توییتر هزاران 'حساب حکومتی' سعودی را بست

29/09/1398 10:28 ب.ظ

توییتر هزاران 'حساب حکومتی' سعودی و پیگیر تحریم ایران را بست

توییتر اعلام کرده است که هزاران حساب کاربری از عربستان سعودی را بسته و گفته است این حساب‌ها بخشی از یک عملیات بزرگ جنگ روانی حکومتی بوده‌اند. موضوعات مربوط به تحریم‌های ایران از جمله محورهای کار این حساب‌ها بوده است. پنجره همرسانی را ببندید حق نشر عکس Getty Images توییتر اعلام کرده است که هزاران حساب کاربری از عربستان سعودی را بسته و گفته است این حساب‌ها بخشی از یک عملیات بزرگ جنگ روانی حکومتی بوده‌اند.

این شبکه اجتماعی اطلاعات مربوط به حدود ۶ هزار حساب را به طور عمومی منتشر کرده و می‌گوید آنها بخشی از یک شبکه بزرگ شامل ۸۸ هزار حساب بودند.

بنا به اعلام توییتر این حساب‌ها عمدتا به زبان عربی می‌نوشتند اما در عین حال برای مخاطب غربی هم محتوا تولید می‌کردند و موضوعات مربوط به تحریم‌های ایران از جمله محورهای کار این حساب‌ها بوده است.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

آفرین کار خوبی ولی چرا توییتر هزاران حساب ارتش سایبری ارزشی که دنبال تطهیر کردن کشتار مردم ایران در آبان ماه بودند و دستمال به دست های حکومت مثل کارشناسان بی بی سی رو مسدود نمیکنه آخي الان هواداراي شازده تحريم طلب بهشون برميخوره همونايي كه بقول كارشناس منوتو آرزوي ليبي شدن ايران رو دارن ۲۰:۳۰ تیترای صداسیمایی میزنی آیت الله !

کارشناسان سازمان ملل : هزاران نفر از معترضان آبان همچنان در زندان‌اندسازمان عفو بین الملل دوشنبه گذشته شانزدهم دسامبر آمار جدیدی از شمار کشته شدگان ناآرامی‌های ایران ارائه کرد که حکایت از جان باختن ۳۰۴ نفر درجریان خشونت‌های ناشی از اعتراض به افزایش قیمت بنزین در بسیاری از شهرهای ایران داشت. 😔

حزب بعث از قدرت سهم می‌خواهد/ اراده آمریکا علیه عراق، باورنکردنی استرئیس مرکز عربی مطالعات ایران گفت: هر گزینه‌ای که برای نخست وزیری انتخاب شود از داخل و خارج با مشکلاتی روبه‌رو خواهد شد که مانع تشکیل کابینه می‌شود.

ترکیه یکی از 7 کشور برتر جهان برای کار و زندگی استترکیه در فهرست بهترین کشورها برای کار و زندگی خارجی‌ها در رتبه هفتم در بین 163 کشور قرار گرفت. - خبرگزاری آناتولی

فیسبوک: اطلاعات بیش از 200 میلیون کاربر لو رفته استشبکه اجتماعی فیسبوک اعلام کرد که اطلاعات 267 میلیون کاربر این شبکه لو رفته و مدیران آن قصد دارند در

سیستانی: انتخابات زودهنگام تنها راه برون رفت از بحران در عراق استعلی سیستانی‌‌، مرجع تقلید شیعیان عراق امروز (جمعه) گفت که انتخابات زودهنگام درعراق تنها راه حل برای

وضعیت جسمی ۶ تن از دراویش زندانی در پی هفته‌ها اعتصاب غذا وخیم استوضعیت جسمی محمد شریفی‌مقدم، رضا انتصاری، احمد ایرانی‌خواه، مرتضی کنگرلو، و سینا انتصاری، دراویش محبوس در زندان تهران بزرگ، و شهرام مقدسی، درویش محبوس در زندان بروجرد، در پی اعتصاب غذا وخیم اعلام شده است. زندانی‌سیاسی‌آزاد‌باید‌گردد وعده_ما_پنجم_دی_ماه مرگ_بر_اصل_ولایت_فقیه آزادی وضعیت جسمی کودکان یمنی و فلسطینی پس از چند سال محاصره چطوره؟؟ • نگاه نقّادانه آخوند خراسانی به حکومت اسلامی: