افتتاح و آغاز به کار طرح‌های گازرسانی و پتروشیمی با اعتبار ۴۰ هزار میلیارد تومان

20/11/1400 11:04:00 ق.ظ

با حضور رئیس جمهور انجام شد: افتتاح و آغاز به کار طرح‌های گازرسانی و پتروشیمی با اعتبار ۴۰ هزار میلیارد تومان

مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های گازرسانی و پتروشیمی در مناطق مختلف کشور با اعتبار ۴۰ هزار میلیارد تومان با حضور رئیس جمهور برگزار شد. در این مراسم گازرسانی به ۱۴ شهر، هزار و ۴۵۹ روستا و ۴ هزار و ۱۰۴ واحد صنعتی و نیز طرح پتروکیمیای...

در این مراسم گازرسانی به ۱۴ شهر، هزار و ۴۵۹ روستا و ۴ هزار و ۱۰۴ واحد صنعتی و نیز طرح پتروکیمیای ابن‌سینا و ۱۱ طرح انتقال گاز افتتاح و به بهره‌برداری رسید. رئیس جمهور همچنین دستور آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۰ شهر، ۱۲۳۹ روستا و ۱۳۵۱ واحد صنعتی با محوریت مناطق کم‌برخوردار و همچنین ۸ طرح انتقال گاز را صادر کرد.

دکتر رئیسی در این مراسم در ارتباط تصویری با محل افتتاح پروژه‌ها در شهر ماهشهر استان خوزستان، شهر نوسود استان کرمانشاه و شهر ارسنجان استان فارس در جریان پروژه‌های انجام شده در این مناطق قرار گرفت. رئیس جمهور همچنین با حضور در مرکز مدیریت کنترل و نظارت بر تولید، انتقال و مصرف گاز(دیسپاچینگ) با ارائه گزارش وزیر نفت و مسئولین این مرکز در جریان وضعیت تولید و مصرف گاز در سراسر کشور قرار گرفت.

براساس این گزارش با اقدامات جهادی که در حوزه نفت و گاز انجام شده از ابتدای سال، به رغم سرمای هوا و رکوردزنی مصرف گاز خانگی، هیچگونه قطعی و افت در بخش گاز خانگی وجود نداشته است. همچنین علی‌رغم افزایش مصرف گاز در بخش صنعتی، میزان قطعی آن نسبت به سال قبل کاهش یافته است.

ادامه مطلب:
پاد »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های آب‌رسانی و برق‌رسانی روستایی و عشایریصدها طرح آب‌رسانی و برق رسانی روستایی، تامین مولدهای خورشیدی قابل حمل برای ۱۰ هزار خانوار عشایری و آغاز عملیات اجرایی جهاد آب‌رسانی به ۱۰ هزار روستا با حضور رئیس جمهور در وزارت نیرو افتتاح شد. سپاس بیکران اززحمات دولت ارجمندومردمی...خداقوت.

دیدار مکرون با پوتین همزمان با تشدید نگرانی‌ها از حمله روسیه به اوکراینامانوئل مکرون قبل از دیدار با پوتین گفته بود هدف ژئوپولیتیک روسیه به وضوح اوکراین نیست، بلکه مشخص شدن قوانین هم‌زیستی میان روسیه و ناتو است. اخلاق کمونیستا تقریبا یجوره استالین از هرکس خوشش نمیومد ازتوی عکسهاش پاکشون میکرد این یکی از باهرکی حال نمیکنه بایه میز بلند ازش دور میشه سگ زرد برادر شغاله کص زنت فرشید منافی 😂🍆🍆🍆بادمجون بذارم لا کص زنت فرشید کچل جفی 😂 أحلام رجل اسمه محمد قاسم إنذار للأمة المسلمة. تتنبأ أحلامه بمستقبل عظيم للإسلام في العالم. أتباعه يعلنونه الإمام المهدي. هل تعتقد أنه مرشح جيد للمهدي؟

سازمان ملل: با تشديد خشکسالی در شاخ آفریقا ۱۳ میلیون نفر با خطر گرسنگی روبه‌رو هستندتحت تاثیر خشکسالی بخش‌های زیادی از مزارع کشاورزی نابود شده و تعداد مرگ‌ومیر دام‌ها به شکل «غیرعادی» افزایش یافته است و در نتیجه جمعیت وسیعی از محل سکونت خود کوچ کرده‌اند.

آمریکا: هرگونه بازگشت‌مان به برجام طبق قوانین آمریکا و با تایید کنگره خواهد بودیک‌ سخنگوی‌ وزارت امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری به سوالاتی درباره روند مذاکرات وین و برنامه دولت آمریکا برای به تایید رساندن هر گونه توافق در وین در کنگره آمریکا پاسخ داد. به درک

رانندگی با سرعت ۴۱۷ کیلومتر بر ساعت در بزرگراه آلمان؛ میلیونر چِک تحت پیگرد قرار گرفتبه رغم آنکه راندن در بزرگراه‌های آلمان مشمول محدودیت سرعت نمی‌شود اما در صورت تشخیص پلیس مبنی بر خطر آفرین بودن نحوه رانندگی برای دیگران و یا رانندگی با سرعت غیرمعقول در بزرگراه‌های شلوغ با راننده برخورد قانونی می‌شود. آقا مگه جت سوار شده بود ؟؟! ۴۱۷ کیلومتر ؟!😯😯 بوگاتی خیلی از بزرگراه‌های آلمان محدودیت سرعت ندارن.

استقلال با پیروزی مقابل پیکان به یک چهارم نهایی جام حذفی رسید