ازسرگیری پروازهای هواپیمایی امارات به تهران از جمعه

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پروازهای هواپیمایی امارات به تهران از امروز از سر گرفته می‌شود

به گزارش ایسنا، شرکت هواپیمایی امارات که در دوبی مستقر است، پروازها به تهران را از ۱۷ ژوییه، پروازها به گوانگژو را از ۲۵ ژوییه، آدیس آبابا را از اول اوت و اسلو را از چهارم اوت ازسرمی گیرد. همه پروازها با هواپیمای بوئینگ ۳۰۰-۷۷۷ ئی آر انجام خواهند گرفت.

بر اساس گزارش بلومبرگ، امارات از روز چهارشنبه پروازهای سوپرجامبوی ایرباس SE A۳۸۰ به لندن و پاریس را ازسرگرفت. این شرکت قصد دارد A۳۸۰ را در مسیر آمستردام مورد استفاده قرار دهد و دومین پرواز روزانه A۳۸۰ را از اول اوت به هیثروی لندن اضافه کند. بسیاری از ایرلاین‌های فعال در سراسر جهان همزمان با شیوع ویروس کرونا ناچار شدند پروازهای داخلی و خارجی خود را لغو کرده و به حالت تعلیق درآورند. شرکت هواپیمایی امارات که یکی از بزرگترین و فعالترین ایرلاینهای جهان به شمار می‌رود، از ۲۵ مارس با بستن شدن مرزهای امارات، تمامی پروازهای مسافری و بین المللی خود را متوقف کرده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفیر اتحادیهٔ اروپا در امارات: به تنوع اقتصادی در امارات می‌اندیشیم«میزان تبادلات تجاری ما سال گذشته به ۱۵ میلیارد یورو رسید و همین امر اتحادیهٔ اروپا را به یکی از سه شریک تجاری عمدهٔ امارات تبدیل کرده است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کارگران خارجی برای بازگشت به امارات متحده عربی در دوران همه‌گیری کرونا مشکل دارندکارگران خارجی برای بازگشت به امارات متحده عربی در دوران همه‌گیری کرونا مشکل دارند یک زوج فیلیپینی‌تبار ساکن امارات متحده عربی پس از گذراندن تعطیلات در ارمنستان برای بازگشت به کشور محل سکونت‌شان با مشکل رو‌به‌رو شده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

'ایران یک نفتکش حامل نفت تحریمی خود را در سواحل امارات ربود' | DW | 15.07.2020گفته می‌شود که ایران یک نفتکش حامل نفت تحریمی خود را پیش از آنکه به دست آمریکا بیافتد در ‌آب‌های خلیج فارس ربوده است. این خبر از سوی کاپیتان این نفتکش تایید شده است. دو نفر از خدمه این نفتکش در ایران به سر می‌برند. ربود ؟ مگه کسی مال خودش رو هم میدزده ؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری نماز جمعه در شهرهای سفید/ نماز جمعه شهر تهران برگزار نمی‌شودمعاون ارتباطات شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خبر داد؛ برگزاری نماز جمعه در شهرهای سفید/ نماز جمعه شهر تهران برگزار نمی‌شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

معتادان بیشتر در معرض ابتلا به کرونا هستندمعتادان کرونا می‌گیرند | عضو کمیته علمی ستاد ملی مبارزه به کرونا: معتادان به دلیل نقص سیستم ایمنی بدن، بیشتر از افراد عادی در معرض ابتلا به بیماری کرونا هستند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سفیر اتحادیهٔ اروپا در امارات: به تنوع اقتصادی در امارات می‌اندیشیم«میزان تبادلات تجاری ما سال گذشته به ۱۵ میلیارد یورو رسید و همین امر اتحادیهٔ اروپا را به یکی از سه شریک تجاری عمدهٔ امارات تبدیل کرده است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »