توقیف کوکائین در برزیل در شش ماه نخست سال ۲۰۱۹ بیش از ۹۰ درصد افزایش یافته است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

توقیف کوکائین در برزیل در شش ماه نخست سال ۲۰۱۹ بیش از ۹۰ درصد افزایش یافته است مقام های گمرک افزایش توقیف مواد مخدر را ناشی از دریافت اطلاعات بهتر و افزایش هوشیاری در مناطق مرزی برزیل می‌دانند و می‌گویند که سال گذشته «۳۱.۴ تن کوکائین توقیف شده بود.»

فرانسه از جمهوری اسلامی خواسته است نقض توافق هسته‌ای را متوقف کرده و اعلام کرد پاریس خواستار بازگشت تهران به تعهدهای خود در برجام است.

ماکرون پیشتر تلاش کرده بود میان ایالات متحده و جمهوری اسلامی میانجی‌گری کند، اما به گفته رویترز تلاش‌های او در این زمینه شکست خورده است. ایران پیشتر هم اعلام کرده بود که ذخایر اورانیوم غنی شده این کشور از میزان تعیین شده در توافق هسته‌ای عبور کرده و به بیش از ۳۰۰ کیلوگرم رسیده است. امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه، بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل، وزارت خارجه آلمان و سخنگوی وزارت خارجه بریتانیا در واکنش‌های جداگانه‌ای به انتقاد از این اقدام جمهوری اسلامی پرداخته و خواستار توقف نقض برجام از سوی تهران شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نامه ایران به شورای امنیت درباره توقیف نفتکش انگلیسینامه ایران به شورای امنیت درباره توقیف نفتکش انگلیسی در پی ادعاهای انگلیس درباره توقیف نفتکش استینا ایمپرو، نمایندگی دائم ایران در نامه‌ای به شورای امنیت برخی اطلاعات درباره کشتی انگلیسی توقیف شده را تشریح کرد. در بخشی از این نامه آمده است: کشتی انگلیسی پس از این حادثه، هشدارهای مسئولان ایرانی را نادیده گرفت و با خاموش کردن سیستم های ناوبری خود، در اقدامی خطرناک، مسیرش را تغییر داد و با حرکت در جهت مخالف، در تلاش برای فرار بود که نیروهای ایرانی آن را توقیف کردند ادعاهایی مسخره و مایه خنده جهانیان!!!! مگر دروغ در اسلام مردود نیست؟ مگر کلید تمامی گناهان طبق گفته رسول اکرم(ص) ، دروغ نیست؟پس چرا سران حکومت ایران اینهمه دروغ می گویند؟ آنهم دروغ هایی که مایه خنده می شود...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مالک نفتکش توقیف شده بریتانیا در ایران با خدمه خود تماس گرفتشرکت سوئدی مالک نفتکش بریتانیایی توقیف شده در ایران، اعلام کرد که برای نخستین بار با خدمه نفتکش خود تماس گرفته و با آن‌ها صحبت کرده است. \r\n به گزارش رویترز، این شرکت اعلام کرده است که همه ۲۳ خدمه این حالم از انگلی های جهان خوار بهم میخوره مخصوصا وقتی فهمیدم یکدست ملکه مثله خامنه مصنوعیه و کانادا مستعمره انگلیس هست فهمیدم اسهال طلبان انگلوفیل هستند مبارکه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کدام کشور اروپایی در سال ۲۰۱۷ بیشترین ملیت را اعطا کرده است؟آمار اعطای ملیت اروپایی در مقایسه با آمارهای سال ۲۰۱۶، ۱۷ درصد کاهش نشان می دهد. در سال ۲۰۱۶، کشورهای عضو اتحادیه اروپا حدود ۹۹۵ هزار مورد شهروندی اعطا کردند. آلمان امیدوارم من و فرزندم هم بتونیم بریم بریتانیا و ایتالیا و شهروندی این دو کشور را بگیریم Dutch land
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پلیس آلمان در سال گذشته ۱۱ نفر را کشته است | DW | 24.07.2019پلیس آلمان در سال گذشته ۱۱ نفر را به ضرب گلوله کشته است. سندیکاهای پلیس با توجه به خشونتی که مأموران پلیس با آن مواجه‌اند این که آن‌ها به‌ندرت دست به سلاح می‌برند را شایان توجه می‌داند. غرب وحشی!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چهار تروریست پ.ک.ک در بیتلیس ترکیه از پای در آمدندچهار تروریست پ.ک.ک در بیتلیس ترکیه از پای در آمدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فلج کردن کودکان در پاکستان برای تکدی‌گری در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »