مذاکره در اتریش و رونمایی موشک در ایران؛ تفسیر رسانه‌های اسرائیل از نام «خیبرشکن»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مذاکره در اتریش و رونمایی موشک در ایران؛ تفسیر رسانه‌های اسرائیل از نام «خیبرشکن» جزئیات بیشتر🔽

همچنین امیلی شریدر، از ستون نویسان روزنامه جروزالم پُست با انتشار پیامی توییتری نوشت: « موشک جدید ایران"خیبرشکن" به اسم نبردی تاریخی در دوره اسلام نامگذاری شده است که در آن سپاه محمد یهودیان را کشتار کرد. باز هم بگویید که ایران با یهودیان مشکلی ندارد.»

برخی رسانه‌های اسرائیلی همچنین اشاره کرده‌اند که طی سال‌های اخیر و در جریان تجمع‌های اعتراضی سازماندهی شده علیه این کشور شعار «خیبر، خیبر یا یهود» سر داده می‌شده که به تعبیر آنها نماد ترویج یهودی ستیزی بوده و بی‌ارتباط به انتخاب نام موشک جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نیاز به تفسیر نیست داره میگه با این اسراییل رو میزنم

مذاکره هسته ای است نه موشکی رسانه پولکی

زنده باد ایران قوی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سپاه پاسداران از موشک بالستیک ایران با سوخت جامد رونمایی کرد | DW | 09.02.2022رسانه‌های ایران از رونمایی موشک بالستیک 'خیبرشکن' با برد ۱۴۵۰ کیلومتر در پایگاه هوافضای سپاه پاسداران خبر دادند. رونمایی از این موشک همزمان با شروع دور مذاکرات جدید هسته‌ای ایران صورت گرفته است. چقدر شبیه اسباب بازیه هم موشکا هم تریلی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سپاه پاسداران از یک موشک بالستیک با برد ۱۴۵۰ کیلومتر رونمایی کردسپاه_پاسداران از یک موشک_بالستیک با برد ۱۴۵۰ کیلومتر رونمایی کرد ▪️نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز چهارشنبه ۲۰ بهمن از یک موشک بالستیک به نام «خیبرشکن» با برد ۱۴۵۰ کیلومتر و «دارای سوخت جامد» در یکی از پایگاه‌های خود رونمایی کرد. سپاه سندروم رونمایی از موشک موقع توافق رو داره؟؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سردار حاجی‌زاده: سپاه در آینده‌ای نزدیک از یک موشک راهبردی رونمایی می‌کند- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim🎥 حاجی‌زاده: به‌زودی از یک موشک راهبردی رونمایی می‌کنیم ايران_قوى شکرا🙏🏼 دو تا هواپیما مسافربری هم براش بزارید کنار Does it have the ability to shoot down a passenger plane as if it were a fighter jet?😄😄😄
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

رونمایی از یک دستاورد دیگر در جشن ۴۳ سالگی انقلاب/پیوستن موشک دوربرد نقطه زن 'خیبرشکن'به سپاهرونمایی سپاه از موشک خیبر شکن با برد ۱۴۵۰ کیلومتر *موشک راهبردی خیبرشکن از نسل سوم موشک‌های دوربرد سپاه پاسداران است *این موشک دارای سوخت جامد است *موشک خیبرشکن در فاز فرود دارای مانورپذیری برای عبور از سپر موشکی است سردار حاجی‌زاده: چابکی و سرعت اصابت از توانمندی‌های منحصربفرد موشک دوربرد و نقطه زن خیبرشکن است این موشک توان بسیار زیادی را به نیروی هوا فضای سپاه افزوده است با توجه به موادی که در سرجنگی آن استفاده شده، قابلیت آن به چند برابر تی.ان.تی افزایش پیدا کرده باهاش به هواپیمای مسافربری هم میشه شلیک کرد یا از این الکیهاست؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارتش اسرائیل به مراکز پرتاب موشک در خاک سوریه حمله کردخبرگزاری دولتی سوریه گزارش داد که یک سرباز در حملات اسرائيل کشته و پنج نفر نیز مجروح شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

موشک بالستیک «خیبرشکن» با برد 1450 کیلومتر رونمایی شد- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimموشک راهبردی خیبر شکن با برد ۱۴۵۰ کیلومتر رونمایی شد چابکی و سرعت فوق العاده در اصابت اهداف در برد و شعاع ۱۴۵۰ کیلومتری از توانمندی‌های این موشک است ایران_قوی منم گفتم الان یه موشک ۱۰کیلومتری درست میکنن آمریکا رو بزنه اینم خوبه آبکش اهنین نمیتونه بزنش رفتم نگاه کردم از کرمانشاه پرتاب کنن اسرائیل میخوره به اسرائیل قدرت سرجنگی موشک خیبرشکن چند برابر شد فرمانده نیروی هوافضای سپاه: موشک خیبرشکن زمان آماده‌سازی و شلیک در موضع را عملا به یک ششم کاهش داده است با توجه به موادی که در سرجنگی آن استفاده شده، قابلیت آن به چند برابر تی.ان.تی افزایش پیدا کرده است ایران_قوی
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »