دیدار نماینده ویژه آمریکا با سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در آنکارا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دیدار کالین با جفری در مورد ایجاد منطقه امن در سوریه

سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه و نماینده آمریکا در امور سوریه در آنکارا دیدار کرده و بر مبارزه با گروه‌های ترویستی و ایجاد منطقه امن در شرق فرات تاکید کردند.ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه و جیمز جفری نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه امروز چهارشنبه در مجتمع ریاست جمهوری آنکارا پیرامون مبارزه با گروه‌های ترویستی، ایجاد منطقه امن در شرق فرات و تحولات اخیر در سوریه رایزنی کردند.

طرفین در این دیدار همچنین بر اولویت امنیت ملی ترکیه٬ مبارزه با گروه های تروریستی در سراسر سوریه٬ اجرای نقشه راه منبج٬‌ تشکیل کمیسیون قانون اساسی در چارچوب تمامیت ارضی سوریه و دست یافتن به راه حل سیاسی تاکید کردند. کالین وجفری تاکید کردند که ایجاد منطقه امن تنها از طریق طرحی در راستای انتظارات ترکیه امکان پذیر خواهد بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار وزیر دفاع ترکیه با نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار رئیس دولت لیبی با کاردار سفارت آمریکا در طرابلس
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ارائه پیام «روحانی» به «مکرون» توسط «عراقچی»معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در جریان سفر به پاریس، پیام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان را تقدیم امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه کرد. خب پیامو پست می‌کرد! ایمیل میزد!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی در دیدار با نخست وزیر عراق:مشکلات باید از طریق گفتگوی کشورهای منطقه حل شودحسن_روحانی در دیدار عادل_عبدالمهدی،نخست وزیر عراق، که در سفری غیرمنتظره وارد تهران شد، با بیان اینکه «ایران آغازکننده جنگ و تنش نخواهد بود»، گفت: «معتقدیم مشکلات منطقه باید از طریق گفتگو و مذاکره و همکاری میان کشورهای منطقه حل و فصل شود.»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ظریف با رئیس‌جمهور نیکاراگوا دیدار کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«ظریف» وزیر امور خارجه ایران در ادامه دیدارهای خود با مقامات نیکاراگوا با «دانیل اورتگا» رئیس جمهور این کشور دیدار و گفتگو کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

عمران خان: با نمایندگان طالبان دیدار می‌کنم/ از خدا بابت روی کار آمدن ترامپ سپاسگزارم!نخست وزیر پاکستان: *از خدا بابت روی کار آمدن ترامپ سپاسگزارم *اگر به خاطر سیاست‌های دولت ترامپ نبود، آمریکا می‌توانست ۱۹ سال دیگر در جنگ افغانستان بماند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »