حمایت دونالد ترامپ از پلیس در سفر به شهر بحران‌زده کنوشا

12/06/1399 09:02 ق.ظ

حمایت دونالد ترامپ از پلیس در سفر به شهر بحران‌زده کنوشا؛ یک سیاهپوست دیگر در لس آنجلس به ضرب گلوله پلیس کشته شد

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا روز سه‌شنبه ۱ سپتامبر (۲ شهریور) از شهر بحران‌زده کنوشا در ایالت ویسکانسین این کشور دیدن کرد. دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا روز سه‌شنبه ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور) از شهر بحران‌زده کنوشا در ایالت ویسکانسین این کشور دیدن کرد.

شهر کنوشا در پی شلیک یک مامور پلیس به فردی سیاه‌پوست به نام جیکوب بلیک شب‌های ناآرامی را پشت سر گذاشته و تظاهرات اعتراضی بعضا خشونت‌باری در نقاط مختلفی از این شهر

برگزار شده است . آقای ترامپ با حضور در محل یک فروشگاه که به دلیل ناآرامی‌های روز‌های گذشته ویران شده بود، از اقدام گارد ملی برای مقابله با آتش‌سوزی‌ و غارت عمومی ستایش کرد. رئیس‌جمهور آمریکا درباره اعتراضات گفت: «این‌ها تظاهرات مسالمت آمیز نیستند، بلکه رعب و وحشت داخلی هستند.»

وی افزود: «برای متوقف ساختن خشونت سیاسی ما باید با ایدئولوژی افراطی آن نیز مقابله کنیم... ما باید رفتار خطرناک ضدپلیس را محکوم کنیم.» دونالد ترامپ در سفر خود اعلام کرد دولت برای بازسازی نزدیک به ۱ میلیون دلار به پلیس شهر، ۴ میلیون دلار به کسب‌و‌کارهای آسیب دیده و ۴۲ میلیون دلار برای کمک به قراری نظم و امنیت عمومی در ایالت ویسکانسین اختصاص خواهد داد. headtopics.com

تظاهرات علیه نژادپرستی در آمریکا؛ ۲ نفر در ویسکانسین کشته شدند

ادامه مطلب:
euronews_pe »

ترامپ در بازدید از شهر جیکوب بلیک، شهردار کنوشا را احمق خواند - BBC News فارسیدونالد ترامپ به کنوشا در ایالت ویسکانسن رفته تا با نیروهای پلیس این شهر و ماموران گارد ملی اعزامی دیدار و همچنین از اماکن آسیب‌دیده در جریان اعتراضات اخیر به شلیک پلیس به جیکوب بلیک، مرد سیاهپوست غیرمسلح، بازدید کند. رئیس‌جمهور آمریکا شهردار کنوشا را که یک دموکرات است 'احمق و بی‌عرضه' خوانده و گفته 'آنارشیست‌های رادیکال' قصد به خاک نشاندن این شهر در ایالت ویسکانسن را داشته‌اند.

ادامه حملات تهران به الکاظمی پس از دیدار او با ترامپ در واشنگتن

ترامپ از اقدام هوادارانش در درگیری‌های مرگبار آمریکا دفاع کرد - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، در کنفرانس خبری روز دوشنبه کاخ سفید از هوادارانش که گفته می‌شود در درگیری‌های مرگبار خیابانی اخیر در آمریکا نقش داشتند، دفاع کرد.

ورشکستگی برج و هتل ترامپ در ونکوور کانادا در پی همه‌گیری کروناپیمانکار برج و هتل‌های‌ بین‌المللی ترامپ در ونکوور کانادا در پی رکود ناشی از همه‌گیری کرونا اعلام ورشکستگی کرده است بیشتر بخوانید🔽

ترامپ در آستانه سفر به کنوشا: پلیس آمریکا در لحظه حساس «بازی گلف» قرار دارددونالد ترامپ روز دوشنبه در گفتگو با شبکه خبری فاکس نیوز شدت بالای خشونت‌های اعمال شده توسط برخی ماموران پلیس این کشور را در مواجهه با اعتراض‌های خیابانی، به موقعیت گلف‌بازی تشبیه کرد که در چند قدمی سوراخ ممکن است با ضربه‌ای بیش از حد محکم دچار لغزش شود.

ترامپ یا بایدن؟ چین کدام یک را ترجیح می‌دهد؟در طول 30 سال گذشته چین یکی از بزرگ‌ترین ذی‌نفعان جهانی‌سازی بوده است. این موضوع به صدها میلیون چینی کمک کرده تا زندگی‌‌ای با کیفیت و استاندارد بالاتر داشته باشند؛ سنگ بنایی که رویای چینی شی جین پینگ بر آن شکل گرفته است. و این دقیقاً همان چیزی است که ترامپ می‌گوید باید تغییر کند.