رهبر اپوزیسیون روسیه در اثر «مسمومیت» به‌ کما رفت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

الکسی ناوالنی، یکی از رهبران عمدهٔ احزاب مخالف دولت روسیه پس از «مسمویت» در خلال یک پرواز راهی بیمارستانی در سیبری شد جزئیات بیشتر🔽

الکسی ناوالنی، یکی از رهبران عمدهٔ احزاب مخالف دولت روسیه پس از «مسمویت» در خلال یک پرواز راهی بیمارستانی در سیبری شد و اکنون به ‌کما رفته است.

خانم یارمش اعلام کرد که ناوالنی ۴۴ ساله که منتقد سرسخت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه است، حین پرواز از مسکو به‌سوی تومسک دچار «مسمومیت با زهر» شده است و با «حال وخیمی به ‌کما رفته» است. از سوی دیگر الکساندر لوکاشنکو، رئیس‌جمهوری بلاروس آقای ناوالنی را متهم کرد که تظاهرات عظمیمی را علیه انتخاب دوباره وی سازماندهی کرده است،‌ اما هیچ مدرکی بر این مدعا ارائه نکرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رهبر مخالفان دولت بلاروس از اتحادیه اروپا خواست انتخابات را به رسمیت نشناسندبا ادامه اعتراضات در بلاروس اسوتلانا تیخانوفسکایا، رهبر مخالفان دولت، از شورای اتحادیه اروپا خواست انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور را به دلیل «تقلبی» بودن به رسمیت نشناسد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

رهبر مخالفان دولت بلاروس: اتحادیه اروپا نتایج انتخابات را به رسمیت نشناسدسوتلانا تیخانووسکایا رهبر اپوزسیون بلاروس روز چهارشنبه ۱۹ اوت (۲۹ مرداد) از اتحادیه اروپا خواست تا نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری «متقلبانه» این کشور را رد کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ سوزان بی آنتونی، رهبر جنبش حق رای زنان آمریکا را مشمول عفو کردپرزیدنت ترامپ سوزان بی آنتونی، رهبر جنبش حق رای زنان آمریکا را مشمول عفو کرد رئیس جمهوری آمریکا یادآوری کرد که خانم آنتونی کمک کرد زنان معترض به نابرابری ها مورد عفو قرار بگیرند، اما هرگز برای خودش چنین نکرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سایت بلژیکی: ایران جریمه را پرداخت نکند شاید جام جهانی را از دست بدهدسایت بلژیکی: ایران جریمه را پرداخت نکند شاید جام جهانی را از دست بدهد یک سایت بلژیکی نوشت: در صورتی که فدراسیون فوتبال ایران جریمه مصوب شده از سوی فیفا را به مارک ویلموتس پرداخت نکند ممکن است از حضور در جام جهانی محروم شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: اگر از برجام خارج می‌شدیم آمریکا بی‌هزینه به ما خیانت کرده بودوزارت خارجهٔ‌ آمریکا تصمیم اخیر شورای امنیت را «توجیه‌ ناپذیر» خوانده و تأکید کرده است که به‌رغم مخالفت شورا با تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران همچنان به تلاش برای تمدید آنها ادامه خواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جایگاه صنعت دفاعی ما در جهان ۹ رتبه صعود کرده استرییس جمهور، گفت: برای ما مهم است که در طول ۵-۶ سال گذشته توانستیم رتبه مان را در صنعت دفاعی جهان از ۲۳ به جایگاه ۱۴ ارتقا دهیم و این نشانگر این است که در سال های گذشته چه استعداد، تلاش و همکاری‌ به کار گرفته شد تا موفق شدیم این ارتقاء رتبه را در صنعت دفاعی جهان داشته باشیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »