سیستانی: انتخابات زودهنگام تنها راه برون رفت از بحران در عراق است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

سیستانی: انتخابات زودهنگام تنها راه برون رفت از بحران در عراق است العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بیرون راندن کشور از بحرانی است که پس از دو ماه و نیم از آغاز اعتراض ها در پایتخت و چند شهر جنوبی کشور، شاهد آن هستیم.

سیستانی از دولت این کشور خواست تا روی موضوع انتخابات به دور از قدرت سلاح کار کند و «مجادله جوئی» را کنار بگذارد. سیستانی در نماز جمعه پیشین به واسطه نماینده‌اش در شهر کربلا از نیروهای مسلح خواست در چهارچوب ضوابط کاری خود‌‌، به دولت وفادار مانده و از نفوذ خارجی به‌دور باشند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست آیت‌الله سیستانی برای برگزاری انتخابات زودهنگاممرجع عالی قدر شیعیان عراق خواهان انتخابات زودهنگام برای خروج از بحران فعلی در این کشور شد. میر تو دهن سیستانی و خامنه ای که دو تا کشور ایران و عراق و نابود کردن آخه تو چکاره ای. کی به اینها اجازه اظهار نظر می ده. برو روضه تو بخون بابا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی در دیدار با شینزو آبه از ژاپن خواست تا به حفظ برجام کمک کندهدف این سفر از جمله گفتگو در زمینه «گره گشایی از برجام، امنیت کشتیرانی در منطقه و اعزام نظامیان ژاپن به خاورمیانه» اعلام شده است. روحانی به شینزو آبه کمک کنید ما بمانیم ، وگرنه خیلی زودتر از آنچه فکر می کنید باید بریم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارش دیوان محاسبات در مورد عملکرد مالی بانک‌ها ساکت است/ بودجه غیرنفتی کارکردهای تبلیغاتی دارد/ مسببان نابسمانی‌ها حالا صحبت از ابرچالش‌ها می‌کننداستاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی اظهار داشت: گزارش دیوان محاسبات با وجود اینکه یک گزارش محافظه‌کارانه و خوش بینانه است اما به اندازه کافی شدت فاجعه آمیز بودن وضعیت شرکت‌های دولتی را به نمایش می‌گذارد. البته در آن، هیچ گزارشی از عملکرد مالی بانک‌های دولتی ارائه نشده است در حالی که یکی از کانون‌های بحران اقتصاد این است که بانک‌ها از وظایف توسعه‌گرای خود فاصله گرفته و بر در بحران‌های اقتصادی کشور و تب سوداگری افزوده‌اند که در این زمینه، گزارش ساکت است. خدایی تعداد فالورای خبرگزاریتوون وبقیه خبرگزاریهای داخلی رو با پول مفتی که از جیب ملت میدزدید ، مقایسه کنید...حیفه این پول..حیف
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

راه نجات کشور بازگشت به قانون اساسی است/ باید با تمام قوا در انتخابات مجلس شرکت کردقائم مقام حزب همبستگی گفت: راه نجات کشور بازگشت به قانون اساسی است نه یک کلمه کمتر و نه یک کلمه بیشتر. در پرتو قانون اساسی و با برگزاری انتخاباتی آزاد و رقابتی روح جدیدی به کالبد نظام دمیده می‌شود و توطئه بدخواهان ایران اسلامی در داخل و خارج کشور خنثی خواهد شد و امنیت ملی به معنای حقیقی آن تضمین می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نخست وزیر مالزی: تنها راه جهت حل مشکلات ایجاد بازار ویژه بین کشورهای اسلامی استترکیه در زمینه صنایع دفاعی پیشرفت چشمگیری دارد؛ مالزی در این خصوص از ترکیه چیزهای زیادی خواهد آموخت. - خبرگزاری آناتولی نخست وزیر مالزی: ترکیه در زمینه صنایع دفاعی پیشرفت چشمگیری دارد؛ مالزی در این خصوص از ترکیه چیزهای زیادی خواهد آموخت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طرح‌های بدن انسان در برابر سفارت ایران در بلژیک برای اعتراض به کشتار«این نماد صحنه‌ی جرم در خیابان‌های ایران است که بیش از ۳۰۰ معترض در آنجا به دست نیروهای امنیتی کشته شدند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »