به دنبال کاهش ۷۰ درصدی هزینه درمان هستیم/ به پزشکان اجازه دریافت خارج از عرف نمی‌دهیم/ برآوردی از هزینه‌های پیش‌رو نداریم/ بیمارانی که بیش از اندازه از خدمات درمانی استفاه می‌کنند، شناسایی می‌شوند

05/07/1399 10:04:00 ق.ظ

مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی: به دنبال کاهش ۷۰ درصدی هزینه درمان هستیم/ به پزشکان اجازه دریافت خارج از عرف نمی‌دهیم/ برآوردی از هزینه‌های پیش‌رو نداریم/ بیمارانی که بیش از اندازه از خدمات درمانی استفاه می‌کنند، شناسایی می‌شوند

شهرام غفاری درباره برنامه سازمان برای به‌روز کردن پرداخت‌های سازمان به پزشکان گفت: نظارت‌های سازمان مکانیزه است. در سیستم مکانیزه جدید، پزشک و بیمار نشان‌دار می‌شوند. همچنین اگر از یک کد ملی ۲ بار در یک روز ویزیت گرفته شود، سیستم هشدار می‌دهد؛ چراکه ممکن است که از کد ملی برای دریافت خدمات سوءاستفاده شود. رئیس کل سازمان نظام پزشکی است: «تورم در بخش درمان، حداقل ۱.۵ تا ۲ برابر تورم جاری کشور است». از همین رو، برخورداری از سیاست‌‌هایی که در خدمت تولید بیشتر دفترچه بیمه با هدف کاهش هزینه‌های درمانی مصرف‌کنندگان کم درآمد باشند، اهمیت دارد.

سازمان تامین اجتماعی به تازگی اعلام کرده است که با هدف پوشش بخش بیشتری از هزینه‌های درمانی بیمه‌شدگان در بخش درمان غیرمستقیم، با درمانگران (پزشک‌ها، دندان پزشک‌ها و کارشناس‌هایی مامایی) قرارداد امضا می‌کند و در ضمن زمینه مشارکت درمانگران طرف قرارداد و غیرطرف قرارداد را در تولید نسخ الکترونیک فراهم می‌کند؛ با این هدف که از هزینه‌های بیمه‌شدگان کم شود و نسخ تولید شده مورد پایش مستمر قرار گیرند. با توجه به اینکه سازمان تامین اجتماعی در سال‌ ۹۷ با ماه‌ها تاخیر هزینه‌های مراکز و پزشکان طرف قرارداد را پرداخت می‌کرد، تامین منابع و پرداخت مستمر مطالبات درمانگران و مراکز طرف قرارداد و همچنین بیمه‌شدگان، که به اعتبار سازمان از غیر، خدمات دریافت می‌کنند، اهمیت فراوانی را دارد. برای روشن شدن ابعاد این طرح با

، گفتگو کردیم. سازمان تامین اجتماعی به دنبال توسعه نسخه الکترونیک است. چند سالی است که در مراکز ملکی نسخه الکترونیک را اجرایی می‌کنیم. تعداد کثیری از مراکز غیرملکی هم برای صدور نسسخه الکترونیک ثبت نام کرده‌اند و فعال هستند؛ تعدادی هم ثبت نام کرده‌اند، اما فعال نیستند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

😂😂😂😂😂در کیسه رو محکمتر بگیریک هوا توش نره «بیش از اندازه»،یعنی چی؟ برای این «اندازه» از سازوکار «فرمولاری»استفاده می کنند که با تعامل نهادهای علمی و سازمان های بیمه تدوین می شود و در سامانه های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. در این روال، اگر پزشک برای یک بیمار، هر روز هم آزمایش Hb تجویز کند، بیمه باید پولش را بدهد.

از تحویل خودرو به نمایندگان مجلس اطلاعی ندارم/ اختیارات سازمان حمایت محدود استرئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اختیارات این سازمان را محدود توصیف کرد و ضمن ارائه توضیحاتی درباره افزایش قیمت تخم مرغ و مواد پتروشیمی، از تحویل خودرو به نمایندگان مجلس شورای اسلامی توسط وزارت صمت اظهار بی‌اطلاعی کرد. این بی اطلاعی مسئولین از اتفاقات یومیه طبیعی است،مثلاًمیرحسین ازاعدامها خبرنداشت،حسن از گرانی ها وسیدعلی که کلاً هیچ اطلاعی ندارد در مورد وضعیت نمایندگان مجلس باید از رئیس سازمان محیط زیست سوال کنین اطلاع هم داشتی چیزی عوض نمیشد.کشور که نیست.جنگله

شمار مبتلایان به کرونا در آفریقا به بیش از یک میلیون و 444 هزار نفر رسید

سازمان ملل: 830 هزار نفر از وقوع سیل در سودان آسیب دیده‌اند

مایک پمپئو: کارزار فشار حداکثری از دسترسی رژیم ایران به ۷۰ میلیارد دلار جلوگیری کرده‌ استمایک پمپئو: کارزار فشار حداکثری از دسترسی رژیم_ایران به ۷۰ میلیارد دلار جلوگیری کرده‌ است او همچنین تاکید کرد: «ما سه سال و چند ماه گذشته را صرف تلاش برای قطع دسترسی رژیم [ایران] به پول، منابع ، ثروت، و ظرفیت ساخت سلاح هسته ای کرده‌ایم.» گشنگیش‌برای مردم‌بدبخته تورم بیچارگیش برای ماست😷😷😔😔😔😭 تمام قدرت دنیای استکبار با همکاری موریانه نفوذ مشغول حمله به دین و فرهنگ و اقتصاد کشورند. طبیعیه که خسارت داشته باشه ولی پیروزی های ناشی از استقامت مردم و شکست های جبهه کدخدا چشم اندازی برای سقوط زورگویان عالمه آفرین بر مردم ایران تف به قبر یکی از باباهای ترامپ و پمپگوه و... اگه فکر میکنید اینا مانع تروریسم حکومتی ج.ا یا مانع دستیابی به سلاح هسته ای میشه اشتباه می کنید. کره شمالی هم در اوج فقر و فلاکت سلاح هسته ای ساخت.

مخفی کردن ابتلا از کرونا از ترس اخراج/ دستورالعمل بهداشت کار در شرایط بحرانی تدوین شودبعد از گذشت بیش از هفت ماه از شیوع کرونا در ایران انتظار می‌رود بالاخره دستورالعمل بهداشت کار در شرایط بحرانی تهیه و با دقت اجرا شود تا جلوی مواردی مانند عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مخفی‌کاری در زمینه ابتلا به بیماری را بگیرد.

ناسا جزئیات تازه‌ای از برنامه اعزام نخستین فضانورد زن به کره ماه را منتشر کردناسا جزئیات تازه‌ای از برنامه اعزام نخستین فضانورد زن به کره ماه را منتشر کرد اعزام دوباره انسان به ماه چالش بزرگی برای سازمان ملی هوانوردی و فضایی محسوب می‌شود. این سازمان آخرین مأموریت اکتشافی خود در این کره را در سال ۱۹۷۲ با موفقیت انجام داده بود.