دونالد ترامپ برای مداوا به بیمارستان نظامی والتر رید منتقل شد | DW | 03.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهوری آمریکا دچار تب شده و احساس ضعف می‌کند. به‌رغم آن، کاخ سفید اعلام کرده که زمام امور به مایک پنس، معاون او واگذار نشده است. قرار است ظرف روزهای آینده دفتری در بیمارستان والتر رید برای ترامپ ایجاد شود.

رسانه‌های آمریکا از انتقال ترامپ به بیمارستان نظامی والتر رید، واقع در شمال واشنگتن خبر داده‌اند. رئیس جمهور آمریکا، توسط یک هلی‌کوپتر متعلق به"ایرفورس وان" از ضلع جنوبی کاخ سفید به این بیمارستان منتقل شده است.

مشاور امور پزشکی کاخ سفید اعلام کرده است که میزان تب ترامپ افزایش یافته، تنفس او دشوارتر شده و احساس ضعف می‌کند.در پی شدت گرفتن عوارض ابتلا به بیماری کووید-۱۹ غروب جمعه دوم اکتبر، تیم پزشکی کاخ سفید تصمیم به انتقال ترامپ به بیمارستان نظامی گرفت. در بیانیه کاخ سفید گفته شده است که این اقدام صرفا جنبه احتیاطی دارد.

شان کانلی، پزشک معالج دونالد ترامپ، اعلام کرده است که برای درمان بیماری کووید-۱۹ دونالد ترامپ، پادتن ریجنرون پلی‌کلونال تجویز شده است. افزون بر آن، از داروی مقابله با پریشان‌خوابی، یک عدد آسپرین در روز، ویتامین دی و ملاتونین نیز برای درمان رئیس جمهوری آمریکا استفاده می‌شود. باید یادآور شد که که این یک داروی آزمایشی است و هنوز مجوز استفاده از آن از سوی اداره فدرال نظارت بر مواد خوراکی و دارو در آمریکا صادر نشده است.اخبار منتشر شده از سوی کاخ سفید حکایت از آن دارد که دونالد ترامپ اداره امور کشور را به مایک پنس، معاون خود منتقل نکرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جاسوس آخوندی ننگ برتو

شايع نكنيد براي مدارا همه كرونايي ها بايد برن بيمارستان و طبيعيه كه شخص اول امريكا حتما بايد تحت نظرباشه

اونجا دفتر مخصوص براي ريس جمهورها هميشه هست،،اوناهممثل افراد ديگه مريض ميشن و احتاج بهجراحي و دكتر دارند ،،البته بيمارستان رفتن ترامپ و يا ديگرانيك مسله عاديه

آرزوی سلامتی برای رئیس جمهور با فهم و شعور آمریکا Trump2020 Pray4Trump

ایشالله که همون والتر رید بشه قبرستونش

والتر رید برای ترامپ؟💩 والتر؟

فکر کنم تصمیم گرفتید یارو را بکشید

برای هیچکس آرزوی مرگ نمیکنم اما امیدوارم کمی از سختیاش و تجربه کنه تا مردمشو ب کشتن نده با خوردن وایتکس

اون قسمت هاوس آو کاردز عملی شد:)))

امید بهبودی پرزیدنت ترامپ 🙏❤

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش‌ بازار نفت و رهبران سیاسی به خبر ابتلای ترامپ به ویروس‌ کرونادر کنار رهبران اروپایی، چهره‌های سیاسی همچون مون جائه این، نتانیاهو، عبدالله عبدالله، اردوغان، سیسی، بارزانی و نارندرا مودی نیز به این خبر واکنش نشان داده و برای رئیس جمهور و بانوی اول آمریکا آرزوی بهبودی کردند. این موضوع براحتی می تونه پیش بینی ، نتیجه انتخابات رو می کنه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ راهی بیمارستان شد - BBC News فارسیدونالد ترامپ، که صبح امروز اعلام شده به ویروس کرونا مبتلا شده به بیمارستان نظامی در بتزدا، در شمال واشنگتن منتقل شد. کاخ سفید می‌گوید حال عمومی رئیس جمهور آمریکا خوب است و او در چند روز آینده از دفتری که در بیمارستان برایش در نظر گرفته شده به امور کشور خواهد رسید. هنوز هلی کوپترش از کاخ سفید بلند نشده بهاره جان رفتین پیشواز؟ همین الان سی‌ان‌ان داره زنده نشون می‌ده که منتظرن سوار هلی‌کوپترش کنن ببرنش بیمارستان.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان برای ترامپ و همسر وی آرزوی بهبودی کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رهبران و شخصیت‌های برجسته جهان برای پرزیدنت ترامپ و بانوی اول آمریکا آرزوی بهبودی سریع کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. بغیر از خامنه ایی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ و همسرش ‏به کرونا مبتلا شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ از ابتلای خود و بانوی اول به کرونا خبر دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. جشن اخوندا sigarchi خسته نباشید!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »