ترکیه یکی از 7 کشور برتر جهان برای کار و زندگی است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ترکیه در فهرست بهترین کشورها برای کار و زندگی خارجی‌ها در رتبه هفتم در بین 163 کشور قرار گرفت. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

19.12.2019بر اساس گزارش گروه «ایچ اس بی سی» تحت عنوان"Expat Explorer"، ترکیه در لیست بهترین کشورها برای کار و زندگی خارجی‌ها در رتبه هفتم قرار گرفت.

این موسسه به مدت 13 سال با نظرسنجی از بیش از 18 هزار مهاجر خارجی در 163 کشور جهان بر اساس معیارهایی چون، هزینه های زندگی، کیفیت مراقبت های درمانی و فرصت‌های شغلی به معرفی برترین کشورهای جهان برای کار و زندیگ اتباع خارجی در سال 2019 پرداخت که ترکیه بر اساس این داده‌ها در رده هفتم قرار گرفته است. بر اساس این نظرسنجی، 62 درصد شاغلان خارجی در ترکیه گفته اند که شرایط زندگی در این کشور نسبت به کشور خودشان خیلی بهتر است. همچنین 69 درصد از آنها بیان کرده اند که ترک‌ها با خارجی‌ها خیلی صمیمانه رفتار می کنند.

لازم به ذکر است کشورهای سوئیس، سنگاپور، کانادا، اسپانیا، نیوزیلند و استرالیا در این لیست به ترتیب در جایگاه اول تا ششم قرار دارند. آلمان نیز پس از ترکیه در رتبه هشتم قرار گرفته است. بر اساس داده‌های بروزرسانی شده، در ترکیه به جز از مهاجران سوری که تحت حفاظت موقت قرار دارند، نزدیک به یک میلیون خارجی زندگی می کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیشرفت ۱۰۱ کشور در رفع تبعیض جنسیتی؛ ایران در رتبه ۱۴۹ از ۱۵۳ کشور
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

بیست کشور اسلامی در غیاب عربستان و پاکستان در مالزی گردهم آمدندعربستان سعودی، ملک سلمان در جریان گفتگویی تلفنی با مهاتیر محمد تاکید کرده است که مسائل عمده جهان اسلام باید در جریان نشستی مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد که توسط سازمان همکاری اسلامی سازماندهی و تدارک دیده باشد. کشورهای اسلامی قتل عام های قره_باغ و ایغورستان را نمیبینند؟! در جلسات پس راجع به چی مذاکره میکنند؟! مثلا چه 💩💩💩قراره بخورن جمع شدن اونجا🤔🤔🤔 وقتی عربستان مایه دار وپاکستان بمب اتمی دار نیستن یعنی باقی کشور ها کشک ودوغ هستن که گرد هم اومدن🙂😁
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طرح‌های بدن انسان در برابر سفارت ایران در بلژیک برای اعتراض به کشتار«این نماد صحنه‌ی جرم در خیابان‌های ایران است که بیش از ۳۰۰ معترض در آنجا به دست نیروهای امنیتی کشته شدند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دبی متهم اصلی ترور مخالفان ایران در خارج از کشور را دستگیر کردنیروهای امنیتی دبی شامگاه دوشنبه 16 دسامبر 2019 رضوان تاگی، شهروند هلندی مغربی‌الاصل را دستگیر کرد یه کم دیر این خبر رو کار نکردید؟!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تعداد گردشگران خارجی در موغلای ترکیه از مرز 3 میلیون نفر گذشتتعداد گردشگران خارجی که در ده ماهه امسال از استان موغلای ترکیه دیدن کرده اند، از مرز 3 میلیون نفر گذشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی کشورتداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی کشور هواشناسی: از امروز تا اواسط هفته آینده در اغلب مناطق کشور جوی پایدار پیش‌بینی می‌شود و به‌تدریج در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده‌ها رخ می‌دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »