اظهارات متفاوت پزشکان معالج و منابع آگاه درباره سلامتی ترامپ | DW | 03.10.2020

12/07/1399 10:40:00 ب.ظ

شان کانلی، پزشک معالج ترامپ، اعلام کرده است که حال رئیس جمهوری آمریکا مساعد است. اما برخی منابع آگاه گزارش دادند که ترامپ پس از آنکه مشکلات تنفسی پیدا کرده به بیمارستان انتقال یافته و وضعیت او نگران کننده بوده است.

شان کانلی، پزشک معالج ترامپ، اعلام کرده که حال رئیس جمهوری آمریکا مساعد است. اما برخی منابع آگاه گزارش داده‌اند که ترامپ پس از بروز مشکلات تنفسی به بیمارستان انتقال یافته و وضعیت او نگران کننده بوده است. خود دونالد ترامپ هم در تازه‌ترین توییتی که فرستاده ضمن قدردانی از زحمات کادر پزشکی، اعلام کرده است...

خود دونالد ترامپ هم در تازه‌ترین توییتی که فرستاده ضمن قدردانی از زحمات کادر پزشکی، اعلام کرده است که حالش مساعد است. ترامپ نوشته است که"پزشکان ، پرستاران و همه افرادی که در مرکز پزشکی والتر رید و سایر موسسات هستند شگفت آورند و با کمک آنها حالش خوب شده است". رئیس جمهوری آمریکا در ادامه تاکید کرده است که در ظرف شش ماه گذشته پیشرفت چشم‌گیری در مبارزه با کرونا حاصل شده است.

انتقال ترامپ به بیمارستان نظامی در شرایطی صورت گرفته است که پیش از آن کادر پزشکی کاخ سفید اعلام کرده بود، نشانه‌های ابتلا رئیس جمهوری آمریکا به بیماری کووید-۱۹ خفیف بوده است. "نیویورک تایمز" با استناد به دو منبع گزارش داده است که ترامپ روز جمعه مشکل تنفسی داشت و سطح اکسیژن در خون او کاهش یافته بود. پزشکان معالج به او اکسیژن وصل کردند و سپس تصمیم گرفتند او را به بیمارستان والتر رید منتقل کنند تا در صورت بروز عوارض بتوانند درمان بهتری داشته باشند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

خوانده‌ها و ناخوانده‌ها| بهاءالدین خرمشاهی

اثرگذارترین کتاب‌ها بدون هیچ تعارف و تعصب مذهبی، اول از همه قرآن بر ذهن و زبان نوجوانانه‌ام -که همین‌جور خامی‌اش هم کمتر می‌شد- اثر گذاشت. البته لذت بردن از قرآن مثل حافظ نیاز به انس و مداومت مطالعه و به تعبیر ساده‌تر تا سال‌ها بستگی به خواندن هر روزه دارد، ولو روزی یک یا دو صفحه باشد. دوم اینکه حتی خود جوانان عرب یا عرب‌زبان هم که قرآن به زبان مادری‌شان است - بر وفق سؤالی از یک دانشجوی دوره دکتری تاریخ که لبنانی بود و در ایران درس می‌خواند- فقط کمی وضعشان یعنی فهم اولیه‌شان از قرآن از ما بهتر است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نه تنها اخبارتون دروغه که ۵ ساعتم تاخیر دارین. خاکبرسر آلمان که به شماها پول‌میده به ماچه حرومزاده رید بدنیا تو این چند سال الان باید خوشحال باشین ترامپ کرونا گرفته آلمانی های کثیف.اقتصاد آلمان روی خون جوانان ایران بنا شده است دارید برا از بین رفتنش لحظه شماری میکنید نه ؟دویچه وللللله فارسی 😏 حالش خوب میشه ،خیلی جشن نگیرین ،برای مردنش.

خمش فیلمه احتمال باختش هست داره بازیای جدید درمیاره اطلاعات بهت خبر داده که ترامپ مشکل تنفسی داشته؟ بکوری چشمتون ترامپ سالم برمیگرده trump پیوستن دویچه فارسی به رسانه های بی اعتبار را به این رسانه و کارکنان آن تبریک عرض میکنم.

دونالد ترامپ برای مداوا به بیمارستان نظامی والتر رید منتقل شد | DW | 03.10.2020رئیس جمهوری آمریکا دچار تب شده و احساس ضعف می‌کند. به‌رغم آن، کاخ سفید اعلام کرده که زمام امور به مایک پنس، معاون او واگذار نشده است. قرار است ظرف روزهای آینده دفتری در بیمارستان والتر رید برای ترامپ ایجاد شود. امید بهبودی پرزیدنت ترامپ 🙏❤ اون قسمت هاوس آو کاردز عملی شد:))) برای هیچکس آرزوی مرگ نمیکنم اما امیدوارم کمی از سختیاش و تجربه کنه تا مردمشو ب کشتن نده با خوردن وایتکس

بادمجون بم آفت نداره دروغ میگه جاکش.....حالا حالا مردنی نی😆😆😆😆😆😆😆😆

ابتلای ترامپ به کرونا چه پیامدهایی خواهد داشت؟ | DW | 03.10.2020کمتر از یک ماه به انتخابات آمریکا باقی مانده و ترامپ که برای انتخاب مجدد بر تلاش‌هایش افزوده بود، باید دست‌کم دو هفته در قرنطینه بماند. این وضعیت پرابهام چه پیامدهایی می‌تواند داشته باشد؟ تمام پرسش‌ها در یک نگاه.

هشدار درباره سه تا پنج برابر شدن ابتلا به کرونا در تهران | DW | 03.10.2020علیرضا زالی از استاندار تهران خواست برای اعمال محدودیت‌ها و تعطیلی یک هفته‌ای در استان تهران 'تصمیمات قاطع' گرفته شود. موارد ابتلای جدید به کرونا در ایران برای ششمین روز متوالی فراتر از سه هزار و ۵۰۰ نفر بوده است. هیچ مدرکی وجود نداره و میخوان مردم رو تو خونه نگه دارن. بخصوص الان که ترکها هوس قره باغ کردند.

تست کرونای دونالد ترامپ و همسرش مثبت اعلام شد | DW | 02.10.2020دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تائید کرده است که تست کرونای او و همسرش مثبت است. او پیش از آن گفته بود که دستیار ارشدش، هوپ هیکس که او را در کارزار انتخاباتی همراهی کرده به کرونا مبتلا شده است. از ترس مناظره بعدي خودشو زده به بيماري به نظر یه مظلوم نمایی میاد که تو تبلیغاتش بگه اگه کرونا بده، خود من هم گرفتم و من از شما مردم جدا نیستم!

آخرین خبرهای شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ | DW | 03.10.2020گروه‌های شبه‌نظامی وابسته به دولت ترکیه برای حمایت از نیروهای جمهوری آذربایجان به منطقه ناگورنی-قره‌باغ اعزام شده‌اند. خیلی خوبه که این جانورها به درک واصب بشن به در دلیل و شکلی خیلی خوبه که این جانورها به درک واصل بشن به هر دلیل و شکلی

اردوغان: جنگ تا پایان اشغال قره‌باغ توسط ارمنستان ادامه دارد | DW | 03.10.2020رئیس جمهور ترکیه بر حمایت و پشتیبانی کامل این کشور از مبارزه آذربایجان برای 'آزادی قره‌باغ' تاکید ورزیده است. مکرون، رئيس جمهور فرانسه از اردوغان خواسته‌ است درباره حضور نظامی ترکیه در بحران قره‌باغ توضیح دهد. داعش جدیدی تو هنوز اتهام ترکیه بابت نسل کشی ارامنه پاک نشده چرا هیچکس بداد ارامنه نمیرسه نمیدونم چه صفتی بدم به این: عردوقان! جانور پلیدی ست که ، حماقت ، یکی از صفات کوچک اونه!