پرزیدنت بایدن و بانوی اول آمریکا در مراسم جوایز «مرکز هنرهای نمایشی کندی» شرکت می‌کنند

12/09/1400 08:48:00 ب.ظ

پرزیدنت جو بایدن و همسرش دکتر جیل بایدن بانوی نخست آمریکا در مراسم اهدای جوایز افتخاری «مرکز هنرهای نمایشی کندی» که یکشنبه پنجم دسامبر در شهر واشینگتن برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

بایدن, فرهنگ و زندگی

پرزیدنت بایدن و بانوی اول آمریکا در مراسم جوایز « مرکز هنرهای نمایشی کندی » شرکت می‌کنند به گزارش شبکه خبری «سی ان ان»، به این ترتیب پرزیدنت بایدن این سنت دیرین سالانه را، که در دوره دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا اجرا نمی‌شد، بار دیگر احیا می‌کند

پرزیدنت جو بایدن و همسرش دکتر جیل بایدن بانوی نخست آمریکا در مراسم اهدای جوایز افتخاری « مرکز هنرهای نمایشی کندی » که یکشنبه پنجم دسامبر در شهر واشینگتن برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

اشتراکچاپجو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و همسرش جیل بایدن در مراسم اهدای جوایز افتخاری «مرکز هنرهای نمایشی کندی» که یکشنبه ۵ دسامبر در شهر واشنگتن برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.به گزارش شبکه خبری «سی ان ان»، به این ترتیب پرزیدنت بایدن این سنت دیرین سالانه را، که در دوره دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا اجرا نمی‌شد، بار دیگر احیا می‌کند.

این جوایز، عالی‌ترین عنوانی است که هر سال به چهره‌های شاخص هنری آمریکا اهدا می‌شود و افتخاری بزرگ برای هنرمندانی است که این جایزه را دریافت می‌کنند.سخنگوی بانوی اول آمریکا، ضمن تأیید شرکت جو‌ بایدن و همسرش جیل در مراسم اهدای جوایز در مرکز هنرهای نمایشی کندی، گفت که بایدن‌ها پیش از برنامه اصلی در ضیافتی خصوصی میزبان این هنرمندان در کاخ سفید خواهند بود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

در قضایای اخیر بسیجی‌ها مظلوم واقع شدند/بچه های تیم ملی چشم ملت ما را روشن کردند

به مناسبت هفته بسیج، صبح امروز؛ شنبه ۵ آذرماه جمع کثیری از بسیجیان با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. ادامه مطلب >>

اصلا اهمیتی ندارد، به گور پدر بایدن و زنش... بجای نمایش کندی اجرای نمایش کمدی بیشتر برازنده توست آنهم هنر مورد علاقه پرزیدنت بایدن تو مراسم نگوزید!!؟

وزیر خارجه آمریکا: حسن نیت ایران در مذاکرات برجام در چند روز آینده مشخص می‌شودوزیر خارجه آمریکا می‌گوید در روزهای آینده معلوم خواهد شد که آیا ایران با «حسن نیت» وارد ادامه مذاکرات احیای برجام شده است یا خیر. آنتونی بلینکن که برای شرکت در نشست سازمان امنیت و همکاری اروپا به سوئد رفته است، روز پنجشنبه گفت: ما طی یکی دو روز آینده متوجه خواهیم شد که آیا ایران در مذاکرات... 'هَته پَته'

کشف یک بمب دست‌ساز در نزدیکی محل اقامت سفیر آمریکا در ایسلندسه مرد در ایسلند پس از کشف یک بمب دست‌ساز در یک منطقه مسکونی در ریکیاویک، پایتخت این کشور بازداشت شدند.

شناسایی نخستین مورد ابتلا به سویه اومیکرون در آمریکانخستین مورد ابتلا به سویه اومیکرون ویروس کرونا در آمریکا شناسایی شد. - خبرگزاری آناتولی

طالبان: حادثه در بین محافظین سرحد افغان و ایرانی در ولایت نیمروز کنترول شدخبرگزاری محترم لطفا از نفس های آخر دریاچه اورمیه هم توییت بزارین از کشور دوست و برادر ترکیه هم خواستار کمک فوری برای خشک نشدن کامل این دریاچه هستیم و الا غرب آزربایجان با خاک و نمک یکسان خواهد شد ‌صدای ما را به دولت دوست و برادر ترکیه برسانید. این درگیری براساس یک سوء تفاهم رخ داده و قضیه حل شده طالبان هم گفتن که سوء تفاهم بوده بدنبال تفرقه بین دو ملت و دولت‌ نباشیم درگیری مرزی اگرچه کاری نادرستی بود که از طرف طالبان صورت گرفت اما روابط دو کشور ایران وافغانستان مهم تر ازین قضیه هاست وبا این در گیری کوچک این رابطه قطعا بهم نمیخورد

حکم محکومین در بخش اول پرونده «کرسنت» در مرحله اجرای احکام استقوه قضائیه اعلام کرد که حکم محکومین در بخش اول پرونده کرسنت صادر شده و در مرحله اجرا است.

بارش برف و باران در کشور/کاهش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتیبارش برف و باران در کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به کاهش دما و وزش باد و رعد و برق برای امروز (۱۰ آذر)، در عین حال از پیش‌بینی کاهش غلطت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به دلیل فعالیت سامانه بارشی خبر داد.

پرزیدنت بایدن و بانوی اول آمریکا در مراسم جوایز «مرکز هنرهای نمایشی کندی» شرکت می‌کنند اشتراک چاپ جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و همسرش جیل بایدن در مراسم اهدای جوایز افتخاری «مرکز هنرهای نمایشی کندی» که یکشنبه ۵ دسامبر در شهر واشنگتن برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.اشتراک چاپ وزیر خارجه آمریکا می‌گوید در روزهای آینده معلوم خواهد شد که آیا ایران با «حسن نیت» وارد ادامه مذاکرات احیای برجام شده است یا خیر.پلیس ایسلند اعلام کرد که این بمب دست‌ساز روز سه‌شنبه در یک سطل زباله در محله ماناتون پایتخت این کشور کشف شده است.نخستین مورد ابتلا به سویه اومیکرون ویروس کرونا در آمریکا شناسایی شد.

به گزارش شبکه خبری «سی ان ان»، به این ترتیب پرزیدنت بایدن این سنت دیرین سالانه را، که در دوره دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا اجرا نمی‌شد، بار دیگر احیا می‌کند. این جوایز، عالی‌ترین عنوانی است که هر سال به چهره‌های شاخص هنری آمریکا اهدا می‌شود و افتخاری بزرگ برای هنرمندانی است که این جایزه را دریافت می‌کنند. وی افزود «حرکت‌های اخیر، لفاظی‌های اخیر، دلیل زیادی برای خوش‌بینی به ما نمی‌دهد. سخنگوی بانوی اول آمریکا، ضمن تأیید شرکت جو‌ بایدن و همسرش جیل در مراسم اهدای جوایز در مرکز هنرهای نمایشی کندی، گفت که بایدن‌ها پیش از برنامه اصلی در ضیافتی خصوصی میزبان این هنرمندان در کاخ سفید خواهند بود. به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید پلیس ایسلند در بیانیه‌ای اعلام کرد که یک واحد ویژه از این نیرو، مسئولیت ایمن‌سازی و انهدام این بمب دست‌ساز را برعهده داشت. بت میدلر، جانی میچل، جاستینو دیاز، بری گوردی، و لورن میکائلز از جمله دریافت‌کنندگان امسال این جایزه افتخاری هستند.» به گزارش رویترز، آقای بلینکن تاکید کرد: «آنچه ایران نمی‌تواند انجام دهد این است که در عین حالی که در مذاکرات وقت کشی کند، وضعیت موجود برای توسعه برنامه هسته‌ای خود را حفظ کند. جو بایدن در سال ۲۰۰۹ و هنگامی که معاون ریاست جمهوری آمریکا بود، در این مراسم شرکت کرد. وی تصریح کرد که فرد مبتلا به واریانت اومیکرون، در تاریخ 22 نوامبر به آفریقای جنوبی سفر کرده و آزمایش پی سی آر وی در تاریخ 29 نوامبر مثبت اعلام شده است.

به گفته مرکز هنرهای نمایشی کندی، انتظار می‌رود کامالا هریس معاون ریاست جمهوری و همسرش داگلاس امهوف نیز در این برنامه شرکت کنند.» وزیر خارجه ایالات متحده همچنین گفت که با همتایان خود از روسیه و اسرائيل نیز درباره ایران صحبت کرده است. هم‌رسانی این مطلب:. دونالد ترامپ و همسرش ملانیا ترامپ در سال ۲۰۱۷ پس از این که دو نفر از دریافت‌کنندگان جایزه گفتند به دلیل عقاید سیاسی خود به ضیافت کاخ سفید نمی‌روند، در مراسم اهدای جوایز در مرکز هنرهای نمایشی کندی شرکت نکردند. در آن هنگام کاخ سفید اعلام کرد که این تصمیم دونالد ترامپ به هنرمندان اجازه می‌دهد که بدون نگرانی‌های سیاسی موفقیت خود را جشن بگیرند. رافائل گروسی در توئیتی نوشت که با آقای باقری‌کنی در مورد تبادلات فعلی میان آژانس و ایران در چارچوب مذاکرات برجام و همچنین مسائل مربوط به فعالیت های دوجانبه آژانس و ایران گفت‌و‌گو کرد. این چهارمین بار در طول برگزاری ۴۰ ساله این مراسم بود که یک رئیس جمهوری ایالات متحده به مرکز هنرهای نمایشی کندی نرفت. جیمی کارتر، جرج بوش پدر، و بیل کلینتون در دوران ریاست جمهوری خود، به دلایلی مانند بحران گروگان‌گیری ایران یا شرکت در اجلاس بین‌المللی، یک بار حضور در این مراسم را از دست دادند. او همچنین اعلام کرد که «ایران مصمم است به مشارکت فعالانه و مثبت در گفت‌وگوها در وین ادامه دهد.

با این حال در تمامی این موارد بانوان اول آمریکا در مرکز هنرهای نمایشی کندی حضور داشتند. دونالد ترامپ و همسرش ملانیا در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ نیز در این مراسم شرکت نکردند، و برنامه در سال ۲۰۲۰ به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا لغو شد. در همین حال، علی باقری روز پنحشنبه و در چهارمین روز از دور هفتم مذاکرات احیای برجام در وین اعلام کرد که ایران پیش‌نویس‌های پیشنهادی خود را در دو حوزه لغو تحریم‌ها و تعهدات هسته‌ای به طرف‌های اروپایی ارائه کرده است. البته این مراسم در ماه مه ۲۰۲۱ به صورت محدود و مجازی برگزار شد که جو بایدن در آن شرکت نداشت، ولی بایدن‌ها به افتخار هنرمندان منتخب، ضیافتی در کاخ سفید ترتیب دادند. برترین‌ها پر خواننده‌ترين‌ها ۱ . علی باقری‌کنی روز چهارشنبه نیز در وین با انریکه مورا، هماهنگ‌کننده اتحادیه اروپا برای مذاکرات احیای برجام، دیدار و گفت‌وگو کرد.