ابراز نگرانی شدید اتحادیه اروپا از بازداشت سفیر بریتانیا در ایران

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا این اقدام ایران را مغایر با کنوانسیون وین درباره روابط سیاسی دانست و از تهران خواست تا به مقررات بین المللی احترام بگذارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فرض کنید سفیر ایران در فرانسه در اعتراضات شنبه‌ها حضور پیدا کنه و توسط پلیس فرانسه دستگیر بشه! خیلی اوضاع وحشتناک میشه! ننگ بر نژاد پرستی! ننگ بر استعمار! ننگ بر سلطه! ننگ بر سرمایه داری!

بز_خائن_و_جنگ_بین_گرگ_و_سگ

خواست نره وسط معترضين شاشو

IRAN government; every day made another mistake!!mistake after mistake!!!! Please STOP it!!

😂😂😂😂😂😂😂😂

وزارت خارجه آلمان با صدور بیانیه‌ای بازداشت سفیر بریتانیا را «قویا» محکوم کرد و آن را «کاملا غیر قابل قبول» و «مغایر با حقوق بین الملل» دانست.

آخ بمیرم براتون باز هم این جمهوری نااسلامی باعث نگرانیتان شد.

حقشه چه غلطی می کرده اونجا

آن نماینده گانی که در مورد سفیر انگلیس شانتاژ میکنند مثل امیر ایادی و بروجردی و ابطحی هم مثل بقیه سرداران و رهبرشون دروغ می‌گویندهمان دروغی که در مورد علت سانحه گفتند.در تلاشند که به دروغ اعتراضات را به به حضور سفیر انگلیس در یادبود قربانیان بچسبانند.بی شرفی نماینده گان محرزاست

ابراز نگرانی از اینکه چرا سفیر اونجا بوده؟ یا اینکه چرا بازداشت شده؟ شاید هم از اینکه خودشو خیس کرده اظهار نگرانی کردن! عجب رویی دارید! نمیدونم چه خبره ولی بعدآشکارشدن توان تهاجمی ایران در حمله به پایگاه آمریکایی همشون شمشیراز روبستن حیف که غم یک خطای نابخشودنی روزمان را شب کرد

جاسوس! spy

بسم ا... القاتل الجبارین؛ پروژه امام زمان جدید سازی از سفیر بریتانیای حقه باز توسط گلوبالیستهای بی همه چیز در حال اجرا شدن است! باشد تا دانایان پند گیرند و ابلهان پِشکل...🐏

اتحادیه نگران نبود که سفیر اونجا چه غلطی میکنه؟

اتحادیه اروپا گه خورد، اون سفیر شاشو چه گهی میخورد تو اون تجمعات مردم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نشست فوق‌العاده وزرای خارجه اتحادیه اروپا درباره تحولات ایران و عراق
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

توصیه آژانس ایمنی هوانوردی اروپا: در آسمان ایران پرواز نکنیدایران بامداد شنبه اعلام کرد که حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در نزدیکی تهران در پی خطای انسانی روی داده است. Ina ham ke faghat hamin karo baladan😑 جوری مانور میدن انگار این اتفاق اولین باره ک در تاریخ هواپیمایی میافتد. فقط جو رسانه‌ای ایجاد میکنند ک حقارت امریکا را در عين_الأسد بپوشانند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پوشش زنده سانحه هوایی؛ اروپا خواستار تحقیقات «معتبر و مستقل» شدستاد ملی ایمنی حمل و نقل ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد که از مقامات ایرانی مسئول در زمینه هوانوردی غیرنظامی یادداشتی را برای مشارکت در تحقیق در خصوص سقوط بوئینگ ۷۳۷ خطوط هوایی اوکراین دریافت کرده است. روحتون شاد یادتون گرامی 😢😢😢 طبق آخرین خبر های رسیده، یکی از موشک های سپاه بعد از هدف قرار دادن هواپیمای بوئینگ اوکراینی و اتوبوس گنبد هنوز در آسمان ایران سرگردان است و به دنبال اهداف جدید می گردد!! بنابراین تمام اتفاقات طبیعی و غیر طبیعی پیش رو تقصیر این موشک می باشد.به گیرنده های خود دست نزنید😎😎😎 از ترامپ قمارباز چه خبر؟ شنیدم بعد از سیلی موشکی افسردگی گرفته؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار اردوغان و رئیس شورای اروپا در استانبول
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رسانه‌های ایران: سفیر بریتانیا در تجمع اعتراضی تهران بازداشت و آزاد شدخبرگزاری تسنیم نزدیک به سپاه پاسداران اعلام کرد که سفیر بریتانیا در تهران در تجمع اعتراضی‌ امروز مقابل دانشگاه امیرکبیر، برای ساعتی بازداشت و سپس آزاد شد. اقدام بعدی برای فراموشی ؛حمله به لانه جاسوسی سفیر بریتانیا رو تا حالا بازداشت نکرده بودن که کردن😐 شانس اوردن چیزیش نشد وگرنه که جررررر میدادنشون.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفیر بریتانیا: پس از شرکت در مراسم یادبود قربانیان هواپیمای اوکراین بازداشت شدمراب مک‌ایر، سفیر بریتانیا در تهران، ضمن تایید بازداشت خود در جریان شرکت در مراسم گرامیداشت قربانیان سانحه هواپیمای اوکراین اظهار کرد بازداشت دیپلمات‌ها در هر کشوری «غیرقانونی» است. ما باید یه دوره ی فنی حرفه ای بذاریم این چیزای پایه رو یاد بگیرن هر کشوری! ایران هر کشوری نیست! ایران 40 ساله که در چنگال رژیم فاسد اسلامی اسیر شده قانون ؟؟؟؟؟؟ ما رو ياد چيزايي كه نداريم ننداز قربان .
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »