قطار تهران-ارومیه از ریل خارج شد

20/11/1400 12:16 ب.ظ

مدیرکل راه آهن منطقه آذربایجان از خروج قطار تهران-ارومیه از ریل خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

مدیرکل راه آهن منطقه آذربایجان از خروج قطار تهران-ارومیه از ریل خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 09.02.2022 استانبول/خبرگزاری آناتولی محمدرضا قربانی، مدیرکل راه آهن منطقه آذربایجان اعلام کرد: دیزل مسافری قطار تهران-ارومیه در مسیر رشکان از خط خارج شده ولی مسافران در سلامت کامل به سر می‌برند.

به گزارش «ایرنا»، قربانی توضیح داد: در این مسیر، قطار از ریل خارج نشده و دیزل مسافری قطار در مسیر رشکان به علت ریزش ترانشه خاکی از خط خارج شده است. در اثر این حادثه 115 مسافر قطار آسیبی ندیده و در صحت کامل هستند.

مدیرکل راه آهن منطقه آذربایجان افزود: برنامه ریزی شده دیزل امدادی، سالن ها را به ایستگاه رشکان منتقل کند و اتوبوس هایی برای جابجایی مسافران به ارومیه هماهنگ شده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

تصاویری از اندونزی؛ تمساحی پس از پنج سال از لاستیک دور گردنش رهایی یافتتمساحی ۵.۲ متری در اندونزی پس از ۵ سال از یک حلقه لاستیک موتور سیکلت که دور گردنش گیر کرده بود، رهایی یافت. تایری بر گردنم افکنده دوست/می‌کشد هر جا که خاطرخواه اوست.

قطار تهران ـ ارومیه از ریل خارج شد/ هیچ مسافری آسیب ندید- اخبار آذربایجان غربی - اخبار استانها تسنیم | Tasnimقطار تهران ـ ارومیه از ریل خارج شد مدیرکل راه آهن منطقه آذربایجان: در حادثه خروج قطار تهران ـ ارومیه که صبح امروز روی داد، هیچ مسافری دچار مشکل نشده است علت این حادثه ریزش کوه در مسیر رشکان به ارومیه بود

استقبال گردشگران از سفر با قطار «وان‌گولو اکسپرس»مسافران قطار «وان‌گولو اکسپرس» از تماشای مناظر زیبای منطقه شرق ترکیه در روزهای زمستان لذت می‌برند. - خبرگزاری آناتولی

تصاویری از جشن و پایکوبی سنگالی‌ها پس از غلبه بر شاگردان کی‌روششاگردان کارلوس کی‌روش، مربی تیم مصر در ضربات پنالتی با نتیجه چهار بر دو تسلیم «شیرهای» سنگال شدند.

بی‌خبری از «محمد عینی» در سومین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت

جلوگیری از نفوذ»، «برخورد با سرشبکه‌های فساد» و «از بین بردن مافیای قاچاق» اولویت دستگاه‌های اطلاعاتی است/ کشف و برخورد با شبکه های فساد اقتصادی، مردم را شادمان و امیدوار می‌کند/ چرخش نگاه مدیران، از «ما می‌توانیم» به «ما نمی‌توانیم» از اهداف عملیاتی جریان نفوذ در کشور استرئیس جمهور دراولین همایش اطلاعاتی سه‌جانبه وزارت اطلاعات،سپاه وفرماندهی انتظامی:«جلوگیری ازنفوذ»، «برخورد با سرشبکه‌های فساد» و «ازبین بردن مافیای قاچاق» اولویت دستگاه‌های اطلاعاتی است/ کشف و برخورد با شبکه‌های فساد اقتصادی، مردم را شادمان و امیدوار می‌کند امیدوارم سربزنگاه ها حاضر باشیم. در زمان روحانی وقتی قطار تصادف کرد و عده ای هم وطن کشته شدند وزیر راه گفت ناراحت نباشید مسافرا بیمه هستن در زمان رئیسی هم وقتی کرونا اوج میگیره وزیر اموزش پرورشش میگه نگران نباشید مدارس بازن اما اگه دانش اموزی از کرونا بمیره ۱۵ م به والدین میدیم رسما یه مش حیوان حکومت میکنن