد به هر کسی که از او حمایت کرده است کمک خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

«کووید پارتی» جان مرد ۳۰ ساله‌ای را که فکر می‌کرد کرونا شوخی است گرفتمرد ۳۰ ساله آمریکایی درست پیش از مرگ در چشمان پرستاران نگاه کرد و گفت: «من فکر می‌کردم کرونا یک شوخی و فریب است، اما اشتباه می‌کردم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افرادی که اضافه وزن دارند بیشتر در معرض کرونا هستند - BBC News فارسیقرار است جمعه آینده بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا سیاست‌های جدیدی برای کاهش مصرف خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های پر از شکر اعلام کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مدیرعامل سابق و فراری نیسان می‌گوید به کسانی که در کنار او ایستاده‌اند کمک می‌کند🔺مدیرعامل سابق و فراری نیسان می‌گوید به کسانی که در کنار او ایستاده‌اند کمک می‌کند ⚡️رئیس پیشین گروه خودروسازی رنو-نیسان-میتسوبیشی، ضمن خودداری از اظهارنظر درباره فرارش از ژاپن به لبنان، می‌گوید به هر کسی که در کنار او ایستاده است، کمک می‌کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »