پیروزی حزب حامی پوتین در انتخابات پارلمانی روسیه؛ حزب رقیب از وقوع «تقلب گسترده» خبر می‌دهد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺 پیروزی حزب حامی پوتین در انتخابات پارلمانی روسیه ؛ حزب رقیب از وقوع «تقلب گسترده» خبر می‌دهد ◾ آمار نشان می‌دهد که حزب حاکم نسبت به دوره گذشته انتخابات پارلمانی در سال ۲۰۱۶، عملکرد ضعیف‌تری داشته است. ⬇ بیشتر بخوانید:

نارضایتی‌های ناشی از سال‌ها روند نزولی سطح زندگی و ادعاهای فساد مطرح شده توسط الکسی ناوالنی، منتقد سرشناس کرملین که در زندان به سر می‌برد، موجب ریزش بخشی از حامیان حزب حاکم شده است. افزون بر این، به نظر می‌رسد یک کارزار رای‌گیری تاکتیکی که توسط متحدان ناوالنی سازماندهی شده، نیز در کاهش آرای اخذ شده به نفع حزب «روسیه متحد» موثر بوده است.

متحدان ناوالنی مردم را به دادن رای‌های تاکتیکی علیه «روسیه متحد» تشویق کرده بودند. این شامل حمایت از نامزدی بود که به احتمال زیاد می‌توانست در یک ناحیه انتخاباتی خاص نامزد «روسیه متحد» را شکست دهد. به گزارش رویترز، منتقدان کرملین می‌گویند با توجه به سرکوب قبل از انتخابات که ضمن غیرقانونی اعلام کردن جنبش ناوالنی و جلوگیری از رقابت‌ کردن متحدان او، رسانه‌های منتقد و سازمان‌های غیردولتی را هدف قرار داد، این انتخابات در هر صورت یک تقلب بوده است.

همزمان نادی زیوگانوف، رئیس حزب کمونیست روسیه، می‌گوید که در انتخابات پارلمانی آن کشور تقلب‌های گسترده‌ای روی داده است. اما بعید است رقم خوردن هر نتیجه‌ای موجب ایجاد تغییری در گستره سیاسی روسیه شود؛ چرا که پوتین، که از سال ۱۹۹۹ یا به عنوان رئیس جمهوری و یا در کسوت نخست وزیر، در راس کار بوده، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری بعدی در سال ۲۰۲۴ نیز همچنان قدرت را در قبضه خود دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پوتین خائن و حزبش همیشه متقلب بودن و هستن به خاطر موندن در قدرت و خرابکاری تو منطقه

علی ابن ابی طالب مادرجنده پر رو و بی چاک دهن1400سال پیش یک کتک مفصلی از عمرفاروق_اعظم نوش جان کرد که در تاریخ ثبت شد.از آن به بعد علی هر وقت با عمرفاروق_اعظم روبرو میشد به دست پایش می افتاد و التماسش میکرد تا او را جلو همه کتک نزند و آبرویش را نبرد و امروز خامنه ای به امریکا .

در تاجیکستان بدستور پوتین لباس منگوله دار تن ابراهیم رئیسی کردند و به این کلاس اول ابتدائی ردی مدرک دکترای افتخاری دادند !!! عجب خر تو خریه تاجیکستان زیر نظر روسیه با آن رهبرش که نام کثافت امام علی را یدک میکشد . وقتی میگم شیعه علی=کمونیست میگی نه ؟ مگه میشه ؟ حالا که شده .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاهش تدریجی ابتلا و فوت ناشی از کرونا در کشور / نگرانی از سویه 'لامبدا'کاهش تدریجی ابتلا و فوت ناشی از کرونا در کشور وزارت بهداشت: خوشبختانه در روزهای اخیر،شاهد کاهش تدریجی موارد ابتلا،بستری و فوت ناشی از بیماری کرونا هستیم. هرچند که این توزیع در همه استان‌ها یکسان نیست،اما اکثر استان‌ها به مرحله‌ای از آرامش دست پیدا می‌کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری تجمعی در واشنگتن در حمایت از بازداشت‌شدگان یورش ششم ژانویه به کنگرهکمیته‌ای متشکل از هفت نماینده دموکرات و دو جمهوریخواه، که همگی توسط مجلس نمایندگان برگزیده شده‌‌اند، در حال تحقیق درباره پرونده یورش ۶ ژانویه به کنگره هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پیشتازی حزب ولادیمیر پوتین در انتخابات پارلمانی روسیه براساس نتایج اولیهپس از حزب روسیه واحد، حزب کمونیست در رده دوم قرار دارد. هواداران ناوالنی به کاندیداهای کمونیست رای داده اند. رئیسی_جلاد_۶۷ 😂😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارش دویچه وله از مراسم سالگرد ترور میکونوس در برلین | DW | 18.09.2021مراسم سالگرد ترور میکونوس در برلین با شرکت نمایندگان احزاب حاکم آلمان و برخی نمایندگان اپوزیسیون ایران برگزار شد. در دادگاه میکونوس سران جمهوری اسلامی ایران برای نخستین بار به خاطر 'تروریسم دولتی' محکوم شدند. در پاسخ یک توییت گفتم فقط و فقط محکومیت والسلام ختم کلام تا زمانی که اون پرچم دستتون باشه حداقل داخل ایران کسی براتون تره هم خرد نمیکنه😂
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عضویت ایران در پیمان شانگهای؛ آیا تهران ناامید از تحریم‌زادیی غرب به شرق پناه برد؟ایران از پذیرش در خواست عضویت دائم خود در بلوک تحت رهبری چین و روسیه استقبال کرد؛ چرخشی به سمت شرق که آن را به معنای باز شدن درهای بازارهای بزرگ آسیایی و غلبه بر تحریم‌های اقتصادی غرب و به ویژه آمریکا می‌داند. ایران به کسیپناه نمی‌برد، همه فرانسه وآلمان واکراین نیستند جناب
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در جستجوی عدالت از استکهلم تا استانبول | DW | 19.09.2021ایرج مصداقی، تحلیل‌گر سیاسی، در این مقاله به چگونگی رسیدگی به دو پرونده‌‌ قضایی در استکهلم و استانبول می‌پردازد که در هر دو در نوامبر ۲۰۱۹ توسط دستگاه قضایی این دو کشور تشکیل شده‌اند. سوئد حکم قضائی در استکهلم SR_Farsi_Dari SR_Nyheter
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »