آلکسی ناوالنی به کما رفت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت بهداشت روسیه اعلام کرد که آلکسی ناوالنی، مخالف دولت روسیه به دلیل مسمومیت به حال اغما فرو رفته است. - خبرگزاری آناتولی

وزارت بهداشت روسیه اعلام کرد که آلکسی ناوالنی، مخالف دولت روسیه به دلیل مسمومیت به حال اغما فرو رفته است.مقامات وزارت بهداشت روسیه در شهر اُمسک اعلام کردند که آلکسی ناوالنی، منتقد سرشناس سیاست‌های ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور این کشور به کما رفته و به دستگاه تنفس مصنوعی وصل شده است.

دمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین طی اظهاراتی در جمع خبرنگاران حال ناوالنی را وخیم گزارش کرده و گفت: «پزشکان آنچه لازم است انجام می‌دهند. در صورت دریافت درخواست درمان وی در خارج از کشور فورا رسیدگی خواهیم کرد. باید برای اینکه پزشکان بتوانند دلیل افت سطح هوشیاری ناوالنی را شناسایی کنند، منتظر نتایج آزمایش‌ خون باشیم. اگر وی دچار مسمویت شده، تحقیقات در این رابطه آغاز خواهد شد.»

گفتنی است آلکسی ناوالنی بامداد امروز در شهر امسک روسیه به ظن مسمومیت به بیمارستان منتقل و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ناوالنی، منتقد پوتین در بیمارستان در حالت اغما به سر می‌برد | DW | 20.08.2020آلکسی ناوالنی، منتقد سرسخت کرملین به دلیل وضعیت بحرانی شدید جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان در حالت اغما به سر می‌برد. گفته می‌شود که وضعیت ناوالنی به دلیل 'مسمومیت احتمالی' بحرانی شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مشکلات جمهوری اسلامی در تامین حقوق شبه‌نظامیان ایران در سوریه به نفع روسیه است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ریابکوف: روسیه برغم تهدید آمریکا به همکاری با ایران ادامه می‌دهدروابط ایران و روسیه ادامه خواهد داشت | سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته‌ای روسیه روز پنجشنبه بر عزم کشورش برای ادامه همکاری‌ها با ایران تاکید کرد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رهبر اپوزیسیون روسیه در اثر «مسمومیت» به‌ کما رفتآلکساندر لوکاشنکو، رئیس‌ جمهوری بلاروس آقای ناوالنی را متهم کرده بود که تظاهرات عظیم اخیر را علیه انتخاب دوبارهٔ وی سازماندهی کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مایک پمپئو به روسیه و چین در مورد نادیده گرفتن بازگشت تحریم‌ها علیه ایران هشدار دادمایک پمپئو به روسیه و چین در مورد نادیده گرفتن بازگشت تحریم‌ها علیه ایران هشدار داد مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، به چین و روسیه در مورد هرگونه نادیده گرفتن بازگشت تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران، هشدار داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

زوجی که به دلیل حمله داعش به مراسم عروسی‌شان مقصر دانسته شدند - BBC News فارسیسال گذشته، مراسم عروسی میرویس و ریحانه در کابل، پایتخت افغانستان توسط یک مهاجم انتحاری عضو داعش هدف قرار گرفت و بیش از 90 مهمان این مراسم را کشت. این زوج دوستان و اعضای نزدیک خانواده شان را از دست دادند که تاثیر عمیقی بر روان آنها گذاشت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »