ارتش اسرائیل به مراکز پرتاب موشک در خاک سوریه حمله کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ارتش اسرائیل به مراکز پرتاب موشک در خاک سوریه حمله کرد بیشتر بخوانید🔽

ارتش اسرائیل روز چهارشنبه اعلام کرد که به دنبال پرتاب موشک از خاک سوریه به پایگاه‌های پرتاب «موشک‌های زمین به هوا» در خاک این کشور حمله کرده است.

بنا به اعلام ارتش اسرائیل در جریان این حمله «رادارها و پدافندهای هوایی» مورد هدف قرار گرفت. در مقابل رسانه‌های دولتی سوریه گزارش دادند که پدافند هوایی این کشور به دنبال حملات اسرائیل «در حوالی دمشق» فعال شد. طبق گزارش خبرگزاری دولتی سوریه جدا از «خسارت‌های مالی» یک سرباز در حملات اسرائيل کشته و پنج نفر نیز مجروح شدند.

این خبرگزاری به نقل از یک منبع نظامی گزارش داد که حملات اسرائیل قبل از ساعت یک بامداد آغاز شد و پس از آن در ساعت یک و ۱۰ دقیقه بامداد با پرتاب موشک‌های زمین به زمین «از بلندی‌های اشغالی جولان» ادامه یافت.این منبع نظامی سوریه افزود که پدافند هوایی این کشور شماری از موشک‌های اسرائیلی را رهگیری و منهدم کرد.

مقامات اسرائیل به ندرت درباره حملات هوایی به سوریه اظهارنظر می‌کنند اما در عین حال همواره تاکید کرده‌اند که اجازه نخواهند داد سوریه به پایگاهی برای ایران در همسایگی اسرائیل تبدیل شود. اسرائیل از زمان آغاز جنگ داخلی سوریه در سال ۲۰۱۱ تاکنون صدها حمله هوایی علیه مواضع نیروهای دولتی این کشور، نیروهای ایرانی و حزب‌الله انجام داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرمانده نیروی دریایی ارتش :توطئه‌گران در دام خود گرفتار می شوندشهرام ایرانی با اشاره به تهدیدها و توطئه‌های شوم دشمنان این مرزو بوم، گفت: مادامی که قرآن در جامعه نهادینه شده باشد توطئه‌گران به دام خود گرفتار می‌شوند. يقول محمد قاسم: 'أقسم بالله. لم أسمع أو أقرأ أي حديث عن الإمام المهدي قبل أن أشارك أحلامي. ثم أخبرني الناس أن أحلامي شبيهة بزمن الإمام المهدي'. – تعرف على محمد قاسم وهل يمكن ان يكون هو المهدي فعلا؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله اسرائيل به مواضع دفاع هوایی سوریه در حومه دمشق | DW | 09.02.2022اسرائيل می‌گوید، مواضع پدافند هوایی سوریه در نزدیکی دمشق را هدف قرار داده است. به گفته اسرائيل، این حمله در پاسخ به شلیک موشک‌های ضدهوایی سوریه انجام شد. من پیشنهاد میکنم اسرائیل یک سال رو بدون تجاوز به دیگران سپری کنه شاید آرامش بیشتری داشته باشه SHIBA 🚀❤️💙🚀shibaswap 🚀🚀shibainu 💙💙leash ❤️❤️shibabone 🚀🌺 shibacoin 🚀🚀🚀🚀 Oshiverse 🚀 shibarmy❤️🚀🚀❤️ Shibarium 🚀🚀🚀 shib ❤️🚀🚀 shibarmystrong 🚀🚀❤️ bone 🍖🍖
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمله هوایی اسرائيل به مناطقی در دمشق پایتخت سوریهرژيم اسد از حمله هوایی اسرائيل به مناطقی در حومه دمشق سوریه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پلیس اسرائیل به جاسوسی از شهروندان در مقیاسی گسترده متهم شداز روسای دفاتر وزرا، روزنامه‌نگاران و تاجران گرفته تا فعالان حقوق معلولان، کنشگران اجتماعی، مدیران شرکت‌های بزرگ، شهرداران و نزدیکان نخست وزیر، همگی قربانیان حمله بزرگ سایبری توسط بدافزار پگاسوس بوده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز دادگاه ۱۶ متهم به جاسوسی برای اسرائیل در ترکیهبر اساس کیفرخواست دادستانی، این افراد در چهار استان ترکیه فعال بوده‌اند و «ده‌ها هزار دلار» پول از موساد گرفته‌اند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

شهرک متروکه پیرامیدن در مدار قطب شمال؛ سرزمین استراتژیک روسیه در نروژدر یکی از شمالی‌ترین مناطق جهان در نزدیکی قطب، شهرک متروکه‌ای با مجسمه‌های لنین و استالین وجود دارد که روزگاری متعلق به اتحاد جماهیر شوروی بود. این کاری که شما میکنید بسیار وقیح هست
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »