فیسبوک: اطلاعات بیش از 200 میلیون کاربر لو رفته است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

فیسبوک: اطلاعات بیش از 200 میلیون کاربر لو رفته است العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، جمعه 20 دسامبر 2019، فیسبوک اعلام کرد که هفته پیش، یک گروه ناشناس، طی یک حمله هکری، اطلاعاتی شامل «نام و شماره تلفن بیش از 267 میلیون کاربر» را لو دادند.

مطابق اعلام این شبکه اجتماعی، شدت این حمله به حدی بوده که «صفحات این کاربران تا چند روز در دسترس نبوده است». این در حالی است که «فیسبوک، گوگل و توئیتر»، متهم هستند در خلال رقابت انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا نتوانستند جلوی حملات و دخالت‌های طرف‌های خارجی در انتخابات را بگیرند. بر اساس این گزارش، این اطلاعات که شامل؛ «نام کاربری، شماره تلفن و نام حقیقی کاربران» بوده و در یکی از کانال‌های مجازی وابسته به «گروه‌های تبهکار» منتشر شده بود، اکنون در دسترس نیست و فیسبوک احتمال می‌دهد که پیش از تغییرات امنیتی سال‌های اخیر این سایت، لو رفته باشند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان بهداشت جهانی از کاهش شمار مردان سیگاری در جهان خبر دادبر اساس این گزارش بیش از ۸۲ درصد از یک میلیارد و ۳۳۷ میلیون مصرف کننده سیگار در جهان یا به عبارتی اکثریت قاطع استعمال کنندگان دخانیات را مردان تشکیل می‌دهند. اخه خانوما فعلا دارن ركورد ميزنن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طرح‌های بدن انسان در برابر سفارت ایران در بلژیک برای اعتراض به کشتار«این نماد صحنه‌ی جرم در خیابان‌های ایران است که بیش از ۳۰۰ معترض در آنجا به دست نیروهای امنیتی کشته شدند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر کشور: بیش از ۹۱ درصد از داوطلبان انتخابات از سوی هیاتهای اجرایی تایید شدندرحمانی فضلی: از مجموع ۱۶۰۳۳ نفر داوطلبانی که برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام اولیه کردند تا پایان زمان قانونی رسیدگی به صلاحیتها در هیاتهای اجرایی، تعداد ۸۴۸ نفر اعلام انصراف نمودند. در نهایت پرونده ۱۵۱۸۵ نفر مورد بررسی قرار گرفت و در نتیجه صلاحیت ۹۱.۲ درصد از افراد در هیاتهای اجرایی مورد تایید قرار گرفت و نتیجه به هیاتهای نظارت اعلام شد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| آلودگی هوا بیش از ۷ هزار نفر را به مراکز اورژانس کشاند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تعداد گردشگران خارجی در موغلای ترکیه از مرز 3 میلیون نفر گذشتتعداد گردشگران خارجی که در ده ماهه امسال از استان موغلای ترکیه دیدن کرده اند، از مرز 3 میلیون نفر گذشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیش از 7600 نفر در اردوگاهی با ظرفیت 648 نفر در یونان اقامت دارند«سازمان حمایت از پناهجویان در اژه» اعلام کرد که در اردوگاه مهاجرین در جزیره ساموس یونان٬ بیش از 12 برابر ظرفیت مهاجر اقامت دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »