حمله دسته‌جمعی و مسلحانه شکارچیان غیرمجاز به محیط بانان در میانکاله

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بیش از صد شکارچی غیرمجاز سوار بر قایق‌های خود با سلاح های شکاری به محیط_بانان میانکاله حمله کردند.این شکارچیان غیرمجاز در منطقه آشوراده در حالیکه صورت‌های خود را پوشانده بودند با سلاح‌های شکاری به سمت محیط بانان تیراندازی کردند. اخبار_ایران مازندران

بیش از یکصد شکارچی غیرمجاز سوار بر قایق‌های خود با سلاح های شکاری به محیط‌‌‌ بانان شبه جزیره میانکاله حمله کردند.

این شکارچیان غیرمجاز در منطقه آشوراده در حالیکه صورت‌های خود را پوشانده بودند با سلاح‌های شکاری به سمت محیط بانان تیراندازی کردند که در اثر این تیراندازی‌ها تعدادی از محیط بانان مورد اصابت گلوله‌های تفنگ شکاری این افراد قرار گرفتنداو افزود: «اگرچه در سال‌های گذشته نیز سابقه داشت و بطور مثال در ۲۵ بهمن ۱۳۹۸، سبب زخمی شدن چهار محیط بان شده بود، اما حملات اخیر این بار گسترده‌تر از گذشته و به نوعی بی سابقه بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بایدن در نشست خبری با شولتس: روسیه به اوکراین حمله کند نورد استریم۲ دیگر وجود نخواهد داشترئيس جمهوری آمریکا، به روسیه هشدار داد در صورتی که به اوکراین حمله کند، دیگر پروژه خط لوله انتقال گازی به نام نورد استریم ۲ وجود نخواهد داشت. يقول محمد قاسم: 'أنا أحترم المهدي عليه السلام ولكن أحلامي لا علاقة لها به. هذا فقط لأنه لم يظهر لي ولم يذكر في أي مكان في أحلامي. أنا فقط أشارك أحلامي كما أمرني الله ورسوله صلى الله عليه وسلم'. تعرف على المزيد هنا وهل يمكن ان يكون محمد قاسم هو المهدي ؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فعالان محیط زیست در آلمان خود را به کف آسفالت بزرگراه چسباندندیک گروه از فعالان مبارزه با تغییرات اقلیمی در پایتخت آلمان با مسدود کردن یکی از بزرگراه‌های مهم در برلین، ضمن مسدود کردن مسیرهای عبور و مرور، ترافیک شدیدی را در این شهر ایجاد کردند. پیشنهادی هم برای جایگزینی سوخت های فسیلی دارند؟ همه می دانند منابع انرژی جایگزین هنوز نمی توانند کل نیاز انرژی بشر را تامین کنند بگذاریدشان در کنار فعالان حقوق حیوانات که مخالف تجارت گوشت احشام هستند و سایر مخالفین به نظر میاد یک جوری باید بشر برگرده به غار و دانه خواری پیشه کنه.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اقتصاد کشورمان را منتظر برجام نمی‌گذاریمرئیس جمهور در دیدار وزیر امور خارجه فنلاند: اقتصاد کشورمان را منتظر برجام نمی‌گذاریم در صورت لغو تحریم‌ها زمینه برای توافق آماده است و ایران نشان داده که به تعهدات خود پایبند است لقد رأى محمد قاسم رؤى كثيرة حول كيفية قيام الإسلام والأمة الإسلامية من جديد. فكيف سيحدث هذا ، وما الذي يجب القيام به للوصول إلى هناك؟ ولماذا يزعم الكثير من الناس أن محمد قاسم هو الإمام المهدي.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس جمهور: ما اقتصاد کشورمان را منتظر برجام نمی‌گذاریم/ ایران و فنلاند می‌توانند علاوه بر توسعه مناسبات اقتصادی در زمینه‌های بین المللی و منطقه‌ای نیز با یکدیگر همکاری کننددر دیدار وزیر خارجه فنلاند با آیت‌الله رئیسی مطرح شد:رئیس جمهور: ما اقتصاد کشورمان را منتظر برجام نمی‌گذاریم/ ایران و فنلاند می‌توانند علاوه بر توسعه مناسبات اقتصادی در زمینه‌های بین المللی و منطقه‌ای نیز با یکدیگر همکاری کنند وریر خارجه فنلاند یکی از شادترین مردم را در فنلاند دارا هستند توان استفاده از تجارب این کشور اروپای برای زندگی بهتر را میبینیم. انگورمان خطاب به وزیر خارجه فنلاند به شما ناهار دادن؟ دکتر آیت‌الله دکتر رئیسی برای حل مشکل گرانی برنج شخصا وارد گونی شد!
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

حمله هوایی اسرائيل به مناطقی در دمشق پایتخت سوریهرژيم اسد از حمله هوایی اسرائيل به مناطقی در حومه دمشق سوریه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ارتش اسرائیل به مراکز پرتاب موشک در خاک سوریه حمله کردخبرگزاری دولتی سوریه گزارش داد که یک سرباز در حملات اسرائيل کشته و پنج نفر نیز مجروح شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »