تلاش مرد ایتالیایی برای دریافت واکسن کووید روی بازوی مصنوعی لو رفت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تلاش مرد ایتالیایی برای دریافت واکسن کووید روی بازوی مصنوعی لو رفت جزئیات بیشتر🔽

اقدام یک شهروند پنجاه ساله ایتالیایی که روز پنجشنبه سعی داشت تا از روی یک پروتز سیلیکونی بر ضد بیماری کووید۱۹ واکسینه شود موفقیت آمیز نبود و بلافاصله لو رفت.

آلبرتو چیریو، رئیس ناحیه پیمونته با اشاره به تلاش فرد یاد شده برای فریب کارکنان مرکز واکسیناسیون گفت: «در برابر قربانیان و زیان‌های اجتماعی و اقتصادی که همه‌گیری بیماری به جامعه ما تحمیل کرد، اگر این حرکت را بسیار زشت و غیرقابل قبول ندانیم حتما باید بگوییم که مضحک بوده است.» این در حالیست که پرستار مسئول تزریق واکسن پیش از انجام ماموریت خود نسبت به رنگ پروتز و حسی که از لمس آن بدست آورده بود دچار شک و تردید شد و از فرد مراجعه کننده خواست پیراهن خود را در بیاورد؛ در این لحظه بود که حقه شهروند میانسال ایتالیایی به کلی لو رفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تلاش جالبی بود🤣

😂 😂 😂

این تصویری از سایت شماست. اخه انصافا ۳ خط مقاله و ۲ تا آگهی؟؟؟

موقع گرفتن دست مصنوعی، بی‌اعتمادی به پزشک و دانشمند سازنده دست مصنوعی نداشت، ولی برای واکسن بهشون بی‌اعتماده.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یونیسف: عراق حدود سه میلیون دوز واکسن فایزر از طریق کوواکس دریافت کردبالا بردن نرخ واکسیناسیون از اولویت‌ها و اهداف مشترک مقامات بهداشتی عراق، سازمان بهداشت جهانی، صندوق کودکان ملل متحد و دیگر طرف‌های دخیل در امر بهداشت و سلامت عنوان شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یونیسف: عراق حدود سه میلیون دوز واکسن فایزر از طریق کوواکس دریافت کردبالا بردن نرخ واکسیناسیون از اولویت‌ها و اهداف مشترک مقامات بهداشتی عراق، سازمان بهداشت جهانی، صندوق کودکان ملل متحد و دیگر طرف‌های دخیل در امر بهداشت و سلامت عنوان شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شیوع اومیکرون؛ آیا واکسن‌ و داروهای رایج در برابر سویه جدید کرونا کارایی دارند؟همزمان با شیوع سویه اومیکرون پرسش‌های زیادی درباره تاثیر واکسن‌ها و داروهای مختلف در برابر این نوع جدید از ویروس کرونا مطرح می‌شود. تولیدکنندگان واکسن‌هایی نظیر آسترازنکا و فایزر و داروهایی همچون رمدسیویر درباره گونه اومیکرون چه می‌گویند؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیه ششمین کشور جهان با بالاترین مقاومت در برابر کرونا شدترکیه در رتبه ششم فهرست کشورهای دارای بالاترین مقاومت در برابر نوع ویروس کووید-19 قرار گرفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

داستانی درباره یک زن مهاجر؛ «ماهی‌ها بغلم کنید» در جشنواره‌های تئاتر ایرانی در آلمان روی صحنه رفتداستانی درباره یک زن مهاجر؛ ماهی‌ها_بغلم_کنید در جشنواره‌های تئاتر_ایرانی در آلمان روی صحنه رفت بازیگر این نمایش تک نفره، آرام_قاسمی هنرمند ایرانی ساکن ایتالیا است ‌و این اثر به صورت مشترک توسط او و علی‌رضا_غلامی_شیلسر کارگردانی شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استاندار تهران: برای تأمین آب شرب تهران مشکلی نداریم/مردم نگران نباشنداستاندار تهران با تاکید بر اینکه برای تامین آب شرب تهران مشکلی وجود ندارد، گفت: اینکه گفته شده تهران تنها برای ۹۰ روز آب شرب دارد صحیح نیست، لذا شهروندان نگران نباشند. نگران نباشید، با شلنگ بیافتید به جون ماشین هاتون و استخرهاتون رو پر کنید گور بابای رود ها و بقبه ی استان ها جوانان اصفهان حتما امروز بدون کاندم بیایید چون میخواییم زن این کچل و حامله کنید ... میگم حالا اب به زاینده رود اومد یا نیومد؟؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »