ترامپ و همسرش ‏به کرونا مبتلا شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترامپ و همسرش به کرونا مبتلا شدند

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا طی توئيتی اعلام کرد که تست کرونای وی و ملانیا ترامپ همسرش مثبت شده است.

وی در این توئیت با اشاره به ابتلایشان به کرونا نوشت: امشب تست بیماری کووید-19 من و ملانیا مثبت شده است. ما به زودی دوره قرنطینه و نقاهت را شروع می‌کنیم. این روند را با هم پشت سر خواهیم گذاشت. ترامپ پیشتر اعلام کرده بود که به دنبال مثبت شدن تست کرونای هوپ هیکس، دستیار خود، باید خود را قرنطینه کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افسوس هیلاری کلینتون برای اینکه چرا به ترامپ نگفته 'خفه شو'!افسوس هیلاری کلینتون برای اینکه به ترامپ نگفته 'خفه شو'! هیلاری کلینتون درواکنش به اولین مناظره ترامپ-بایدن دو نامزد حزب جمهوری‌خواه و دموکرات برای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گفت: کاش درجریان مناظرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ به ترامپ گفته بودم خفه شو! این آقای ترامپ نیست که باید خفه بشه این شما وطرفداران یک فرد دیوز کونی که در کودکی در مشهد زغال فروش بود ودر عین حال کون هم میداد کسی نیست جز خامنه ای کونی این شخص است وشما که طرفدارانش هستید. آقای پرزیدنت ترامپ رئیس جمهور آمریکا هست وخواهد بودتا ملت راحت‌تر بتوانندشماهارابگاین اینم وضعیت خبرگزاری رسمی مملکت سیاسمتداری که نتونه خشمشو کنترل کنه و الفاظ رکیک به زبان لیاورد و طرفش بتونه با بازی کلمات در این حد عصبانیش کنه بدرد کنترل یک مملکت نمیخوره
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صدور حکم اعدام ترامپ، پادشاه، ولیعهد عربستان و رئیس مستعفی یمن در دادگاه صعدهصدور حکم اعدام ترامپ، پادشاه، ولیعهد عربستان و رئیس مستعفی یمن در دادگاه صعده دادگاهی در استان صعده یمن حکم اعدام پادشاه عربستان و روسای جمهوری آمریکا و دولت مستعفی یمن را در پرونده کشته و زخمی شدن ۱۰۰ تن در حمله هوایی اوت ۲۰۱۸ ائتلاف عربی صادر کرد. امیدواریم هر چه زودتر اجرا شود ایسنا تو مطمئنی خبرگزاری هستی من فک‌میکنم به کارخانه جُک سازی بیشتر شباهت داری خدا خیرت بده تواین کروناییه خیلی شاد میشیم باخبرا تخماتیکت 🤣🤣🤣 به اون دادگاه بگو حکم قاتل 1500 جوون و 176 انسان بی گناه و به خاک سیاه نشوند 80 میلیون آدم و آواره کردن مردم سوریه و لبنان و عراق و یمن و افغانستان و ورزشکارها و دانشمندان و نابغه های ایران و اعدام آدمای بیگناه و نابودی منابع و محیط زیست ایران چیه؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مناظره پرحاشیه ترامپ و بایدن - BBC News فارسیکارزار انتخاباتی در آمریکا با مناظره تلویزیونی دو رقیب اصلی وارد مرحله جدیدی شد. پرحاشیه ندیدی هنوز😏 یه لحظه روح جنتی در بایدن حلول پیدا کرد و شروع کرد ریپ زدن 😂 بنویسید سازش تمدن ها🤢🤮
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تقابل بایدن و ترامپ، مناظره خشم و هیاهوترامپ در مناظره سه‌شنبه شب همان‌طور رفتار کرد که در چهار سال گذشته رفتار کرد، اما چند بخش از این مناظره بسیار حائز اهمیت بود؛ ترامپ از محکوم کردن سفیدپوستان نژادپرست امتناع کرد. بسیاری از اظهاراتش غیرواقعی و دروغ بود و در نهایت روند رأی‌گیری پستی را زیر سوال برد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

عکس روز: وقتی ترامپ و بولسونارو آب می‌شوند | DW | 01.10.2020وقتی ترامپ و بولسونارو آب می‌شوند سازمان 'صلح سبز' (Greenpeace) برای انتقاد از سیاست‌های زیست‌محیطی این دو، دست به یک ابتکار زده است: نصب مجسمه‌های یخی ترامپ و بولسونارو در نیویورک در آستانه نشست تنوع زیستی سازمان ملل متحد. عکس‌های روز:
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واتیکان: ترامپ از وجهه پاپ فرانسیس بهره‌برداری ابزاری می‌کند | DW | 01.10.2020واتیکان تقاضای پمپئو برای دیدار با پاپ را رد کرد. مدیر روابط خارجی واتیکان از دونالد ترامپ انتقاد کرد و او را متهم نمود که در کارزار انتخابات ریاست جمهوری می‌کوشد از نام و وجهه پاپ فرانسیس بهره‌برداری ابزاری کند. این عمل پاپ دقیقا بضرر ترامپ صورت گرفت و بنفع جو بایدن و قطعا یک عمل سیاسی ناشیانه است که بمانند خامنه‌ای که گفت نظر جسم ناقصم به فلانی نزدیکتر است.پاپ نباید در انتخابات شرکت کند چون دین را در سیاست کاری جز خرابکاری نیست. Isn’t that just the whole functionality of religion? پاپ همیشه دروازه دفترش براى ديدار با مهمانان رديف اول دنيا وحتى رديف متوسط و پایین باز بوده و هست، اما آقاى پاپ . . آنچنان از این مخلوق پست و پلید بنام پمپئو بدش میاد که از دور بوی گندش به مشامش رسیده و سريع دستور داده كه همه دروازه هاى واتيكان تو صورت این مخلوق خبيث بسته بشه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »