اردوغان, زنان, اردوغان, خشونت علیه زنان, روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان

اردوغان, زنان

تاکید اردوغان بر ادامه مبارزه ترکیه با خشونت علیه زنان

تاکید #اردوغان بر ادامه مبارزه #ترکیه با خشونت علیه #زنان

25.11.2019

تاکید اردوغان بر ادامه مبارزه ترکیه با خشونت علیه زنان

رئیس جمهور ترکیه در «روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان » بر ادامه مقابله کشور با خشونت، استثمار و تبعیض تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

وی نوشت: خشونت علیه زنان یکی از بزرگترین جرائم علیه بشریت است. ما به مقابله با خشونت علیه زنان، استثمار و تبعیض ادامه خواهیم داد و ان شا الله دست در دست هم کشورمان را از اینگونه اقدامات شرم آور پاک خواهیم کرد.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی

برخورد پلیس با یادگاری‌نویسی بر آثار تاریخیآسیب‌رساندن به آثار و بناهای تاریخی موضوع جدیدی نیست و هرچند وقت یکبار خبرهایی ازتخریب و آسیب‌رسیدن به یک بنا منتشر می‌شود، در این میان اما آنچه که بسیار به چشم می‌خورد یادگاری نویسی روی آثار و بناهای تاریخی است، موضوعی که رییس پلیس پیشگیری ناجا از برخورد با آن خبر داده و از شهروندان هم خواسته که هرگونه تخریب و تعرض به آثار تاریخی را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

مایک پنس در دیدار با بارزانی بر اهمیت همکاری آمریکا و نیروهای کرد علیه تروریسم تاکید کرد🔺مایک پنس در دیدار با بارزانی بر اهمیت همکاری آمریکا و نیروهای کرد علیه تروریسم تاکید کرد ⚡️مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا، در دیدار با رئیس دولت محلی کردستان عراق، بر اهمیت همکاری میان آمریکا و نیروهای کرد منطقه در مبارزه با تروریسم تاکید کرد.

چاووش‌اوغلو با همتای سریلانکایی خود گفت‌وگو کردوزیر امور خارجه ترکیه در تماس تلفنی با دینیش گوناوردنا، انتصاب وی را به عنوان وزیر امور خارجه سریلانکا تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی

استیضاح «حجتی» در جلسه سه‌شنبه مجلس/ جلسه غیرعلنی مجلس با موضوع تنظیم بازاریک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که جلسه استیضاح وزیر جهاد کشاورزی سه‌شنبه برگزار می‌شود.

انفجار در نزدیکی مرز سوریه با ترکیه جان ۱۰ نفر را گرفتشهر تل ابیض در جریان عملیات نظامی اخیر ترکیه در خاک سوریه صحنه درگیری های شدید بین نیروهای کرد و ارتش ترکیه و شبه نظامیان وفادار به آنکارا بود.

وزیر خارجه عربستان نسبت به مماشات با جمهوری اسلامی هشدار داد | DW | 23.11.2019عادل الجبیر، وزیر مشاور در امور خارجه عربستان سعودی در یازدهمین کنفرانس 'گفت‌و‌گوی منامه' در بحرین سخنرانی کرد. او ایران را عامل حمله به تاسیسات نفتی آرامکو خواند و گفت، منطقه پس از این حمله‌ها بر سر دوراهی 'خیر و شر' قرار گرفته و باید یکی را انتخاب کند. ترامپ همه شما را در مقابل رژیم فاسد اسلامی در ایران تنها گذاشت. دیگران بدانند که مرگ برایشان نه تنها حق است بلکه نعمت است، چون ممکن است شرایط بدی برایشان به وجود آید که در آن آرزوی مرگ کنند،برای همین است که ایرانی ها که مرگ بر آمریکاییها و یهودیها و انگلیس و روسیه و فارس و کرد گفته اند غیراز من که خدا و مرکز عالمیانم بهتر است باقطع نسل بمیرند اکنون فرانسه هم در کنار عربستان به این نتیجه رسیده که رژیم ایران اصلاح پذیر نیست

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

25 نوامبر 2019, دوشنبه اخبار

اخبار قبلی

امکان آموزش عالی اتباع سوریه در شمال این کشور فراهم شد

اخبار بعدی

طی عملیات پنجه ارتش ترکیه 163 تروریست از پای درآمدند