سفیر آمریکا در سازمان ملل: آماده بازگشت دوجانبه به برجام هستیم، ایران آماده نیست

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد گفت که واشینگتن آماده بازگشت به توافق هسته‌ای با ایران است، اما تهران این آمادگی را ندارد.

لیندا توماس-گرینفیلد در مصاحبه‌ای با روزنامه العربی الجدید، چاپ لندن، که روز جمعه دوم اردیبهشت منتشر شد، احتمال داد که توافقی میان واشینگتن و تهران بر سر بازگشت دوجانبه به برجام صورت نگیرد.

مذاکرات هسته‌ای ایران و قدرت‌های جهانی که با هدف بازگشت ایالات متحده به برجام و اجرای کامل تعهدات هسته‌ای ایران در وین انجام می‌شد، هفته‌هاست که متوقف شده، اگرچه وزیر خارجه ایران می‌گوید که تبادل پیام‌ها بین تهران و واشینگتن از طریق اتحادیه اروپا در حال انجام است. با این حال برخی موضوعات از جمله خروج سپاه پاسداران از فهرست سازمان‌های تروریستی آمریکا سرنوشت مذاکرات را با ابهام مواجه کرده است.

وی افزود: «این مسئله [بازگشت دوجانبه به برجام] از مواردی است که می‌توانیم همکاری نزدیکی بر سر آن با تمام اعضای شورای امنیت داشته باشیم. به نظرم اگر در شورای امنیت مطرح شود، پاسخی که ایران خواهد شنید این است که جهان خواستار اقدام در این زمینه است و این ایران است که مانع شده.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نمایش روحوضی «سلب مسولیت» با هدف تجهیز حکومت تروریست‌ شیعی به سلاح هسته‌ای، با شرکت لوتی یانکی و عنتر شیعی!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زلنسکی:برای کشورم آماده سفر به هر جای این کره خاکی هستم جز مسکو/زلنسکی نامزد دریافت نشان کِنِدیرئیس‌جمهوری اوکراین سفر به مسکو را برای انجام مذاکرات مستقیم با رهبران روس به منظور پایان دادن به درگیری‌ها رد کرد. درهای ایران به روی اوکراین؟؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفر گزارشگر ویژه سازمان ملل به ایران برای بررسی آثار تحریم‌ها«آلنا دوهان»، گزارشگر ویژه سازمان_ملل در امور مربوط به تحریم‌ها،از سفر خود به ایران در ماه اردیبهشت، خبر داد.«شیرین عبادی»در نامه‌‌ای به کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد، خواسته که این سفر را موکول به اجازه ورود گزارشگر ویژه حقوق_بشر نمایند. تحریم گزارشگر ويژه حقوق بشر نيز بايستى همراه باشد!!!اميدوارم كه نظام نكبت اسلامي گزينشيها را انتخاب نكند براى مصاحبه و تحقيق!!!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارشگر ویژه سازمان ملل برای بررسی حقوقی تحریم‌ها به ایران سفر می‌کندشورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در بیانیه‌ای اعلام کرد که گزارشگر ويژه این نهاد برای بررسی تاثیرات تحریم‌های اعمال شده علیه ایران بر وضعیت حقوق بشر در این
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشدار سازمان ملل نسبت به «جنایت جنگی» روسیه در اوکراینسازمان ملل هشدار داد که روسیه در حال بمباران بی‌وقفه مناطق غیرنظامی در اوکراین، کشتار غیرنظامیان، تخریب زیرساخت‌های غیرنظامی بوده و چنین اقداماتی می‌تواند یک 'جنایت جنگی' باشد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش‌های بین‌المللی به انفجارهای متعدد در افغانستانحمله مرگ‌بار روز گذشته به نمازگزاران مسجد «سه دکان» در شهر مزار در شمال افغانستان، با واکنش‌های گسترده بین‌المللی روبرو شده است؛ گزارشگر ویژه سازمان ملل آن افغانستان -راه حل نجات افغانستان ازدست خامنه‌ای و طالبان ، مقاومت_ملی_افغانستان و جنبش_زنان_افغانستان است . - ترکیه ، عربستان و اتحادیه_اروپا میتوانندازمبارزه مردم افغانستان برعلیه طالبان حمایت کنند. - طالبان،درافغانستان بشدت متزلزل ومنفور ودرسطح بین المللی منزوی است .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

درخواست 40 مقام پیشین آمریکا از بایدن برای بازگشت به برجامدرخواست ۴۰ مقام پیشین آمریکا از بایدن برای بازگشت به برجام چهل مقام دولتی پیشین و متخصص عدم اشاعه هسته‌ای از رئیس‌جمهور آمریکا خواستند تا مذاکرات جهت بازگشت به توافق هسته‌ای با ایران را با موفقیت به پایان برساند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »