تمایل ایران به مذاکره با اروپا پیش از بازگشت به مذاکرات وین | DW | 15.10.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بنابر گزارش‌ها ایران مشغول آماده کردن تیمی برای مذاکرات احیای برجام است اما قبل از آن به گفت‌وگو با بروکسل ادامه می‌دهد. ظاهرا مذاکره‌کنندگان جدید ایران دو هفته دیگر با هماهنگ‌کننده مذاکرات احیای برجام دیدار می‌کنند.

یک دیپلمات ارشد اروپایی روز جمعه ۲۳ مهر به جمعی از خبرنگاران در بروکسل گفت ایران هنوز آماده بازگشت به مذاکرات احیای برجام در وین نیست اما تیم مذاکره‌کننده آن در هفته‌های آینده با هماهنگ‌کننده این مذاکرات دیدار خواهند کرد.

این مذاکرات با حضور نمایندگان جمهوری اسلامی و پنج کشور باقیمانده در توافق هسته‌ای انجام شد و نمایندگانی از آمریکا برای نخستین بار پس از خروج ایالات متحده از برجام در اردیبهشت ۱۳۹۷ به طور غیرمستقیم با آن مشارکت داشتند. وزارت خارجه جمهوری اسلامی در صفحه توئیتر خود با انتشار تصویری از این دیدار نوشت"لغو تحریم‌های طالمانه آمریکا" از موضوعاتی بوده که درباره آن گفت‌وگو شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه عربستان مذاکرات با ایران را 'دوستانه و جدی' خواند | DW | 15.10.2021فیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه عربستان از تمایل این کشور برای تنش‌زدایی در مناسبات دیپلماتیک با ایران سخن گفت. وزیر امور خارجه عربستان همچنین به احتمال گشایش کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در جده اشاره کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: در صورت شکست مذاکرات هسته‌ای با ایران «همه گزینه‌ها» روی میز استرابرت مالی علاوه بر استفاده از عبارت «همه گزینه‌ها» که به طور معمول شامل احتمال اقدام نظامی هم خواهد بود همچنین یادآور شد که ایالات متحده و اسرائیل در مخالفت با توسعه سلاح هسته‌ای از سوی ایران متحد یکدیگر هستند. Although you are unkind, you may not have enough time to respond to our messages from Iran. خیلی ترسیدیم 😉 بزار پایین گزینه هارو سرمون درد گرفت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فرستاده اتحادیه اروپا برای هماهنگی مذاکرات هسته‌ای با ایران وارد تهران شدانریکه مورا، معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که مسئول هماهنگی مذاکرات هسته‌ای وین هم است امروز پنج‌شنبه ۱۴ اکتبر برای گفتگو با مقام‌های ایرانی وارد تهران شد و با علی باقری، معاون سیاسی وزارت خارجه ایران دیدار کرد. مملکت دردست مشتی مسلمم وکثافت خونخوارخائنو کوسکشو زنجنده و قاتلودزدوغارتگراست بسکه این ملت خروبیغیرت خفته بی هویتن اند حال روشنفکر بیچاره زبد هم بد تراست بسکه این ملت خر وبیغیرتو بی هویتن مغزها له شد به زیرسُم ملایان جاکش قم وای در عصر اتم بسکه این ملت خرو بیغیرتو بی هویتن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مقام ارشد اتحادیه اروپا: ایران هنوز برای بازگشت به مذاکرات برجام آماده نیستیک روز پس از سفر نماینده اتحادیه اروپا به ایران، یک مقام ارشد ارشد این اتحادیه گفت تهران برای ازسرگیری مذاکرات احیای توافق هسته‌ای در وین هنوز آماده نیست. به گزارش خبرگزاری رویترز، این مقام که نخواست هویتش فاش شود به خبرنگاران در بروکسل گفت دولت جدید ایران می‌خواهد در مورد متن مذاکرات گفت‌وگو...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا برای احتمال عدم بازگشت ایران به مذاکرات اتمی آماده است | DW | 13.10.2021رابرت مالی از آمادگی آمریکا برای گزینه‌های احتمالی در صورت شکست مذاکرات برجام در وین سخن گفته است. او گفته است که آمریکا در هماهنگی با متحدان منطقه‌ای‌خود علیه فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران اقدام خواهد کرد. بفرمائید شام! حتماً با یک برنامۀ متنوع موشکی در هماهنگی با متحدان منطقهای خود، از شما پذیرایی مخصوص خواهد شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کاخ سفید: اگر ایران قصد کم‌کاری داشته باشد، مذاکرات احیای برجام به نتیجه نمی‌رسدسخنگوی کاخ سفید روز پنجشنبه ۲۲ مهر در ارتباط با مذاکرات وین با هدف احیای توافق هسته‌ای ۱۳۹۴ قدرت‌های جهانی با ایران، بار دیگر بر تمرکز واشینگتن بر دیپلماسی تاکید کرد، اما در عین حال هشدار داد که اگر تهران قصد کم‌کاری داشته باشد، این مذاکرات به نتیجه نخواهد رسید. جن ساکی در نشست خبری روزانه خود... اخه چقدر اين امريكا بي عرضه و بدبخته وای خوب شد گفت ولی نگفت اگر به نتیجه نرسه چی میشه A message to Ummah – Prophet Muhammad SAW said, ‘I want you to share the dreams that Allah has shown you, and spread my message amongst people’. A divine dream of Muhammad Qasim from 2015. I believe Muhammad Qasim is the Imam Al-Mahdi.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »