استفاده از سند جعلی چه مجازاتی دارد؟

12/06/1399 08:42:00 ق.ظ

⚖️ سوال: استفاده از سند جعلی چه مجازاتی دارد؟ پاسخ را در بلاگ حقوقی ایران وایر بخوانید👇 سوال_جواب_حقوقی

من تقریبا پنج سال پیش در رشته مدیریت، در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شدم.

از همان موقع دنبال کار می‌گردم و به بیشتر از ۱۰۰ شرکت مراجعه کرده‌ام اما هم می‌گویند باید تجربه داشته باشی. خلاصه خیلی مستاصل و درمانده شده بودم تا این که یکی از دوستانم که در یک شرکت معتبری کار می‌کرد، گفت می‌تواند یک تاییدیه به من بدهد که من در آن جا سه سال کار کرده‌ام. از سر مجبوری و این که نیاز شدید به کار داشتم، چون سربار خانواده بودم، قبول کردم و این کاغذ را به یک شرکتی که حسابدار می‌خواست، دادم. اما ظاهرا مدیر این شرکت با شرکتی که دوستم در آن‌جا کار می‌کند، آشنایی داشته و در مورد سابقه کار من پرسیده و مساله کشف شده است. چند وقت پیش به آن‌ها زنگ زدم، گفتند که مدرک جعلی به آن‌ها داده‌ام و می‌خواهند از من شکایت کنند. چه کار کنم؟ لطفا کمکم کنید در این شرایط گرفتار نشوم.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مطمئنم نیجر از سوء استفاده از شورای امنیت برای یکجانبه‌گرایی آمریکا جلوگیری می‌کندتهران- ایرنا- رییس جمهوری با بیان این که ایران و نیجر در مسائل و مجامع بین‌المللی، در زمینه تحقق اهداف این مجامع، همکاری‌های سازنده‌ای داشته‌اند، گفت: مطمئنم نیجر مستقل و حرفه‌ای از سوء استفاده از شورای امنیت برای یکجانبه گرایی آمریکا جلوگیری خواهد کرد.

هیئت اسرائیلی با استفاده از حریم هوایی عربستان سعودی به امارات می‌رودیک هواپیمای اسرائیلی برای اولین بار از حریم هوایی عربستان سعودی عبور کرده و مشاوران نتانیاهو و ترامپ را به امارات انتقال می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی

تخت روانچی: آمریکا صلاحیت استفاده از مکانیسم ماشه را نداردنماینده دائم کشورمان در سازمان ملل بار دیگر تاکید کرد که آمریکا صلاحیت استفاده از سازوکار بازگشت تحریم‌های گذشته را ندارد.

استفاده از ژل ضدعفونی و ایجاد ابرباکتری؟ غذا و دارو: صحت نداردیکی از اساتید دانشگاه لینکلن هشدار داده است 'در صورتی که از ژل دست بیش از حد استفاده شود، باعث مقاومت باکتری و ایجاد یک ابرباکتری خواهد شد که سلامت بشر را در معرض خطر انقراض قرار خواهد داد' و این مطلب دست به دست در فضای مجازی می چرخد و نگرانی هایی را ایجاد کرده است.

آمادگی اندونزی برای استفاده از واکسن چینی کرونا در ژانویه سال آینده

شکافی جدید در شورای امنیت؛‌ آمریکا مقابل ۱۴ عضو دیگر از وتو استفاده کردسفیر آمریکا در سازمان ملل در مورد قطعنامه پیشنهاد شده دربارۀ سرنوشت جنگجویان افراط‌ گرای خارجی گفت که کشورهای اروپایی همانند موضوع ایران ترجیح می‌دهند تا «تهدید جدی» جنگجویان افراط ‌گرا را نادیده بگیرند.