شیرین عبادی: گزارشگر تحریم‌ها و گزارشگر حقوق بشر با هم به ایران بروند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

شیرین عبادی، حقوق‌دان و برنده جایزه صلح نوبل با ارسال نامه‌ای به میشل باشله، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل، از او خواسته سفر نماینده ویژه بررسی آسیب تحریم‌ها به ایران، موکول به اجازه این کشور برای ورود گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل شود. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شیرین عبادی، حقوق‌دان و برنده جایزه صلح نوبل با ارسال نامه‌ای به میشل باشله، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد، از او خواسته سفر نماینده ویژه بررسی آسیب تحریم‌ها به ایران، موکول به اجازه این کشور برای ورود گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل شود.که روز جمعه دوم اردیبهشت ۱۴۰۱ منتشر کرد، نوشته: «در حالی‌که وضعیت حقوق بشر ایران رو به وخامت گذاشته‌است، جمهوری اسلامی ایران سال‌هاست از دادن اجازه ورود به گزارشگر ویژه حقوق بشر خودداری کرده و حاضر به شفافیت در این مورد نمی‌باشد.

شیرین عبادی تاکید کرده که «فساد اداری سیستماتیک در ایران و اختلاس‌های کلان و همچنین سیاست‌های غلط حکومت در چهل سال گذشته» از عوامل گسترش فقر در ایران بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

باعث وبانی تحریم کیه؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مناظره نامزدهای انتخابات فرانسه؛ ماکرون خطاب به لوپن: شما به‌ قدرت روسیه وابسته هستیدامانوئل ماکرون می‌گوید در صورتی که لوپن در انتخابات پیروز شود، به دلیل محدودیت‌هایی که رقیب دست راستی او بر زنان مسلمان وارد می‌کند، کشور با یک جنگ داخلی رو به رو خواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

استرداد متهم قاچاق تسلیحات به ایران از اسپانیا به آمریکامراد بوکئی شهروند ترکیه در سپتامبر پارسال با درخواست دادستانی آمریکا در فرودگاه بارسلونا بازداشت شده بود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ناوالنی: مارین لوپن به پوتین نزدیک است، فرانسوی‌ها به ماکرون رای دهندالکسی ناوالنی، مخالف سرسخت ولادیمیر پوتین، روز چهارشنبه ۲۰ آوریل (۳۱ فروردین) از رای‌دهندگان فرانسوی خواست تا در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه امانوئل ماکرون را در مقابل مارین لوپن انتخاب کنند. Hi dear friend I invite you to these projects and I hope you will achieve your dreams by reviewing these projects nftbooks _ nftbs bitgert _ brise fwc _ fwctokens bluesparrow BNBchain شیطان درجه یک ،جاسوس امریکا برای خرابی و تباهی کشور روسیه. درودها دوستان فردا جمعه 22.4.2022 کل کائنات بر سلطان 20.9.1443 گابریل خبررسان بر درویش 2.2.1401 پاپ بانو بر خودش درود بر الکسی ناوالنی که از زندان و در حبس بخوبی از قدرت نفوذ کلامش آگاه است و نقش خود را بخوبی ایفا میکند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

احتمال افزایش حقوق سربازان در اردیبهشت/ وازیر مابه‌التفاوت فرودین در ماه جاریسازمان وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد که افزایش حقوق سربازان پس از ابلاغ آئین نامه مربوطه تامین و واگذاری منابع از سوی دولت، از اردیبهشت ماه اجرایی می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تورم روسیه به بالاترین میزان 20 سال اخیر رسیدتورم روسیه به بالاترین میزان 20 سال اخیر رسید بر اساس آمار اداره آمار روسیه (روس‌تات)، تورم این کشور با افزایش 17,62 درصدی به بالاترین میزان از فوریه سال 2002 تا کنون رسیده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۷ میلیارد برای زنان نداریم، ۴۳ میلیارد به دو بازیکن می‌دهیمدو تیم والیبال و هندبال زنان ایران به دلیل هزینه‌ مجموعا هفت میلیارد تومان، به رقابت‌های «هانگژو» اعزام نخواهند شد. این در حالی است که تیم‌های «استقلال» و «پرسپولیس» در پرونده دو بازیکن به پرداخت ۴۳ میلیارد محکوم شده‌اند. اطلاع_رسانی younesipour
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »