افزایش انتقادها‌ در برلین از سیاست‌ آلمان در قبال ایران | DW | 12.01.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آلمان تلاش می‌کند با میانجیگری مانع افزایش تنش میان ایران و آمریکا شود. سفیر ایران در برلین می‌گوید آلمان زیادی وعده می‌دهد. کارشناسان آلمانی معتقدند که آلمان و اروپا 'توان و اراده' کافی برای نجات برجام نداشتند.

آلمان تلاش می‌کند با میانجیگری مانع افزایش تنش میان ایران و آمریکا شود. سفیر ایران در برلین می‌گوید آلمان زیادی وعده می‌دهد. کارشناسان آلمانی معتقدند که آلمان و اروپا"توان و اراده" کافی برای نجات برجام نداشتند.

محمود فرازنده گفته است: «قبل از چک کشیدن، باید از موجودی خود خبر داشته باشید تا ببینید پول کافی برای تضمین امضای خود را دارید، یا نه.» کشورهای اروپایی امضاکننده برجام بیش از همه آلمان، امیداور بودند با این سازوکار شرکت‌های اروپایی بتوانند به همکاری تجاری با ایران ادامه دهند. سفیر ایران در آلمان می‌گوید ۲۰ ماه از معرفی این سازوکار گذشته اما هیچ اتفاقی نیفتاده است.

این تاریخدان معتقد است آلمان باید تعهد نظامی بیشتری در جهان از خود نشان دهد. او به عنوان مثال شمار سربازان ارتش آلمان در عراق را"خنده‌دار" و حضور نظامی آلمان در خاورمیانه را تنها"نمادین" توصیف کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آلمان، فرانسه و انگلیس ج ا رو حمایت نکنند، مردم ایران خودشون این آخوندهارو از ایران بیرون میکنند. IranProtests2020

بزودی و بعد از آزادی ایران ، آلمان هم از دست سران خاین و گماشته گلوبالیستها نحات خواهد یافت

یک اصلاحاتی هم در همین دویچه‌وله فارسی بکنند خوبه جای دوری نمیره .

یکی به این آقا بگه شما با همین مماشاتی که کردین تو تمام جنایت‌های جمهوری اسلامی سهیم هستین

کثیفترین سیاست رو در قبال مردم ایران ، اروپا مخصوصا آلمان داره فقط فکر منافعشونن یک مشت ربات بی احساس خرفت

مصلح و ميانجي كسي مثل مرحوم سلطان قابوس مي توانست باشد كه نسبت به دو طرف حسن نيت و مدارا داشت. مقامات الماني بيش از ساير اروپائيان به سرزنش ايران و تاييد امريكا پرداخته اند لذا سرنوشت ميانجيگريشان پيشاپيش روشن است.

دیگه کار تمام است حکومت ایران باید برود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نیم قرن روابط گرم عمان و ایران؛ نقش سلطان قابوس در سیاست ایران چه بود؟سلطان قابوس همواره روابط گرمی با ایران داشت. این رابطه از زمانی که محمدرضا پهلوی برای سرکوب شورشیان ظفار به کمک وی شتافت آغاز شد و تا مرگ وی ادامه داشت و آنچان دوستانه بود که علی خامنه‌ای در یکی از سخنرانی‌‌های خود از وی به عنوان «یکی از محترمین منطقه» یاد کرد. نقش سلطان قابوس به زبان عامیانه و مردمی بادمجان دور قاب چین بود چون هیچ میانجیگری نتونست در این سال ها انجام بده .... ریدم به روح عنیش روحش شاد یادش گرامی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نگرانی زندانیان خارجی از تنش‌های میان ایران و امریکا: در زندان‌های ایران می‌مانیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حتی یک شب بد‌خوابی نشانه‌های آلزایمر را در مغز افزایش می‌دهدحتی یک شب بد‌خوابی نشانه‌های آلزایمر را در مغز افزایش می‌دهد پژوهشگران سوئیسی، گروه کوچکی از مردان جوان سالم را یک شب از خواب محروم کردند و متوجه شدند میزان پروتئین «تائو» (Tau) در خونشان از زمانی که خوابی بدون وقفه و کامل داشته اند، بیشتر است. تایو نیست موشک تور مغزش کم شده اها به خاطر اینه داخل مغز شما گوهه😂 اهان من فکر میکردم بی خوابی واسه خبرهای این روزا بوده پس آلزایمر بوده.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمایت‌های غیرنقدی برای کارگران افزایش یابد/ نگران تعدیل نیرو در سال آینده هستیمعضو هیات مدیره کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران گفت: شرایط اقتصادی کنونی، ما را به شدت نگران تعدیل نیرو کرده است. باید با اندیشیدن تمهیداتی جلو ریزش نیرو را گرفت و به نظر می‌رسد سرراست‌ترین تمهیدی که می‌توان اندیشید، حمایت بیشتر از صاحبان کسب و کار و تولیدکنندگان است، ضمن اینکه باید کاهش قدرت خرید کارگران را نیز با حمایت‌های متنوع ازجمله حمایت‌های غیرنقدی جبران کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی شدید اتحادیه اروپا از بازداشت سفیر بریتانیا در ایرانمسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا این اقدام ایران را مغایر با کنوانسیون وین درباره روابط سیاسی دانست و از تهران خواست تا به مقررات بین المللی احترام بگذارد. اتحادیه اروپا گه خورد، اون سفیر شاشو چه گهی میخورد تو اون تجمعات مردم اتحادیه نگران نبود که سفیر اونجا چه غلطی میکنه؟ بسم ا... القاتل الجبارین؛ پروژه امام زمان جدید سازی از سفیر بریتانیای حقه باز توسط گلوبالیستهای بی همه چیز در حال اجرا شدن است! باشد تا دانایان پند گیرند و ابلهان پِشکل...🐏
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفیر بریتانیا در ایران: نیم ساعت پس از ترک محل دستگیر شدمآقای مک‌ایر ضمن رد این اتهام گفت که در تظاهراتی شرکت نکرده و تنها برای ادای احترام به قربانیان سانحه سرنگون شدن هواپیمای اوکراینی به محل رفته بود. چقدر حالم بده از این حجم خبر بد... آره باور کردیم . از ترسش شلوارشو خیس کرده بود. انگلیسی ها در تاریخ به راستگویی و صداقت مشهور هستند! 😜😜👽👽😂😅🤔🙄😳
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »