ابتلای ترامپ به کرونا چه پیامدهایی خواهد داشت؟ | DW | 03.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کمتر از یک ماه به انتخابات آمریکا باقی مانده و ترامپ که برای انتخاب مجدد بر تلاش‌هایش افزوده بود، باید دست‌کم دو هفته در قرنطینه بماند. این وضعیت پرابهام چه پیامدهایی می‌تواند داشته باشد؟ تمام پرسش‌ها در یک نگاه.

دونالد ترامپ بامداد جمعه در پیامی توییتری خبر داد که او و همسرش ملانیا به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. شون کانلی، پزشک شخصی ترامپ، تأیید کرد که تست آنها مثبت بوده است. او گفت که حال آنها خوب است و تصمیم دارند مدت درمان را در کاخ سفید سپری کنند. کانلی امیدوار است که رئيس جمهور بتواند همچنان به امور جاری رسیدگی کند.

ترامپ ۷۴ سال دارد. به گفته بنیاد علمی روبرت کخ ابتلا به کرونا از ۵۰ تا ۶۰ سالگی به بیماری شدید منجر می‌شود. بیماری‌های زمینه‌ای مانند نارسایی قلبی و دیابت نیز به تشدید بیماری کمک می‌کنند. همین ماده قانونی تکلیف جانشین رئيس جمهور را در صورت مرگ یا کناره‌گیری او روشن کرده است: تمام اختیارات به معاون او واگذار می‌شود. بنا براین در این مورد مایک پنس وظایف ریاست جمهوری را به عهده می‌گیرد.در حال حاضر رئیس جمهور در قرنطینه است و هیچ حضور عمومی نخواهد داشت. ترامپ تاکنون با توش و توان فراوان در مراسم عمومی حاضر شده تا به جمع هواداران خود شور و امید بدهد. احتمال می‌رود که از این پس او، مانند رقیبش جو بایدن، از شیوه‌ها و امکانات دنیای مجازی استفاده کند.

مخالفان ترامپ همواره او را به"نادانی و بی‌مبالاتی" در مورد ویروس کرونا، که باعث مرگ‌ومیر بالا در ایالات متحده شده، متهم می‌کنند. به نظر آنها تدابیر مقابله با کرونا در آمریکا چنان ضعیف است، که حتی رئیس جمهور هم از ویروس ایمن نمانده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقال ترامپ به بیمارستان؛ چه داروهایی برای رئیس‌جمهوری آمریکا تجویز شده است؟گروهی از پزشکان بر این باور هستند که تزریق دارویی تائیدنشده به دونالد ترامپ با توجه به سن بالای او می‌تواند به طور بالقوه خطرناک باشد. کاش زودتر میرفت به آن دنیا !! این نامرد بی جهت مردم ایران و تحریم کرد و در تنگنای معیشتی انداخت چون بخاطر تحریمهای او دلار اینقدر گران شده و کالاها گران شده مردم ایران قدرت خرید ندارند با این حقوق های ثابت؛؛😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 وایتکس، لامپ UV آرزوی شفا وسلامتی برای پرزیدنت ترامپ
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش‌ بازار نفت و رهبران سیاسی به خبر ابتلای ترامپ به ویروس‌ کرونادر کنار رهبران اروپایی، چهره‌های سیاسی همچون مون جائه این، نتانیاهو، عبدالله عبدالله، اردوغان، سیسی، بارزانی و نارندرا مودی نیز به این خبر واکنش نشان داده و برای رئیس جمهور و بانوی اول آمریکا آرزوی بهبودی کردند. این موضوع براحتی می تونه پیش بینی ، نتیجه انتخابات رو می کنه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ و همسرش ‏به کرونا مبتلا شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ از ابتلای خود و بانوی اول به کرونا خبر دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. جشن اخوندا sigarchi خسته نباشید!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ برای مداوا به بیمارستان نظامی والتر رید منتقل شد | DW | 03.10.2020رئیس جمهوری آمریکا دچار تب شده و احساس ضعف می‌کند. به‌رغم آن، کاخ سفید اعلام کرده که زمام امور به مایک پنس، معاون او واگذار نشده است. قرار است ظرف روزهای آینده دفتری در بیمارستان والتر رید برای ترامپ ایجاد شود. امید بهبودی پرزیدنت ترامپ 🙏❤ اون قسمت هاوس آو کاردز عملی شد:))) برای هیچکس آرزوی مرگ نمیکنم اما امیدوارم کمی از سختیاش و تجربه کنه تا مردمشو ب کشتن نده با خوردن وایتکس
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چند و چون ابتلاء ترامپ به کرونا و پیامدهای احتمالی آن‏ - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا که به کووید-١٩ مبتلا شده، اکنون در بیمارستان نظامی 'والتر رید' در واشنگتن تحت درمان قرار گرفته است.‏ خبر دیروز بود. ماسک‌نزد کرونا گرفت. شما هم‌ از خدا خواسته. به زمین گرم بخوره ایشالا امیدوارم همین طور که کودکان بیمار مخصوصا پروانه ای و خانوادشون و بیماران کوید به خاطر دارو کم رنج داد به همون قدر این بیماری اذیت ش کنه
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »