چاووش‌اوغلو با همتای سریلانکایی خود گفت‌وگو کرد

03/09/1398 07:54 ب.ظ

وزیر امور خارجه ترکیه در تماس تلفنی با دینیش گوناوردنا، انتصاب وی را به عنوان وزیر امور خارجه سریلانکا تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی

وزیر امور خارجه ترکیه در تماس تلفنی با دینیش گوناوردنا، انتصاب وی را به عنوان وزیر امور خارجه سریلانکا تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی 24.11.2019 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه امروز با «دینیش گوناوردنا» ‌‌همتای سریلانکایی خود به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد.

24.11.2019 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه امروز با «دینیش گوناوردنا» ‌‌همتای سریلانکایی خود به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

وزیر خارجه عربستان نسبت به مماشات با جمهوری اسلامی هشدار داد | DW | 23.11.2019عادل الجبیر، وزیر مشاور در امور خارجه عربستان سعودی در یازدهمین کنفرانس 'گفت‌و‌گوی منامه' در بحرین سخنرانی کرد. او ایران را عامل حمله به تاسیسات نفتی آرامکو خواند و گفت، منطقه پس از این حمله‌ها بر سر دوراهی 'خیر و شر' قرار گرفته و باید یکی را انتخاب کند. ترامپ همه شما را در مقابل رژیم فاسد اسلامی در ایران تنها گذاشت. دیگران بدانند که مرگ برایشان نه تنها حق است بلکه نعمت است، چون ممکن است شرایط بدی برایشان به وجود آید که در آن آرزوی مرگ کنند،برای همین است که ایرانی ها که مرگ بر آمریکاییها و یهودیها و انگلیس و روسیه و فارس و کرد گفته اند غیراز من که خدا و مرکز عالمیانم بهتر است باقطع نسل بمیرند اکنون فرانسه هم در کنار عربستان به این نتیجه رسیده که رژیم ایران اصلاح پذیر نیست

استیضاح «حجتی» در جلسه سه‌شنبه مجلس/ جلسه غیرعلنی مجلس با موضوع تنظیم بازاریک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که جلسه استیضاح وزیر جهاد کشاورزی سه‌شنبه برگزار می‌شود.

گفتگو با امیر رشیدی درباره دسترسی به اینترنت پس از اعتراض‌هاگفتگو با امیر رشیدی، پژوهشگر دسترسی به اینترنت

جودو؛ ژاپنی‌ها با چهار مدال طلا گرند اسلم اوساکا را آغاز کردنددو قهرمان جهان از ژاپن فینال رقابت های وزن منهای ۶۶ کیلوگرم مردان را برگزار کردند. هیفومی آبه که دو قهرمانی جهان را در کارنامه دارد در این مبارزه با امتیاز ایپون از سد جوشیرو مارویاما، قهرمان کنونی جهان گذشت.

تظاهرات مردم غزه برای همبستگی با اسرای فلسطینی

سلبریتی‌های سایلنت؛ تا وقتی صرف کند، با افتخار ایرانی‌‌ام