فرهاد فهندژ، زندانی بهایی، به ویروس کرونا مبتلا شد

12/07/1399 07:36:00 ق.ظ

پنجشنبه ۱۰مهر۱۳۹۹، فرهاد_فندژ، زندانی_بهایی، به دلیل تست مثبت ویروس_کرونا از اتاق فرعی بند امنیتی ۱۰ به یکی از سلول‌های انفرادی بند امن زندان رجایی‌شهر منتقل شد. گزارش کیان ثابتی👇 اقلیت‌های_مذهبی اطلاع_رسانی کرونا_در_ایران کرونا_در_زندان

در همین رابطه، «مصطفی نیلی»، وکیل این زندانی بهایی، در توییتی نوشته است: «امروز جواب تست فرهاد فهندژ، زندانی بهایی محبوس در زندان رجایی‌شهر، مثبت شده و وی را برای قرنطینه به بند امن منتقل کرده‌اند.

ایشان در مهر ۹۱ بازداشت و به ده سال حبس محکوم شده است... با توجه به شرایط جسمانی وی و کمبود امکانات زندان بایستی هر چه سریع‌تر مرخصی به ایشان داده شود.»

یک فرد نزدیک به خانواده این زندانی عقیدتی به «ایران‌وایر» گفت: «چهارشنبه گذشته دوم مهر ماه، فرهاد در تماس تلفنی با خانواده‌اش گفت دچار بی‌اشتهایی شده و بدن‌درد دارد. خانواده‌اش از او خواستند تا با توجه به این‌ که او در یک اتاق با سه نفر دیگر زندانی است و شنیده شده تعداد زیادی از زندانیان در رجایی‌شهر به کرونا مبتلا شده‌اند، بهتر است او هم تست کرونا بدهد. بهداری زندان، پنجشنبه و جمعه دکتر ندارد و فرهاد روز شنبه ۵ مهر آزمایش داد. روز پنجشنبه ۱۰ مهر حوالی ساعت شش بعد از ظهر، فرهاد در تماس تلفنی با منزل گفت نتیجه تست کرونایش مثبت بوده و در حال انتقال او به بند امن هستند.»

این منبع در ادامه گفت آقای فهندژ، «هر روز ۱۲ یا ۱۳ تا قرص مصرف می‌کند. او مبتلا به بیماری‌های چربی و فشار خون است که از بیماری‌های پُرریسک برای بیماران کرونایی به شمار می‌روند. مشکلات پروستات دارد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ابتلای 2 نماینده مجلس به کرونا- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimعزت الله ‏اکبری تالارپشتی نماینده تهران و مهدی عیسی‌زاده نماینده میاندوآب در مجلس شورای اسلامی به ویروس کرونا مبتلا شدند. طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟

روسای دو کمیسیون مجلس ایران به کرونا مبتلا شدندروسای کمیسیون اجتماعی و صنایع و معادن مجلس ایران به ویروس کرونا مبتلا شدند. - خبرگزاری آناتولی

ترکیه به پنهان کردن وسعت شیوع ویروس کرونا متهم شدترکیه به پنهان کردن وسعت شیوع ویروس کرونا متهم شد اعلام این موضوع باعث شد که بسیاری از مردم در شبکه های اجتماعی از دولت ترکیه بخواهند که میزان واقعی شیوع ویروس کرونا در جمعیت ۸۳ میلیون نفری این کشور را اعلام کند. حکومت های ایدئولوژیک دروغگو و پنهانکارند،درست مثل جمهوری اسلامی ،چین ،روسیه و ترکیه

افزایش مراجعات کودکان به مراکز درمانی بوشهر/ کودکان ناقلان خوب ویروس کروناهمزمان با بازگشایی مدارس نگرانی ها درباره شیوع گسترده این بیماری در بین دانش آموزان و معلمان افزایش یافت و باعث شد تا بسیاری از خانواده‌ها،معلمان و دانش‌آموزان نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند. برخی به ترک تحصیل یکساله فرزندان شان فکر کردند و برخی دیگر از اولیاء نیز عزم خود را برای نفرستادن فرزندان‌شان به مدارس جزم کردند. معلمان نیز مجبورند علاوه بر تدریس مجازی ساعاتی را در مدارس به اجبار بگذرانند که به اعتقاد بسیاری از آنها ،حضورشان در مدارس بدون دانش‌آموزان بی‌فایده و پر هزینه است.

امسال نباید حتی به سرماخوردگی مبتلا شویمامسال نباید حتی به سرماخوردگی مبتلا شویم معاون علوم پزشکی گیلان، با اشاره به همزمانی شیوع کرونا و بیماری های تنفسی مانند آنفلوانزا و سرماخوردگی، گفت: باید تلاش کنیم امسال به هیچ کدام از بیماری‌های تنفسی مبتلا نشویم. ملت تلاش کند، دولت و حکومت رها کند! اوکی چهار نفرو سر سرماخوردگی اعدام کنید درست میشه

اینفوگرافی| کدام روسای سیاسی جهان به کرونا مبتلا شدند؟از آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در جهان، بیش از 10 رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر به این ویروس آلوده شدند. تازه‌ترین مورد کرونا در سران سیاسی مربوط به دونالد ترامپ می‌شود که تست کرونای او، یعنی تست کووید-19، مثبت از آب در آمد.