تست کرونای دونالد ترامپ و همسرش مثبت اعلام شد | DW | 02.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تائید کرده است که تست کرونای او و همسرش مثبت است. او پیش از آن گفته بود که دستیار ارشدش، هوپ هیکس که او را در کارزار انتخاباتی همراهی کرده به کرونا مبتلا شده است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه دهم مهر در مصاحبه با کانال تلویزیونی"فاکس نیوز" تائید کرد تست کرونای دستیارش هوپ هیکس مثبت بوده و او نیز به دنبال آن تست کرونا انجام داده است.

هیکس روز سه‌شنبه این هفته ترامپ را در سفر به کلیولند، اوهایو و در نخستین مناطره تلویزیونی او با رقیب انتخاباتی‌اش، جو بایدن از حزب دموکرات همراهی کرده بود. هیکس سال‌ها از نزدیکان ترامپ محسوب می‌شود و در کارزار انتخاباتی پیشین نیز او را همراهی کرده بود. او بعدا مدیر ارتباطات کاخ سفید شد و در حال حاضر به عنوان دستیار ارشد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را در کارزاری انتخاباتی ۲۰۲۰ همراهی می‌کند.رئیس جمهور آمریکا به ندرت از ماسک استفاده می‌کند. ترامپ اما گفته است که او مرتبا تست کرونا انجام می‌دهد و آخرین بار نتیجه آزمایش کرونای او مثبت بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به نظر یه مظلوم نمایی میاد که تو تبلیغاتش بگه اگه کرونا بده، خود من هم گرفتم و من از شما مردم جدا نیستم!

از ترس مناظره بعدي خودشو زده به بيماري

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: نتیجه تست کرونای من و همسرم مثبت استرئيس‌جمهوری آمریکا به دنبال نتیجه مثبت تست کرونای هوپ هیکز، یکی از دستیارانش اعلام کرد که او و همسرش خود را قرنطینه می‌کنند. گوه تو کرونا👻👻👻 ناراحت شدین؟کدخداتون ، کرونایی شد؟ حالا اینکه شوی انتخاباتی هست و فاکتور میگیریم و اجازه میدیم شماها خیال کنید ما سرمون توی برفه دیگه این حقه ها قدیمی شده. فقط گواهی فوت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بی‌اخلاقی در مناظره اتفاقی نبود که برای آمریکایی‌ها بی‌‌سابقه باشدعلی بیگدلی گفت: درباره تاثیر مناظره روی رأی‌های خاکستری باید گفت، این گفت‌وگوی چالشی در حدی نبود که بتواند روی رأی‌های توأم با تردید اثر بگذارد. اما از آنجا که رأی‌های جمهوری‌خواهان در هر شرایطی ثابت است، می‌توان گفت تنفر گروهی از آمریکایی‌ها می‌تواند رخدادهای مناظره اول را به نفع جو بایدن رقم بزند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

فواد حسین: ایران تاکید کرد که حمله به سفارت ها به آنها ارتباطی نداردفواد حسین: ایران تاکید کرد که حمله به سفارت‌ها به آن‌ها ارتباطی ندارد وزیر خارجه عراق تاکید کرد که در رابطه با حمله به سفارتخانه‌ها و هیات‌های دیپلماتیک در عراق با مسئولان ایرانی گفت‌وگو کرده و آن‌ها تاکید کرده‌اند که این مساله به ایران ارتباطی ندارد. اتفاقا کار گروه تروریستی سپاه قدس وتعدادی از گروه تروریستی حزب الاه لبنان وفلسطین است آخوندبه شیطان درس حرامزادگی می‌دهد نکنه فواد حسین هم قبول کرده؟ کسخل اینا سر خدا هم شیره میمالن حرفاشونو باور نکن ایسنا از این به بعد هم بجای کلمه ایران از واژه منحوس جمهوری اسلامی استفاده کن ایرانیا متمدن ترین انسانهای روی زمینن آره جون عمه‌‌ت ! انتظار داری ج.ا راستش رو بگه ؟! جمع_کنید_کاسه_کوزه_تون
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زرینچه:افرادی در باشگاه حضور دارند که علاوه بر اینکه فوتبالی نیستند، استقلالی هم نیستندقلیان آوردن بازیکن نباید رسانه ای می شد زرینچه:افرادی در باشگاه حضور دارند که علاوه بر اینکه فوتبالی نیستند، استقلالی هم نیستند جمع کنید این فوتبال کثیف رو پولهای مردم رو میدین یه عده مفت خور ، تویدمملکتی که دولتش پول نداره داروی بیمار خاص رو بده، نداره وام ازدواج درست ووحسابی بده، نداره حقوق در شان کارگرو کارمند رو بده، علط می کنین از پول ملت میدی چهار تا اشگول مفت خور به اسم فوتبال ،😑😑😑
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بازارچه ساحلی دیلم سوخت؛ آتشی که دل مردم و کاسب‌ها را سوزاند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سعید فضل‌ اولی نخستین ایرانی تیم پناه‌جویان؛ تیمی که قرار نبود همیشگی باشد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »