حزب پوتین پیروزی در انتخابات پارلمانی روسیه را جشن می‌گیرد | DW | 20.09.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حزب ولادیمیر پوتین، 'روسیه واحد' یک بار دیگر قوی‌ترین حزب روسیه در انتخابات پارلمانی این کشور شد، هرچند نسبت به دفعات قبل آرای کمتری را به دست آورد. اتهامات تقلب و دستکاری اما بر این پیروزی سایه انداخته است.

حزب ولادیمیر پوتین،"روسیه واحد" یک بار دیگر قوی‌ترین حزب روسیه در انتخابات پارلمانی این کشور شد، هرچند نسبت به دفعات قبل آرای کمتری را به دست آورد. اتهامات تقلب و دستکاری اما بر این پیروزی سایه انداخته است.

بعد از حزب"روسیه واحد" حزب کمونیست با ۲۱/۴ درصد دومین حزبی است که وارد دومای روسیه می‌شود. آرای این حزب نسبت به انتخابات پیشین به طور محسوسی رشد داشته است. انتخابات سه‌روزه پارلمانی در روسیه یک‌شنبه شب، ۱۹ سپتامبر با بسته شدن صندوق‌های رأی در کلینینگراد، غربی‌ترین محل رأی‌گیری در روسیه پایان یافت.با شمارش نیمی از آرا محرز شده که حزب پیروز این انتخابات"روسیه واحد" است. آندری تورچاک، دبیرکل این حزب گفته که حزبش سزاوار این پیروزی بود: «دوستان عزیز! من می‌توانم یک پیروزی صادقانه و پاک را به شما تبریک بگویم. من با رهبر حزبمان، مدودف هم صحبت کردم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این دیکتاتورهای زالو صفت رو چگونه از بدن جامعه و کشورها جدا کنیم

قرار هم همين بود ، كسي انتظار بيشتري نداشت

بیخود نیست همسایه ایران هستند

یه تکه سنگ را میمونه

در روسیه انتخابات شفاف نیست، تقلب حزب حاکم برای بقای قدرت به همگان معلوم است ، پوتین در روسیه مانند یک دیکتاتور عمل میکند که آزادی را از شهروندانش گرفته.

هر موقع از صندوق رای چیزی غیر از خواسته غرب خارج شود یعنی تقلب شده، دستکاری شده؟! واقعا معیار غربگدا یی به شکل تهوع برانگیزی تبدیل شده است.

ولادمیر برو با نوه هات بازی کن مشتی، بیخیال شو دیگه بالاخره یه جا روسیه به گا میره حداقل برو یکم زندگی کن باو

خوب اينها در تقلب استاد ملاهاى ما هستن .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیروزی حزب حامی پوتین در انتخابات پارلمانی روسیه؛ حزب رقیب از وقوع «تقلب گسترده» خبر می‌دهداین آمار اگرچه از پیروزی قاطع حزب «روسیه متحد» حکایت دارد، اما در عین حال نشان می‌دهد که این حزب نسبت به دوره گذشته انتخابات پارلمانی در سال ۲۰۱۶، عملکرد ضعیف‌تری داشته است. «روسیه متحد» در دوره قبل توانسته بود کمی بیش از ۵۴ درصد آرا را از آن خود کند. در تاجیکستان بدستور پوتین لباس منگوله دار تن ابراهیم رئیسی کردند و به این کلاس اول ابتدائی ردی مدرک دکترای افتخاری دادند !!! عجب خر تو خریه تاجیکستان زیر نظر روسیه با آن رهبرش که نام کثافت امام علی را یدک میکشد . وقتی میگم شیعه علی=کمونیست میگی نه ؟ مگه میشه ؟ حالا که شده . علی ابن ابی طالب مادرجنده پر رو و بی چاک دهن1400سال پیش یک کتک مفصلی از عمرفاروق_اعظم نوش جان کرد که در تاریخ ثبت شد.از آن به بعد علی هر وقت با عمرفاروق_اعظم روبرو میشد به دست پایش می افتاد و التماسش میکرد تا او را جلو همه کتک نزند و آبرویش را نبرد و امروز خامنه ای به امریکا . پوتین خائن و حزبش همیشه متقلب بودن و هستن به خاطر موندن در قدرت و خرابکاری تو منطقه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پیشتازی حزب ولادیمیر پوتین در انتخابات پارلمانی روسیه براساس نتایج اولیهپس از حزب روسیه واحد، حزب کمونیست در رده دوم قرار دارد. هواداران ناوالنی به کاندیداهای کمونیست رای داده اند. رئیسی_جلاد_۶۷ 😂😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ناظران مستقل: در انتخابات روسیه تقلب شده است | DW | 18.09.2021درانتخابات پارلمانی روسیه که از روز جمعه آغاز شده و تا یکشنبه ادامه دارد به گفته ناظران مستقل تقلب و دستکاری صورت گرفته است. نهاد گولو در اولین روز این انتخابات دو هزار مورد نقض قانون را لیست کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عبور یک ناو روسیه از تنگه استانبولکشتی نظامی متعلق به ناوگان دریایی روسیه از تنگه استانبول عبور کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مخالفان مسلح سوری در درعا تحت ضمانت روسیه با رژیم اسد توافق کردندمنابع مطلع سوری از توافق جدید مخالفان سوری با رژیم اسد تحت میانجی‌گری و ضمانت روسیه برای حل مسائل مورد اختلاف در استان درعا خبر دادندطبق گزارش روزنامه ضيفوني الله يسعدكم 😊 بشار اسد دیکتاتور جنایتکار باید در دادگاه بین المللی ب جُرم جنایت علیه بشریت مُحاکمه بشود Pakistan is terrorist state. Now after 20 years war against terrorism; Afghanistan is again in hands of Pakistan's nurished terrorists who band girls schools and their future became dark and are hopeless. Save Afghan's girls future from the wild animals who came from Pakistan.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

روسیه: تغییر تیم مذاکرات برجامی در دولت جدید ایران امری طبیعی است- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimروسیه: تغییر تیم مذاکرات برجامی در دولت جدید ایران امری طبیعی است JCPOA لطفا چشم ابی رو از بلاک دربیارید برای خبر مربوط به رئیسی_جلاد_۶۷ میخواد شخصا ازتون تشکر کنه عزیزان دل💋❤️ chawshin_83 اینم اکانتش 🙃 ما پرسنل ارتش نیز مانند شما و پرسنل سازمان زندان هاو معلمین و پرستارها و.. زن و بچه و مشکلات زندگی و خرج داریم و خداشاهدحقوقمان از معلمین ضعیف تره. چرا به ما نمی رسید؟؟؟حتما ما هم باید بیایم درب مجلس اعتراض کنیم.تا حقمون رو بگیریم این مملکت هر کس اعتراض کنه حقشو میگیره؟؟؟ اِاِاِاِ عجب پس دیگه مشکلی نیست!.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »