نیم قرن روابط گرم عمان و ایران؛ نقش سلطان قابوس در سیاست ایران چه بود؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نیم قرن روابط گرم عمان و ایران؛ نقش سلطان قابوس در سیاست خارجی ایران چه بود؟ این گزارش را بخوانید 🔽

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

روحش شاد یادش گرامی

ریدم به روح عنیش

نقش سلطان قابوس به زبان عامیانه و مردمی بادمجان دور قاب چین بود چون هیچ میانجیگری نتونست در این سال ها انجام بده ....

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بارنیه: برای امضای توافق جامع پس از برکسیت بیشتر از یکسال لازم استمسئول مذاکرات برکسیت می گوید برای کسب توافق نامه های لازم بین اتحادیه اروپا و بریتانیا بیش تر از یکسال زمان لازم است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زمان از سرگیری پروازهای ترکیه به ایران اعلام شدتوقف دو روزه پروازهای شرکت های هواپیمایی ترکیه به ایران پنجشنبه ۹ شب به وقت محلی استانبول به پایان می‌رسد و نخستین پرواز هواپیمایی ترکیش ساعت ۹:۰۵ دقیقه فرودگاه سبیحا را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت محمد نوری‌زاد، فعال مدنی از زبان همسرش | DW | 09.01.2020نوری‌زاد، فعال مدنی، پنج ماه است در زندان اطلاعات مشهد بلاتکلیف است. او به دلیل اعتصاب غذا و دارو در زندان بیهوش شده و به بیمارستان انتقال یافته است. فاطمه ملکی درباره آخرین وضعیت همسر زندانی خود به دویچه وله توضیح داد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا با اتخاذ مواضع مستقل اجازه ندهد ایران کاملا از اروپا مایوس شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

از تجربه و تجهیزات کانادا برای بازخوانی جعبه سیاه بویینگ ۷۳۷ استفاده می‌کنیم/ از شرکت هانی‌ول تجهیزات بازخوانی نمی‌گیریم/ اوکراینی‌ها اعتراضی به حضور «عابدزاده» در بررسی سانحه ندارندمدیرکل دفتر بررسی سوانح سازمان هواپیمایی با بیان اینکه با شرکت آمریکایی هانی‌ول رابطه خوبی نداریم و نمی‌توانیم تجهیزات مورد نیاز بازخوانی سانحه را از آن دریافت کنیم، گفت: از آنجایی که اوکراین رابطه خوبی با کانادا دارد، می‌توانیم از تجربه کشور کانادا برای بازخوانی جعبه سیاه بوئینگ ۷۳۷ استفاده کنیم . خیلی جالبه هنوز بوی گند تهران مشخص نشده میخان جعبه سیاه هواپیما رو رمزگشایی کنن
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فرماند سپاهی با برافراشتن پرچم‌های شبه‌نظامیان از گام‌های بعد توسط «مقاومت» گفتامیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران ایران، روز پنج‌شنبه 9 ژانویه 2020 در حالی که mdubowitz امیدواریم گامهای بعدی را خیلی بلند بردارند تا همشون از دم جر بخورند 😄😄😄 سپاه_تروریستی_پاسداران فرقه_تبهکار انتقام_پلاستیکی Stone_heart85 Har chi parchame terorist ta ro dore khodeshon jaam kardan .....khak bar sareton ashghala.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »