حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در بندر ماهشهر به روایت تصاویر- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم - Tasnim

12/06/1399 08:39 ق.ظ

حضور قاليباف در بندرماهشهر به روایت تصاویر

گروه استان‌ها- رئیس مجلس شورای اسلامی در نخستین سفر استانی خود به خوزستان با حضور در شهرستان بندرماهشهر از مناطق مختلف این شهرستان بازدید و با مردم گفت‌وگو کرد. ، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در شهرستان بندرماهشهر از مناطق مختلف این شهرستان بازدید کرد.

، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در شهرستان بندرماهشهر از مناطق مختلف این شهرستان بازدید کرد.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

انتقاد رئیس مجلس ایران از شرایط غیر استاندارد آب در خوزستانرئیس مجلس ایران از شرایط غیر استاندارد آب در استان خوزستان انتقاد کرده و گفت که این دیگر مسئله جان مردم است و نمی‌توان دلیل‌تراشی کرد. - خبرگزاری آناتولی

برگزاری مراسم عشای ربانی در کلمبیا با حضور مومنان در خودروصدها تن از مردم کلمبیا بدون اینکه از خودروهای خود پیاده شوند، در مراسم عشای ربانی در نزدیکی پایتخت حضور یافتند.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مورد مذاکرات صلح با رئیس جمهوری افغانستان گفت‌وگو کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

آینده سیاسی لبنان در سایه حضور مجدد مکرون چگونه رقم می‌خورد؟گرچه به اعتقاد کارشناسان انفجار روز چهارم آگوست گذشته فاجعه‌ای برای لبنان و حسان دیاب نخست‌وزیر مستعفی این کشور به بار آورد، اما تبعات توفانی آن به این 2 مساله ختم نخواهد شد.

آمریکا حضور نظامی خود در عراق را کاهش می‌دهدآمریکا حضور نظامی خود در عراق را کاهش می‌دهد رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه در یک توییت نوشت که ایالات متحده در حال برنامه‌ریزی برای کاهش حضور نظامی‌اش در عراق است، ولی توضیح بیشتری نداد.

تاکید بر آموزش حضوری در سال تحصیلی جدید/ گروه‌بندی دانش‌آموزان در مدارس پرتراکموزیر آموزش و پرورش گفت: امسال ایران باید سراسر مدرسه شود، حتی همه خانه‌های ما باید تبدیل به مدرسه شوند.

بندرماهشهر

، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در شهرستان بندرماهشهر از مناطق مختلف این شهرستان بازدید کرد.

حبیب آقاجری نماینده مردم شهرستان بندرماهشهر در مجلس، رؤسای کمیسیون انرژی و عمران مجلس و غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در این بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی را همراهی کردند.