آمریکا حملات هوایی اخیر در ادلب سوریه را محکوم کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

آمریکا حملات هوایی اخیر در ادلب سوریه را محکوم کرد معره النعمان در جنوب ادلب یک روز پیشتر هدف حملات هوایی نیروهای روسیه قرار گرفت و بنا بر گزارش ها در این حملات شماری از غیرنظامیان، از جمله داوطلبان امدادرسانی، کشته شدند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزارت خارجه ایالات متحده آمریکا در بیانیه‌ای عملیات هوایی مرگبار روسیه در شهر معره النعمان در جنوب ادلب را محکوم کرد.

«مورگان اورتگاس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در این بیانیه که شامگاه سه‌شنبه یکم مرداد ماه منتشر شد، حملات هوایی رژیم بشار اسد و روسیه علیه اماکن غیرنظامی را، که مطابق گزارش‌ها به کشته شدن بیش از ۳۵ تن از «مردان، زنان، و کودکان بیگناه» انجامید، محکوم کرده است. در این بیانیه آمده است: «این حملات روند سیاسی را تهدید می‌کنند. ما از روسیه و رژیم اسد می‌خواهیم تا به وضعیت آتش‌بس در منطقه بازگردند و مطابق الزامات قطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت سازمان ملل متحد، اجازه دهند دسترسی بدون مانع برای رسیدگی به فاجعه انسانی به بار آمده بر اثر حملات هوایی برقرار شود.»

معره النعمان در جنوب ادلب یک روز پیشتر هدف حملات هوایی نیروهای روسیه قرار گرفت و بنا بر گزارش ها در این حملات شماری از غیرنظامیان، از جمله داوطلبان امدادرسانی، کشته شدند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خوشگل خانوم،چرا حملات اسرائیل به سوریه را محکوم نمیکنی،یا حملات سعودیها به یمن را محکوم نمیکنی؟

اونوقت اون بمبی که آمریکا رو مردم افغانستان میریزه حتما نقل ونباته ...اون بمبایی که مزدوران سعودی با حمایت مستقیم امریکا رو مردم بی گناه میریزه چیه ....لطفا الاغ نباشین

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه خواهان توسعه همکاری در حوزه صنایع هوایی با ترکیه استرئیس سازمان فدرال همکاری های فنی-نظامی روسیه خواهان افزایش همکاری با ترکیه در زمینه نظامی و فنی شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزارت دادگستری از رابرت مولر خواسته است شهادتش در حدود گزارش منتشر شده باشدیک مقام رسمی وزارت دادگستری آمریکا به رابرت مولر، بازپرس پیشین پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، گفته است که در جریان شهادتش در مجلس نمایندگان باید در حدود آن‌چه در گزارش منتشر شده ا مثلا چی‌ا منتشر نشده ؟ چی رو از‌ مردم‌ مخفی میکنید؟ چرا مدام فقط یک طرف موضوع رو گزارش میدین؟ تو این دو سال یک بار شد درباره رسوایی واقعی تیم اوباما (spygate) گزارش بدین؟ حیف پول مالیات دهندگان آمریکایی برای شما اِ برای چی ؟ ازین دادگاه های فرمایشی قراره چی دربیاد؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لغو تحریم‌های آمریکا برای بهبود اوضاع در سودان پس از انقلابدونالد بوت، فرستاده ویژه ایالات متحده آمریکا در امور سودان سه‌شنبه 23 ژوئیه با اشاره به این‌که هنوز
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دیدار رئیس دولت لیبی با کاردار سفارت آمریکا در طرابلس
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار نماینده ویژه آمریکا با سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در آنکارا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »