قهرمانی با برتری مقتدرانه مقابل چین/ والیبال ایران المپیکی شد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

والیبال انتخابی المپیک 2020 قهرمانی با برتری مقتدرانه مقابل چین/ والیبال ایران المپیکی شد

به گزارش ایلنا، تیم ملی والیبال ایران در فینال رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ قاره آسیا، از ساعت ۱۵:۳۰ امروز ۲۲ دی ماه ۱۳۹۸ در شهر جیانگمن به مصاف تیم ملی چین، میزبان این مسابقات رفت که توانست با پیروزی 3 بر صفر در این دیدار، مقتدرانه راهی بازی‌هیا المپیک شود.

در این دیدار بازیکنان تیم ملی ایران با لباس قرمز رنگ و برای گرامیداشت جان باختگان سانحه هوایی هواپیمای اوکراینی، با مچ بندهای مشکی وارد زمین شدند.تیم ملی ایران در این بازی عملکرد خوبی داشت و با دو امتیاز از حریف پیش افتاد. با درخشش عبادی‌پور در سرویس، ایران اختلاف را به ۳ امتیاز افزایش داد. برتری ایران در دریافت و سرویس ادامه یافت تا ۸ - ۵ وقت استراحت فنی اول را کسب کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

غرقاب قشم با بارش ۱۵۰.۹ میلی‌متری بارانقشم- ایرنا- از شب گذشته(پنجشنبه ۱۹ دی ماه) تا کنون بارش ۱۵۰.۹ میلی‌متر باران در شهر قشم به ثبت رسیده است که این امر باعث آبگرفتگی شدید معابر عمومی شده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

جلسه غیرعلنی مجلس با فرمانده سپاه درباره سقوط هواپیمایک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس با فرمانده سپاه در روز یکشنبه خبر داد. چرا غیر علنی؟ بازم مگه دروغی در کار است؟ غیر علنی رو خوب اومدی ! در ضمن مجلسی‌ها که همه سپاهی هستند !!! نیستند ؟! اعتراف_سخت اگه ایشون داره میره اونجا برای قضای حاجت، ما هم میتونیم بریم؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو با همتای کانادایی خود تلفنی گفت‌وگو کردمولود چاوش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه طی تماس تلفنی با فرانسوا فیلیپ شامپانی، وزیر امور خارجه کانادا در خصوص سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی و سایر موضوعات مورد علاقه گفت‌وگو و تبادل نظر کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار اردوغان با نخست‌وزیر جمهوری ترک قبرس شمالیرئیس‌جمهور ترکیه با نخست‌وزیر جمهوری ترک قبرس شمالی در استانبول دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هیچ‌گونه پیش‌شرطی را برای آغاز مذاکره با ایران نمی‌پذیریمنماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت که واشنگتن، هیچ پیش‌شرطی را برای آغاز مذاکره با ایران نمی‌پذیرد. بوی قمبل میاد کی حرف مذاکره زد🤣🤣🤣🤣🤣 مذاکره یعنی اجازه اغاز دخالت ها...کی گفته حالا ایران مشتاق مذاکرست که سر پیش شرط داشتن یا نداشتنش هشدار میدند...؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

همدردی مردم ایران با جان‌باختگان هواپیمای اوکراینیهمدردی مردم ایران با جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی | شماری از دانشجویان و مردم در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان و رشت و... با حضور در دانشگاه‌ها و خیابان‌ها به یاد جان‌باختگان سانحه هواپیمای_اوکراینی شمع روشن کرده و با خانواده آنها ابراز همدردی کردند. سحر نزدیک است شمار زیادی از این دانشجویان هم از مزدوران حکومتی کتک خوردند بعد از همدردی چه شعارهایی دادن؟اونم بگو لطفا
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »