دیدار رئیس دولت لیبی با کاردار سفارت آمریکا در طرابلس

02/05/1398 10:40 ق.ظ

رئیس شورای ریاستی دولت وفاق ملی لیبی و کاردار سفارت آمریکا در طرابلس دیدار و بر لزوم توقف درگیری‌ها در این شهر تاکید کردند.24.07.

فایز السراج، رئیس شورای ریاستی دولت وفاق ملی لیبی و جوش هاریس کاردار سفارت ایالات متحده آمریکا در طرابلس طی دیداری بر لزوم توقف فوری درگیری ها در این شهر تاکید کردند.

سفارت آمریکا در طرابلس نیز در این زمینه اعلام کرده است:

السراج و هاریس جهت مذاکره درباره مبارزه با تروریسم با دیدار کردند. آنان ضمن تاکید بر لزوم توقف درگیری ها خواستار بازگشت به روند راه حل سیاسی در لیبی تحت نظارت سازمان ملل متحد شدند». در این اطلاعیه به محل انجام این دیداراشاره نشده است. منبعی در وزارت امور خارجه تونس اعلام کرد که السراج دیروز به این کشور رفته است.

گفتنی است ژنرال بازنشسته خلیفه حفتر، فرمانده نظامیان مستقر در شرق لیبی در تاریخ 4 آوریل گذشته از آغاز عملیات برای تصرف شهر طرابلس پایتخت این کشور خبر داد. این در حالی است که قرار بود کنفرانس گفت‌وگوی ملی در شهر غدامس در جنوب غرب این کشور طی ماه آوریل گذشته آغاز شود. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

ارائه پیام «روحانی» به «مکرون» توسط «عراقچی»معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در جریان سفر به پاریس، پیام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان را تقدیم امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه کرد. خب پیامو پست می‌کرد! ایمیل میزد!

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

روحانی در دیدار با نخست وزیر عراق:مشکلات باید از طریق گفتگوی کشورهای منطقه حل شودحسن_روحانی در دیدار عادل_عبدالمهدی،نخست وزیر عراق، که در سفری غیرمنتظره وارد تهران شد، با بیان اینکه «ایران آغازکننده جنگ و تنش نخواهد بود»، گفت: «معتقدیم مشکلات منطقه باید از طریق گفتگو و مذاکره و همکاری میان کشورهای منطقه حل و فصل شود.»

ظریف با رئیس‌جمهور نیکاراگوا دیدار کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«ظریف» وزیر امور خارجه ایران در ادامه دیدارهای خود با مقامات نیکاراگوا با «دانیل اورتگا» رئیس جمهور این کشور دیدار و گفتگو کرد

رئیس دفتر آیت‌الله خامنه‌ای: رهبر زیر خط متوسط زندگی می‌کندرئیس دفتر آیت الله علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران از شکاف شدید طبقاتی در این کشور انتقاد کرده اما نحوه زندگی آیت الله خامنه ای را ستوده است. او گفته 'ثروت انباشته بدون حساب و کتاب عوارض دارد' اما 'ما در کشوری زندگی می‌کنیم که رهبر آن زیر خط متوسط زندگی می‌کند'. 😢 بی بی سی نادان و ابله و دروغگو و مزدور و .......! وای به احوالتان! الهی بمیرم 😢😢

تقدیر رئیس سازمان اطلاعات سپاه از اقدام ضدجاسوسی وزارت اطلاعات- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«تقدیر رئیس سازمان اطلاعات سپاه از اقدام ضدجاسوسی وزارت اطلاعات» حجت‌الاسلام طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه صبح امروز در حاشیه نشست مسئولین این سازمان از اقدام برادران وزارت اطلاعات در خصوص دستگیری جاسوسان_سیا در ایران تقدیر و تشکر کرد جناب طائب به عنوان یک ایرانی از زحمات سربازان گمنام امام زمان تقدیر میکنم ایکاش با گاندو های بیشتر دست دشمنان آشنا را برای مردم بیش از پیش رو کنید

رئیس شورای ریاستی دولت وفاق ملی لیبی و کاردار سفارت آمریکا در طرابلس دیدار و بر لزوم توقف درگیری‌ها در این شهر تاکید کردند.24.07.2019طرابلس/خبرگزاری آناتولی

فایز السراج، رئیس شورای ریاستی دولت وفاق ملی لیبی و جوش هاریس کاردار سفارت ایالات متحده آمریکا در طرابلس طی دیداری بر لزوم توقف فوری درگیری ها در این شهر تاکید کردند.

سفارت آمریکا در طرابلس نیز در این زمینه اعلام کرده است:

السراج و هاریس جهت مذاکره درباره مبارزه با تروریسم با دیدار کردند. آنان ضمن تاکید بر لزوم توقف درگیری ها خواستار بازگشت به روند راه حل سیاسی در لیبی تحت نظارت سازمان ملل متحد شدند».

در این اطلاعیه به محل انجام این دیداراشاره نشده است. منبعی در وزارت امور خارجه تونس اعلام کرد که السراج دیروز به این کشور رفته است.

گفتنی است ژنرال بازنشسته خلیفه حفتر، فرمانده نظامیان مستقر در شرق لیبی در تاریخ 4 آوریل گذشته از آغاز عملیات برای تصرف شهر طرابلس پایتخت این کشور خبر داد.

این در حالی است که قرار بود کنفرانس گفت‌وگوی ملی در شهر غدامس در جنوب غرب این کشور طی ماه آوریل گذشته آغاز شود.

یگان‌های وابسته به شورای ریاست جمهوری دولت وفاق ملی لیبی که توسط سازمان ملل به رسمیت شناخته شده است، در واکنش به تحرکات نظامی حفتر در طرابلس عملیات «برکان الغضب» را آغاز کرده و در تاریخ 26 ژوئن گذشته تونستند شهر استراتژیک غریان در جنوب پایتخت این کشور را آزاد کنند.