فروش ۱ میلیونی کتاب افشاگرانه برادرزاده ترامپ در نخستین روز انتشار

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 61 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فروش ۱ میلیونی کتاب افشاگرانه برادرزاده ترامپ علیه او در نخستین روز انتشار

کتاب افشاگرانه برادرزاده دونالد ترامپ، رئيس جمهوری آمریکا در نخستین روز انتشار، نزدیک به یک میلیون نسخه به فروش رفت.

کتاب «بسیار گفته شده اما هنوز کافی نیست؛ چگونه خانواده من خطرناک‌ترین مرد دنیا را پدید آورد» که به قلم مری ترامپ، دختر برادر بزرگ‌تر دونالد ترامپ نوشته شده است، در نخستین روز ارائه با استقبال کم‌سابقه‌ای رو به رو شد و حدود ۹۵۰ هزار نسخه شامل مدل‌های چاپی، اینترنتی و صوتی از آن به فروش رفته است. شرکت انتشاراتی «سیمون اَند شوستر» که این کتاب را به چاپ رسانده، می‌گوید این میزان فروش یک رکورد برای این شرکت محسوب می‌شود.

این در حالیست که رئيس جمهوری آمریکا تلاش می‌کرد جلوی انتشار این کتاب را بگیرد. مری ترامپ که اکنون خود یک روانشناس است در این کتاب مطالب جنجالی بسیاری علیه عموی خود به رشته تحریر در آورده است. از آن جمله می‌توان به طرح ادعاهایی اشاره کرد که مدعی است دونالد ترامپ به همراه خواهرش پیش از مرگ برادر بزرگ‌تر او را فریب داده‌اند و اموال او را صاحب شده‌اند. آن طور که مری ترامپ در کتاب خود نوشته، ترامپ و خواهرش اجازه نداده‌اند سهم چندانی از اموال پدر به فرزاندانش برسد.

خانم ترامپ در گفتگوهایی که در هفته‌های اخیر با رسانه‌های مختلف آمریکا انجام داده می‌گوید دونالد ترامپ، بارها از الفاظ نژادپرستانه استفاده می‌کرده است. او همچنین می‌گوید اگر در کنار دونالد حضور داشته باشید، شنیدن الفاظ و عبارت‌های نژادپرستانه از او اتفاق بسیار عادی به شمار می‌رود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فروش داروهای ایرانی در لبنان تنش آفرید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خاطرات برادرزاده ترامپ: عمویم خودشیفته و متقلب است - BBC News فارسیبالاخره پس از کش‌وقوس‌های طولانی در دادگاه، کتابی که برادرزاده دونالد ترامپ درباره شخصیت او و مناسبات خانوادگی‌شان نوشته، منتشر شد و در کتاب‌فروشی‌ها روی دست رفت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جشنواره سگ‌خواری در کره جنوبی؛ معترضان دعوت به گیاهخواری کردندطبق تقویم سنتی کره جنوبی، روز پنجشنبه نخستین روز از «سه روز گوشت سگ‌خواری» در کره جنوبی است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعلام زمان قرعه‌کشی محصولات سایپا- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimزمان قرعه‌کشی محصولات سایپا اعلام شد مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش سه محصول سایپا روز ۲۸ تیرماه جاری برگزار خواهد شد در این طرح پیش فروش سه محصول شاهین، کوییک اس و ساینا اس از سوی شرکت سایپا انجام شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آخرین آمار ویروس کرونا در کشورهای برزیل، مکزیک و هند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دلار چند؟دلار چند؟ امروز صرافی‌های بانکی هر دلار را به قیمت ۲۲ هزار و ۲۵۰ تومان می‌خرند و معادل ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان نیز می‌فروشند که نرخ خرید و فروش دلار نسبت به روز گذشته تغییری نکرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »