تلاش مرد ایتالیایی برای دریافت واکسن کووید روی بازوی مصنوعی لو رفت

12/09/1400 08:44:00 ب.ظ

تلاش مرد ایتالیایی برای دریافت واکسن کووید روی بازوی مصنوعی لو رفت جزئیات بیشتر🔽

این شهروند پنجاه ساله ایتالیایی برای دریافت گذرنامه سلامت به مرکز واکسیناسیون مراجعه کرده بود و تلاش داشت با گمراه کردن پرستار واکسن کووید را روی بازوی مصنوعی و سیلیکونی خود دریافت کند. اقدام یک شهروند پنجاه ساله ایتالیایی که روز پنجشنبه سعی داشت تا از روی یک پروتز سیلیکونی بر ضد...

اقدام یک شهروند پنجاه ساله ایتالیایی که روز پنجشنبه سعی داشت تا از روی یک پروتز سیلیکونی بر ضد بیماری کووید۱۹ واکسینه شود موفقیت آمیز نبود و بلافاصله لو رفت. این مرد که از اهالی ناحیه پیمونته در شمال غرب ایتالیا است برای دریافت گذرنامه سلامت به مرکز واکسیناسیون در محله زندگی خود مراجعه کرده بود و تلاش داشت با گمراه کردن پرستار واکسن کووید را روی بازوی مصنوعی خود دریافت کند تا بدین ترتیب بتواند مجوز لازم برای استفاده از خدمات عمومی را داشته باشد و به مرکز فرهنگی و تفریحی نیز دسترسی پیدا کند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تلاش جالبی بود🤣 😂 😂 😂 این تصویری از سایت شماست. اخه انصافا ۳ خط مقاله و ۲ تا آگهی؟؟؟ موقع گرفتن دست مصنوعی، بی‌اعتمادی به پزشک و دانشمند سازنده دست مصنوعی نداشت، ولی برای واکسن بهشون بی‌اعتماده.

یونیسف: عراق حدود سه میلیون دوز واکسن فایزر از طریق کوواکس دریافت کردبالا بردن نرخ واکسیناسیون از اولویت‌ها و اهداف مشترک مقامات بهداشتی عراق، سازمان بهداشت جهانی، صندوق کودکان ملل متحد و دیگر طرف‌های دخیل در امر بهداشت و سلامت عنوان شده است.

یونیسف: عراق حدود سه میلیون دوز واکسن فایزر از طریق کوواکس دریافت کردبالا بردن نرخ واکسیناسیون از اولویت‌ها و اهداف مشترک مقامات بهداشتی عراق، سازمان بهداشت جهانی، صندوق کودکان ملل متحد و دیگر طرف‌های دخیل در امر بهداشت و سلامت عنوان شده است.

شیوع اومیکرون؛ آیا واکسن‌ و داروهای رایج در برابر سویه جدید کرونا کارایی دارند؟همزمان با شیوع سویه اومیکرون پرسش‌های زیادی درباره تاثیر واکسن‌ها و داروهای مختلف در برابر این نوع جدید از ویروس کرونا مطرح می‌شود. تولیدکنندگان واکسن‌هایی نظیر آسترازنکا و فایزر و داروهایی همچون رمدسیویر درباره گونه اومیکرون چه می‌گویند؟

ترکیه ششمین کشور جهان با بالاترین مقاومت در برابر کرونا شدترکیه در رتبه ششم فهرست کشورهای دارای بالاترین مقاومت در برابر نوع ویروس کووید-19 قرار گرفت. - خبرگزاری آناتولی

داستانی درباره یک زن مهاجر؛ «ماهی‌ها بغلم کنید» در جشنواره‌های تئاتر ایرانی در آلمان روی صحنه رفتداستانی درباره یک زن مهاجر؛ ماهی‌ها_بغلم_کنید در جشنواره‌های تئاتر_ایرانی در آلمان روی صحنه رفت بازیگر این نمایش تک نفره، آرام_قاسمی هنرمند ایرانی ساکن ایتالیا است ‌و این اثر به صورت مشترک توسط او و علی‌رضا_غلامی_شیلسر کارگردانی شد.

استاندار تهران: برای تأمین آب شرب تهران مشکلی نداریم/مردم نگران نباشنداستاندار تهران با تاکید بر اینکه برای تامین آب شرب تهران مشکلی وجود ندارد، گفت: اینکه گفته شده تهران تنها برای ۹۰ روز آب شرب دارد صحیح نیست، لذا شهروندان نگران نباشند. نگران نباشید، با شلنگ بیافتید به جون ماشین هاتون و استخرهاتون رو پر کنید گور بابای رود ها و بقبه ی استان ها جوانان اصفهان حتما امروز بدون کاندم بیایید چون میخواییم زن این کچل و حامله کنید ... میگم حالا اب به زاینده رود اومد یا نیومد؟؟؟