برگزاری نماز جمعه در شهرهای سفید/ نماز جمعه شهر تهران برگزار نمی‌شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

معاون ارتباطات شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خبر داد؛ برگزاری نماز جمعه در شهرهای سفید/ نماز جمعه شهر تهران برگزار نمی‌شود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام اسفندیاری معاون ارتباطات شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: آئین عبادی، سیاسی نماز جمعه در شهرها و استان‌های دارای وضعیت قرمز و پرخطر اقامه نمی‌شود.

وی افزود: اقامه نماز جمعه در شهرهای با وضعیت سفید، زرد و نارنجی صرفاً با هماهنگی ستادهای استانی مقابله با کرونا و همچنین با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و استفاده نمازگزاران از ماسک و فاصله گذاری فیزیکی و همچنین استفاده از سجاده و مُهر اختصاصی، امکان پذیر خواهد بود. معاون ارتباطات شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با تاکید بر اینکه در تهران نیز با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا، فردا نماز جمعه اقامه نخواهد شد، تاکید کرد: هفته گذشته در بیش از ۵۶۰ نقطه کشور با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و مجوز ستاد کرونا، نماز جمعه اقامه شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اهل سنت ایران بی‌اختیار در انتخاب امامان جمعه سنی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

محاکمه چهار مظنون، از جمله یک دیپلمات ایرانی، متهم به تروریسم اواخر امسال در بلژیک برگزار می‌شود + واکنش ‌ریچارد گرنلصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بازی پرسپولیس- فولاد به تعویق افتادبازی پرسپولیس- فولاد به تعویق افتاد بنا بر اعلام سازمان لیگ فوتبال، دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد از هفته بیست و پنجم لیگ برتر به جای پنجشنبه، ساعت ۲۱ روز شنبه برگزار خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فوری: پرسپولیس فولاد لغو شدبا تصمیم سازمان لیگ دیدار پرسپولیس مقابل فولاد فردا برگزار نمی‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

‌جست‌وجوی بدون نتیجه برای یافتن سها رضانژاد در ‌«‌جهان‌نما» / احتمال سقوط ‌‌و آسیب از سوی حیوانات ‌‌رد شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimجست‌وجوی بی‌نتیجه برای یافتن دختر ۲۷ساله‌ ششمین روز از عملیات جست‌وجو و نجات برای یافتن اثری از سها_رضانژاد که روز جمعه در ارتفاعات جهان‌نمای شهرستان کردکوی مفقود شده بود،بی‌نتیجه ماند هلال احمر گلستان احتمال سقوط ‌‌و آسیب از سوی حیوانات ‌‌را رد کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اهل سنت ایران بی‌اختیار در انتخاب امامان جمعه سنی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »