آمریکا, تروریسم, عراق, صدای آمریکا

آمریکا, تروریسم

مایک پنس در دیدار با بارزانی بر اهمیت همکاری آمریکا و نیروهای کرد علیه تروریسم تاکید کرد

مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا، روز شنبه ۲ آذر در دیدار با نچیروان بارزانی رئیس دولت محلی اقلیم کردستان عراق، بر اهمیت همکاری میان ایالات متحده و نیروهای کرد منطقه در مبارزه با تروریسم تاکید کرد.

24.11.2019

🔺مایک پنس در دیدار با بارزانی بر اهمیت همکاری آمریکا و نیروهای کرد علیه تروریسم تاکید کرد ⚡️مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا ، در دیدار با رئیس دولت محلی کردستان عراق ، بر اهمیت همکاری میان آمریکا و نیروهای کرد منطقه در مبارزه با تروریسم تاکید کرد.

مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا ، روز شنبه ۲ آذر در دیدار با نچیروان بارزانی رئیس دولت محلی اقلیم کردستان عراق ، بر اهمیت همکاری میان ایالات متحده و نیروهای کرد منطقه در مبارزه با تروریسم تاکید کرد.

وی با بیان این که شکست داعش بدون مشارکت کردها امکان‌پذیر نبود، ابراز امیدواری کرد این مشارکت، جهت اطمینان از این که داعش و هیچ گروه تروریستی دیگری در عراق پا نخواهد گرفت، به قوت خود باقی بماند.

ادامه مطلب: VOA Farsi

گردهمایی در کلن در ابراز همبستگی با معترضان ایران | DW | 23.11.2019محوطه بیرونی ایستگاه قطار مرکزی شهر کلن صحنه تجمع صدها ایرانی در ابراز همبستگی و همدلی با اعتراضات مردم داخل کشور بود. در قطعنامه مراسم از اروپا خواسته شد سفیران خود را در اعتراض به سرکوب مردم، از ایران فرا بخواند.

تسلا خودروی تازه‌اش را با ظاهری متفاوت رونمایی کرد + تصاویر- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimشرکت تسلا از خودروی تازه خود که مناسب پیمایش مسیر‌های غیر معمول است رونمایی کرد. کس ننه خامنه ای شما هیچ،شما نگاه،شما کشتن

پرزیدنت ترامپ به افسران کشته شده در افغانستان ادای احترام کردپرزیدنت ترامپ به افسران کشته شده در افغانستان ادای احترام کرد رئیس جمهوری و بانوی اول آمریکا به همراه چند مشاور ارشد برای ملاقات با خانواده دو افسر کشته شده، دیوید سی کِنِیدل ۳۳ ساله و کرک فوچیگامی ۲۵ ساله، به «پایگاه هوایی دوور» در ایالت «دِلِور» رفتند.

نانسی پلوسی از آمار کشته شدگان در اعتراضات اخیر ایران ابراز نگرانی کرد🔺نانسی پلوسی از آمار کشته شدگان در اعتراضات اخیر ایران ابراز نگرانی کرد ⚡️نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده با ابراز نگرانی از آمار کشته شدگان در اعتراضات اخیر ایران، گفت که ایرانیان باید بتوانند بدون ترس از انتقام حرف خود را بزنند. خب درسته. باید حرفشان را شنید.آیا شما کشتن پلیس و آتش زدن شهر و غارت فروشگاهها را تایید می کنید؟ آیا این هم نوعی حرف زدن با حکومت است. پس چرا از برجام حمایت می کنید .این حکومت فاشیستی و فرقه ای بیش نیست .به مردم ایران با تمام وجود کمک کنید . همونطور که شماها درطول تاریخ بدون ترس ازقضاوت به کسانی بهتون اعتماد می‌کنند به راحتی پشت میکنید و تو کنگره اتون فقط کاغذ بازی میکنید... شعار اوباما یا باما یا اونا رو که یادتون هست حتما

استیضاح «حجتی» در جلسه سه‌شنبه مجلس/ جلسه غیرعلنی مجلس با موضوع تنظیم بازاریک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که جلسه استیضاح وزیر جهاد کشاورزی سه‌شنبه برگزار می‌شود.

با وجود وعده دولت، دسترسی به اینترنت در ایران همچنان به شدت محدود استبا وجود وعده دولت، دسترسی به اینترنت در ایران همچنان به شدت محدود است نت بلاکز، موسسه ناظر بر اینترنت، روز جمعه یکم آذر اعلام کرد که سطح دسترسی اینترنت در ایران به ۱۵ درصد رسیده است که تنها حدود ۱۰ درصد بیشتر از میزان روزهای گذشته است.

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

24 نوامبر 2019, يكشنبه اخبار

اخبار قبلی

تاوان سنگین دانشگاه؛ بازداشت و سرکوب دانشجویان برای همراهی با اعتراضات مردمی

اخبار بعدی

رئیس‌جمهور ترکیه فردا عازم قطر می‌شود