افراد واکسینه شده می‌توانند از هشتم نوامبر به آمریکا سفر کنند | DW | 16.10.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خارجیانی که واکسینه شد‌ه‌اند و یا آزمایش منفی کرونا ارائه دهند، می‌توانند از هشتم نوامبر ۲۰۲۱ دوباره به آمریکا سفر کنند. این امر شامل مسافرانی می‌شود که از طریق هوایی یا زمینی خواهان ورود به آمریکا هستند.

کوین مونوز، سخنگوی کاخ سفید در توییتر اعلام کرد برای ورود به آمریکا آزمایش منفی کرونا و گواهی واکسیناسیون ضروری است. او همچنین نوشت همه واکسن‌های کرونای مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی در آمریکا پذیرفته می‌شوند و مورد قبول است. آمریکا در مارس سال گذشته به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا ورود اروپایی‌ها را ممنوع کرده بود.دونالد ترامپ رئیس جمهور وقت آمریکا در آن زمان دستور ممنوعیت ورود افراد خارجی از بخش‌های وسیعی از اروپا را داده بود.

ورود از حوزه شنگن، بریتانیای و ایرلند به استثنای چند مورد ممنوع شده بود. برای اتباع خارجی از جمله هند، چین، برزیل، آفریقای جنوبی و ایران نیز ممنوعیت ورود به آمریکا اعمال شده است. از سوی دیگر اتحادیه اروپا نیز در ماه ژوئن سال جاری از کشورهای عضو خود خواست محدودیت‌های سفر آمریکایی‌ها و چندین کشور دیگر را به تدریج بردارند.

مقامات آلمانی قبلا گفتند آمریکایی‌ها با داشتن گواهی واکیسناسیون و تست منفی آزمایش کرونا از ۲۰ ژوئن سال جاری اجازه سفر به این کشور را دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آمریکا هم شد جا اخه زنده باد ایران و ایرانی مرده باد هرچی وطن فروش

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنتاگون به دنبال پرداخت غرامت به خانواده قربانیان حمله پهپادی کابل و انتقال آنها به آمریکاوزارت دفاع آمریکا به مبلغی که به عنوان غرامت درنظر گرفته شده اشاره نکرده است. در حمله پهپادی روز ۲۹ اوت ۱۰ نفر از جمله هفت کودک کشته شدند. مث این پولدارایی که بچه مردمو میکشن و بعدش یه پولی به طرف میدن و رضایت میگیرن. کاش این خانواده هیچوقت این پول رو قبول نکنن. نمایشی از اعتقاد به اصول اخلاقی و انسانی در جنگ 🖒
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا: روند خروج شهروندان آمریکایی از کابل به‌زودی از سر گرفته می‌شودیک مقام بلندپایه وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که این وزارتخانه در پی برنامه‌ریزی برای خروج شهروندان آمریکایی و دارندگان ویزای ایالات متحده از افغانستان پیش
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

صادرات ایران به روسیه از مسیر دریای خزر برای اجتناب از آذربایجانبا وجود کاهش ظاهری تنش‌ها میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان پس از تماس تلفنی اخیر وزرای خارجه دو کشور، مقامات ایران اعلام کردند از این به بعد از
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تمایل ایران به مذاکره با اروپا پیش از بازگشت به مذاکرات وین | DW | 15.10.2021بنابر گزارش‌ها ایران مشغول آماده کردن تیمی برای مذاکرات احیای برجام است اما قبل از آن به گفت‌وگو با بروکسل ادامه می‌دهد. ظاهرا مذاکره‌کنندگان جدید ایران دو هفته دیگر با هماهنگ‌کننده مذاکرات احیای برجام دیدار می‌کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چرا مقرری بیمه‌بیکاری شامل خیلی از کارگران نمی‌شود؟ / تفاهم‌نامه‌‌ای که حقوق کارگران را نشانه گرفتبر اساس ماده ۶ قانون بیمه بیکاری مصوب سال ۶۹، «بیمه‌شدگان با داشتن حداقل ۶ ماه سابقه‌ی بیمه‌پردازی می‌توانند از مزایای بیمه بیکاری استفاده کنند.» بنابراین طبق این قانون تعداد نسبتا زیادی از کارگران بعد از اخراج غیرارادی از کار می‌توانند از مقرری بیمه بیکاری بهره‌مند شوند اما مسئله به همین سادگی‌ها هم نیست و بسیاری از کارگران بیکار شده مشمول دریافت بیمه‌ی بیکاری نمی‌شوند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کشف فسیل ۱۲ هزار ساله از سگی که همراه انسان زندگی می‌کرده استمحققان فسیل سگی را یافته‌اند که می‌گویند ۱۲ هزار سال پیش در آمریکای مرکزی در کنار انسان زندگی می‌کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »