تیراندازی در دانشگاهی در روسیه دست‌کم ۸ کشته و چندین مجروح بر جای گذاشت

29/06/1400 11:18:00 ق.ظ

تیراندازی در دانشگاهی در روسیه دست‌کم ۸ کشته و چندین مجروح بر جای گذاشت جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽

روسیه, انفجار بمب

تیراندازی در دانشگاهی در روسیه دست‌کم ۸ کشته و چندین مجروح بر جای گذاشت جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽

مهاجم، یکی از دانشجویان همان دانشگاه بوده که به سوی بقیه حاضران شلیک کرده و پس از این حمله بازداشت شده است.

بسیاری از دانشجویان در هنگام حمله، تلاش کردند تا از راه‌های مختلف و حتی با پریدن از پنجره‌های ساختمان جان خود را نجات دهند.کمیته تحقیقات می‌گوید که همچنان در حال بررسی برای تعیین شمار دقیق قربانیان این حمله است، اما درباره انگیزه فرد مهاجم هنوز اطلاعاتی منتشر نکرده است.

حوادث مسلحانه از این دست در سال‌های اخیر در روسیه افزایش یافته و منجر به سخت‌گیری بیشتر دولت برای وضع قوانین حمل سلاح شده است.این خبر در حال تکمیل است و بزودی روزآمد خواهد شد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی تجمع اعتراضی گروهی از مردم در اراک را نشان می‌دهد. معترضان شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر دادند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌ ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی تجمع اعتراضی گروهی از مردم در اراک را نشان می‌دهد. معترضان شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر دادند.‎'. Follow their account to see 72081 posts. ادامه مطلب >>

کشته شدن یک سوختبر بلوچ با تیراندازی نیروهای نظامی در خاش

ناظران مستقل: در انتخابات روسیه تقلب شده است | DW | 18.09.2021درانتخابات پارلمانی روسیه که از روز جمعه آغاز شده و تا یکشنبه ادامه دارد به گفته ناظران مستقل تقلب و دستکاری صورت گرفته است. نهاد گولو در اولین روز این انتخابات دو هزار مورد نقض قانون را لیست کرده است.

مخالفان مسلح سوری در درعا تحت ضمانت روسیه با رژیم اسد توافق کردندمنابع مطلع سوری از توافق جدید مخالفان سوری با رژیم اسد تحت میانجی‌گری و ضمانت روسیه برای حل مسائل مورد اختلاف در استان درعا خبر دادندطبق گزارش روزنامه ضيفوني الله يسعدكم 😊 بشار اسد دیکتاتور جنایتکار باید در دادگاه بین المللی ب جُرم جنایت علیه بشریت مُحاکمه بشود Pakistan is terrorist state. Now after 20 years war against terrorism; Afghanistan is again in hands of Pakistan's nurished terrorists who band girls schools and their future became dark and are hopeless. Save Afghan's girls future from the wild animals who came from Pakistan.

پیشتازی حزب ولادیمیر پوتین در انتخابات پارلمانی روسیه براساس نتایج اولیهپس از حزب روسیه واحد، حزب کمونیست در رده دوم قرار دارد. هواداران ناوالنی به کاندیداهای کمونیست رای داده اند. رئیسی_جلاد_۶۷ 😂😂

پیروزی حزب حامی پوتین در انتخابات پارلمانی روسیه؛ حزب رقیب از وقوع «تقلب گسترده» خبر می‌دهداین آمار اگرچه از پیروزی قاطع حزب « روسیه متحد» حکایت دارد، اما در عین حال نشان می‌دهد که این حزب نسبت به دوره گذشته انتخابات پارلمانی در سال ۲۰۱۶، عملکرد ضعیف‌تری داشته است. « روسیه متحد» در دوره قبل توانسته بود کمی بیش از ۵۴ درصد آرا را از آن خود کند. در تاجیکستان بدستور پوتین لباس منگوله دار تن ابراهیم رئیسی کردند و به این کلاس اول ابتدائی ردی مدرک دکترای افتخاری دادند !!! عجب خر تو خریه تاجیکستان زیر نظر روسیه با آن رهبرش که نام کثافت امام علی را یدک میکشد . وقتی میگم شیعه علی=کمونیست میگی نه ؟ مگه میشه ؟ حالا که شده . علی ابن ابی طالب مادرجنده پر رو و بی چاک دهن1400سال پیش یک کتک مفصلی از عمرفاروق_اعظم نوش جان کرد که در تاریخ ثبت شد.از آن به بعد علی هر وقت با عمرفاروق_اعظم روبرو میشد به دست پایش می افتاد و التماسش میکرد تا او را جلو همه کتک نزند و آبرویش را نبرد و امروز خامنه ای به امریکا . پوتین خائن و حزبش همیشه متقلب بودن و هستن به خاطر موندن در قدرت و خرابکاری تو منطقه

حزب پوتین پیروزی در انتخابات پارلمانی روسیه را جشن می‌گیرد | DW | 20.09.2021حزب ولادیمیر پوتین، ' روسیه واحد' یک بار دیگر قوی‌ترین حزب روسیه در انتخابات پارلمانی این کشور شد، هرچند نسبت به دفعات قبل آرای کمتری را به دست آورد. اتهامات تقلب و دستکاری اما بر این پیروزی سایه انداخته است. خوب اينها در تقلب استاد ملاهاى ما هستن . ولادمیر برو با نوه هات بازی کن مشتی، بیخیال شو دیگه بالاخره یه جا روسیه به گا میره حداقل برو یکم زندگی کن باو هر موقع از صندوق رای چیزی غیر از خواسته غرب خارج شود یعنی تقلب شده، دستکاری شده؟! واقعا معیار غربگدا یی به شکل تهوع برانگیزی تبدیل شده است.

مهاجم که تصاویری از او با تفنگی در دستش در چند ویدیو در شبکه‌های اجتماعی دیده می‌شود، مجروح شده است.استان‌وایر- پایگاه خبری رسانک از کشته شدن یک سوختبر بلوچ در تیراندازی نیروهای نظامی جمهوری اسلامی خبر داده است.بیش از دوهزار مورد نقض قوانین انتخاباتی از جمله با عکس و فیلم‌های ویدیویی در اولین روز انتخابات پارلمانی روسیه، روز جمعه ۱۷ سپتامبر، از سوی موسسه گولو ثبت شده است.19 سپتامبر ,2021: 03:10 صبح GST آخرین به روزرسانی: 19 سپتامبر ,2021: 03:16 صبح GST Share آدرس کپی شد منابع مطلع سوری از توافق جدید مخالفان سوری با رژیم اسد تحت میانجی‌گری و ضمانت روسیه برای حل مسائل مورد اختلاف در استان درعا خبر دادند طبق گزارش روزنامه الشرق الاوسط این توافق شنبه 18 سپتامبر میان کمیته مرکزی مذاکره کننده در حومه غربی و کمیته امنیتی وابسته به رژیم اسد برای اجرای مفاد نقشه راه ارائه شده تحت میانجیگری و ضمانت روسیه، در شهر طفس حاصل شده است، که در چارچوب آن نیروهای اسد در استان درعا مستقر شده و با جناح‌های مسلح تحت حمایت روسیه به توافق رسیدند.

کمیته تحقیقات گفته که او در هنگام بازداشت در حال مقاومت در برابر مأموران بوده است. بسیاری از دانشجویان در هنگام حمله، تلاش کردند تا از راه‌های مختلف و حتی با پریدن از پنجره‌های ساختمان جان خود را نجات دهند. در این گزارش آمده است که  نیروهای نظامی در حوالی فلکه بیمارستان خاش این شهروند را هدف قرار دادند که بر اثر اصابت گلوله وی جان خود را از دست داد. کمیته تحقیقات می‌گوید که همچنان در حال بررسی برای تعیین شمار دقیق قربانیان این حمله است، اما درباره انگیزه فرد مهاجم هنوز اطلاعاتی منتشر نکرده است. خانم پام‌فیلووا، رییس کمیته مرکزی انتخابات از روند تا کنونی انتخابات دوما قدردانی کرده است. حوادث مسلحانه از این دست در سال‌های اخیر در روسیه افزایش یافته و منجر به سخت‌گیری بیشتر دولت برای وضع قوانین حمل سلاح شده است. تیراندازی ماموران حکومت جمهوری اسلامی به سوی کولبران و سوختبران کرد و بلوچ در هفته‌های گذشته شدت یافته و ظرف چند روز گذشته سه کولبر تنها در پیرانشهر استان آذربایجان غربی کشته شدند. این خبر در حال تکمیل است و بزودی روزآمد خواهد شد. جزئیات توافق در این توافق‌ها روسیه عدم تعقیب نیروهای مخالف رژیم توسط نهادهای امنیتی اسد را تضمین کرده و بر اساس آن همه تعقیب‌های امنیتی پس از انعقاد توافقنامه حل و فصل جدید ملغی خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلب: . 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:. در انتخابات پارلمانی روسیه مجموعا ۱۱۰ میلیون نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند.