دبیرکل سازمان ملل برای گفت‌وگو با پوتین به مسکو می‌رود | DW | 22.04.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آنتونیو گوترش به مسکو می‌رود تا با پوتین و لاوروف گفت‌وگو کند. گوترش به کی‌یف نیز سفر خواهد کرد. او گفته است برای برقراری صلح باید گام‌های فوری برداشته شود. روسیه نیز از مذاکراتی با اوکراین خبر داده است.

آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد قصد دارد سه‌شنبه ۲۶ آوریل برای گفت‌وگو با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به مسکو سفر کند.

او گفته است، برای برقراری صلح در اوکراین باید"گام‌های فوری" برداشته شود. دبیرکل سازمان ملل متحد خواستار آتش‌بس در جنگ اوکراین شده است. در عین حال ولادیمیر مدینسکی، مذاکره‌کننده روسیه در کانال تلگرامی خود خبر داده است که روز جمعه ۲۲ آوریل چندین تماس تلفنی طولانی با همتای اوکراینی خود داشته است. با این حال او هیچ اطلاعاتی در مورد محتوای تماس‌ها ارائه نکرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اون اسلحه سنبلیک را هم بردارید ، چون کارایی ندارد 👎

کاش سری به یمن هم میزد

StopHazaraGenocide

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مکرون: گفت‌وگو با پوتین با همه دشواری بهتر است ادامه یابد | DW | 22.04.2022رئیس جمهوری فرانسه معتقد است گفت‌وگوی مستقیم با ولادیمیر پوتین هر چند سخت و گاهی ناکارآمد است. باید ادامه یابد. مکرون می‌گوید هر وقت همتای اوکراینی او تقاضا کرده با پوتین حرف زده و باید زمینه برقراری صلح فراهم شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شیرین عبادی: گزارشگر تحریم‌ها و گزارشگر حقوق بشر با هم به ایران بروندشیرین عبادی، حقوق‌دان و برنده جایزه صلح نوبل با ارسال نامه‌ای به میشل باشله، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل، از او خواسته سفر نماینده ویژه بررسی آسیب تحریم‌ها به ایران، موکول به اجازه این کشور برای ورود گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل شود. اخبار_ایران باعث وبانی تحریم کیه؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دولت با برنامه‌ریزی مناسب به دنبال ساماندهی معیشت و رفع مشکلات مردم است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مسئولان باید نسبت به جامعه و همراه بودن با زندگی مردم توجه داشته باشندرئیس‌جمهور با تاکید بر ضرورت پیگیری عملی همه بخصوص مسوولان از سیره و کلام امام راحل (ره)، گفت: همه مسوولان باید نسبت به جامعه و همراه بودن با زندگی مردم توجه داشته باشند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مشاور رئیس مجلس خواستار برخورد نهادهای امنیتی با افشاگران سفر خانواده قالیباف به ترکیه شدمشاور قالیباف افشای این خبر را «یک پروژه امنیتی» دانسته که به ادعای او «مثل همیشه، پروژه بگیران عمله‌ مقاصد محافل امنیتی - سیاسی شده‌اند که منافع‌شان به خطر افتاده است». محتوی اصل خبر موردی نداره، افشای خبر پروژه امنیتی هست!! يعني هیچ مسئولي در نظام ج.ا.ايران چه خودش‌ وچه اعضاي خانواده اش حق سفركردن به خارج ندارن و از آن كشور چیزدلخواه خود بخرند و بایستي تمام عمرشان در يک زندان بزرگ بنام ايران زندگي كنند تا اينكه همشون بميرند ؟ ؟ ! ! ! ! مثل همیشه با کسانی که مقصر هستند کاری ندارند و دنبال کسی میگردند که افشاگری کرده . ای ننگ بر شما مزدوران
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

درگیری‌های تازه در مسجد الاقصی؛ نیروهای اسرائيلی با گلوله پلاستیکی به فلسطینی‌ها شلیک کردنددرگیری‌های روز جمعه در مسجد‌الاقصی در حالی شکل گرفته که نیروهای اسرائيلی می‌گویند ابتدا گروهی از جوانان فلسطینی به سمت آنها سنگ پرتاب کرده‌اند و در مقابل پلیس اسرائيل هم مجبور شده با آنها برخورد کند. جزئیات بیشتر🔽 از کی تا کنون حرکت مردم برای برگزاری مناسک نماز جمعه در مسجد اقصی ،حمله و سنگ پرانی محسوب شده است؟؟؟!! از این همه تناقض شرم نمی کنید؟!!!! حداقل خفقان بگیرید و چیزی نگویید که وجاهت جعلی خود را حفظ کرده باشید. دروغ میگن صهیونیستها کارگر شماها هستن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »