در پی تشدید کرونا تهران به مدت یک هفته تعطیل شد | DW | 03.10.2020

12/07/1399 09:13 ب.ظ

استانداری تهران اعلام کرد با تشدید کرونا در تهران از ۱۲ تا ۱۸ مهر به مدت یک هفته محدودیت‌های کرونایی در پایتخت اعلام می‌شود. تصمیم به تعطیلی پایتخت در پی درخواست ستاد ملی مقابله با کرونا از مقامات تهران اتخاذ شده است.

حمیدرضا گودرزی، معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران روز شنبه ۱۲ مهر (سوم اکتبر) جزئیات اعمال محدودیت‌های کرونایی در استان تهران برای یک هفته آینده را اعلام کرد.این تصمیم مقامات تهران در پی درخواست علیررضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در پایتخت گرفته شده است.

آقای زالی با نوشتن نامه به استاندار تهران خواستار اقدامی"قاطع" و به اجرا گذاشتن راهکارهایی برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و گسترش شیوع بیماری کووید-۱۹ تعطیلی یک هفته‌ای در استان تهران شده بود. معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران گفته است که طبق ابلاغیه ستاد ملی مدیریت کرونا دانشگاه‌ها، مدارس، مدارس شبانه‌روزی، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبان سراها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها، مساجد و مصلی‌ها، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه‌ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود.

ادامه مطلب:
dw_persian »

اوکی ولی سوالی که الان برام مطرح شده اینه که عکاس خبریتون چرا فقط ازین اقلیت بوی جوراب و گلاب عکس میندازه؟ هرگاه صحبت از اعتصاب میشود همان وز کرونا به یکباره عود میکند

صعود نگران‌کننده کرونا در تهران/ خطر افزایش فوتی‌ها در پایتختسخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه طبق آخرین اطلاعات دریافتی، بروز موارد مثبت بستری در استان تهران بالاتر از میانگین کشوری است، گفت: شیب صعودی موارد ابتلا و بستری در استان تهران به شکل نگران کننده ای در حال امتداد است و مطمئنا در صورت تداوم این روند افزایشی، شاهد بالا رفتن موارد مرگ و میر ناشی از بیماری کووید-۱۹ در این استان طی هفته های آتی خواهیم بود.

هشدار درباره سه تا پنج برابر شدن ابتلا به کرونا در تهران | DW | 03.10.2020علیرضا زالی از استاندار تهران خواست برای اعمال محدودیت‌ها و تعطیلی یک هفته‌ای در استان تهران 'تصمیمات قاطع' گرفته شود. موارد ابتلای جدید به کرونا در ایران برای ششمین روز متوالی فراتر از سه هزار و ۵۰۰ نفر بوده است. هیچ مدرکی وجود نداره و میخوان مردم رو تو خونه نگه دارن. بخصوص الان که ترکها هوس قره باغ کردند.

جزئیات محدودیت های یک هفته ای تهران در پی تشدید کرونامعاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران آخرین جزئیات اعمال محدودیت های کرونایی در استان تهران برای یک هفته پیش رو را تشریح کرد.

کرونا در تهران؛ پایتخت یک هفته تعطیل اعلام شدلطفاً فعالیت مسافرت راهم محدودکنید مگر فعالیتی هم بود که تعطیل شد؟!؟

کرونا در افغانستان؛ شناسایی 5 مورد مثبت در شبانه‌روز گذشتهسلام پیرو هدایتگرترین پرچم به سوی امام مهدی ع باشیم. امام باقرع فرمودند: در میان پرچم ها، پرچمی هدایتگر تر از یمانی نیست... احمد_الحسن_فرستاده_امام_مهدی آمده ما را به‌سوی صاحبمان فرامی‌خواند وظیفه ماست دعوتش را لبیک بگوییم. تحقیق 👇 ایران

اردن در‌ پی افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا از احتمال تعطیلی گسترده دیگری خبر داداردن در‌ پی افزایش شمار مبتلایان به ویروس_کرونا از احتمال تعطیلی گسترده دیگری خبر داد اردن که در چند ماه اول شیوع همه‌گیری کرونا، کمترین میزان ابتلا به ویروس را در منطقه داشته است‌ در این ماه شاهد افزایش نگران‌کننده‌ میزان روزانه ابتلا به کرونا بود.

حمیدرضا گودرزی، معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران روز شنبه ۱۲ مهر (سوم اکتبر) جزئیات اعمال محدودیت‌های کرونایی در استان تهران برای یک هفته آینده را اعلام کرد.این تصمیم مقامات تهران در پی درخواست علیررضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در پایتخت گرفته شده است.

آقای زالی با نوشتن نامه به استاندار تهران خواستار اقدامی"قاطع" و به اجرا گذاشتن راهکارهایی برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و گسترش شیوع بیماری کووید-۱۹ تعطیلی یک هفته‌ای در استان تهران شده بود.

معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران گفته است که طبق ابلاغیه ستاد ملی مدیریت کرونا دانشگاه‌ها، مدارس، مدارس شبانه‌روزی، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبان سراها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها، مساجد و مصلی‌ها، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه‌ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود.

به گفته معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش‌ها، باشگاه‌های ورزشی، ورزش‌های پر برخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه، کافه، قهوه خانه‌ها و چایخانه‌ها، باغ وحش و شهربازی‌ها، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه‌های بدنسازی و برگزاری نماز جمعه ممنوع خواهد بود.حسن روحانی، رئیس‌ جمهوری در جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا در روز شنبه ۱۲ مهر درباره جریمه افرادی که مقررات کرونایی را رعایت نمی‌کنند گفت: «فردی که در بانک، اداره یا مغازه می‌آید و اصول بهداشتی را رعایت نکند نباید خدمتی دریافت کند، اگر خدمتی داده شد آن صاحب مغازه آن صاحب بانک یا اداره جریمه خواهد شد.»روحانی علت افزایش موارد ابتلا به کرونا در روزهای گذشته را عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی دانست و تاکید کرد که نمودارهای روزها و هفته‌های اخیر نشان می‌دهد هر وقت از رعایت مسائل بهداشتی کاسته شده، ‌به مدت دو تا سه هفته بعد رشد بیماری و مرگ و میر رشد پیدا کرده است.