حمایت‌های غیرنقدی برای کارگران افزایش یابد/ نگران تعدیل نیرو در سال آینده هستیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عضو هیات مدیره کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران: حمایت‌های غیرنقدی برای کارگران افزایش یابد/ نگران تعدیل نیرو در سال آینده هستیم

به گزارش خبرنگار ایلنا، حداقل حقوق برای سال آینده چقدر افزایش می‌یابد؟ حدود دو ماه باید بگذرد تا جوابی برای این سوال پیدا شود.

او توضیح می‌دهد: می‌دانیم که شرایط اقتصادی شرایط مناسبی نیست و به دلایل مختلف هزینه‌های تولید و به عبارتی هزینه‌های کارفرمایان بیشتر شده است. افزایش قیمت ارز که منجر به افزایش قیمت مواد اولیه شده و همچنین افزایش قیمت حامل‌های انرژی هزینه‌ها را بالا برده است. وقتی هزینه‌ها بالا می‌رود کارفرمایان به ویژه در بنگاه‌های کوچک متضرر می‌شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| قالیبافان زنجانی ۴ سال است بیمه نشده‌انداين نظام واقعا مردم را اذيت ميكند و هيچ ارزشي براي ايران و ايراني قايل نيست بايد تحريمها به شدت ادامه پيدا كند حمید معصومی نژاد رم😎😂😂 از موشک بارون چ خبر؟! آمار کشته ها چندتا شد؟؟هان؟!نشنیدم چی گفتی!!۲۰۰تا؟!یا ۳۰۰تا؟؟؟آخی عب نداره روتون نمیشه بگید؛انتقام_سخت
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روایت تلخ زن مشهدی از یک خشونت خانگی/ از آینده فرزندم در کنار پدرش می‌‌ترسمامیرعلی 10 سال سن دارد و می‌خواهد فردی مفید برای جامعه شود اما در انتظار اثبات ادعای مادرش مبنی بر عدم صلاحیت پدر برای نگهداری او است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تهران فقط دو مخزن آبرسانی اضطراری دارد/ عدم تحقق 'طرح آبرسانی اضطراری پایتخت' تا سال ۱۴۰۱رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد؛ تهران دو مخزن آبرسانی اضطراری دارد و احتمالا بتوانیم دو یا سه مخزن دیگر در سال آینده احداث کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

«دهکده عود» در ویتنام؛ تولید چوب‌های عود برای سال نو چینی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تولید پراید ۱۳۲ متوقف شد/ عرضه ۸ محصول جدید در ۳‌ سال آیندهتولید پراید ۱۳۲ متوقف شد مدیرعامل سایپا: *هفته گذشته و ۱۰ روز زودتر از وعده داده شده تولید خودروی پراید۱۳۲ متوقف شد *همچنین طبق برنامه اعلام شده، خودروهای پراید ۱۱۱ و پراید ۱۳۱ هم در چند ماه آینده از چرخه تولید کنار گذاشته می‌شوند شرکت های معتبر ماشین سازی در دنیا بخاطر یه عیب بی خطر کلیه ماشین های عرضه شده رو از کل دنیا جمع میکنن و ضرر وزیان میدن اونوخ سایپا فقط خط رو بسته بعد از بیست سال دیگه از خون سیر شده زحمت کشیدن منت گذاشتن که ده روز هم بهمون لطف کردند حتا مرسدس بنز هم نمیتکنه ۸ نوع ماشین در تو سه سال ارائه کنه. واقعا تو دروغگوی و غلو رکرد دار دنیایید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش نخست‌وزیر بریتانیا به سانحه هواپیمای اوکراینینخست‌وزیر بریتانیا گفت که حادثه حمله به هواپیمای خطوط هوایی اوکراین در ایران نشان از آن دارد که تنش‌ها در خاورمیانه باید کاهش یابد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »