ناوالنی، منتقد پوتین در بیمارستان در حالت اغما به سر می‌برد | DW | 20.08.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آلکسی ناوالنی، منتقد سرسخت کرملین به دلیل وضعیت بحرانی شدید جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان در حالت اغما به سر می‌برد. گفته می‌شود که وضعیت ناوالنی به دلیل 'مسمومیت احتمالی' بحرانی شده است.

آلکسی ناوالنی، منتقد سرسخت کرملین به دلیل وضعیت بحرانی شدید جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان در حالت اغما به سر می‌برد. گفته می‌شود که وضعیت ناوالنی به دلیل"مسمومیت احتمالی" بحرانی شده است.

یکی از مسافران هواپیما نیز در توئیت دیگری نوشته است که ناوالنی در هواپیما از شدت درد فریاد می‌زد. کیرا یارمیش نوشته است که وقتی ناوالنی به آمبولانس منتقل شده بیهوش بوده است.سخنگوی ناوالنی از احتمال از مسمومیت او سخن گفته است. یارمیش در صفحه توئیتر خود نوشته است: «ما احتمال می‌دهیم که آلکسی با ماده‌ای محلول در چای او مسموم شده باشد. او صبح امروز فقط یک چای نوشیده است.»

پلیس روسیه تحقیقات مربوط به احتمال مسمومیت ناوالنی را آغاز کرده است. صاحب کافه فرودگاه، محلی که ناوالنی قبل از سوار شدن به هواپیما در آن چای نوشیده بود مورد پرس و جوی ماموران قرار گرفته است. در این حال، همسر ناوالنی گفته است که به او اجازه نداده‌اند به نزد ناوالنی برود. به او گفته شد که او در حالت اغما است و امکان ملاقات ندارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار نفر نزدیک شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: در برابر پیمانی که می‌خواهند در مدیترانه‌شرقی به ما تحمیل کنند، زانو نخواهیم زداردوغان: همانطور که یک قرن پیش به عنوان یک ملت معاهده «سور» را پاره کرده‌ایم، امروز نیز در برابر پیمان دیگر که در مدیترانه شرقی به ما تحمیل می‌شود، زانو نخواهیم زد اردوغان: هیچ قدرت استعمارگری نخواهد توانست کشورمان را از دستیابی به منابع غنی نفت و گاز‌ احتمالی موجود در مدیترانه شرقی محروم کند اردوغان: مبارزه ترکیه در جبهه‌های مختلف از مدیترانه شرقی تا لیبی تنها مبارزه محقانه نبوده بلکه مبارزه برای آینده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سود میلیاردی از فروش آب در بطری به جای سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها | DW | 19.08.2020سازمان ملل متحد تأمین آب آشامیدنی پاکیزه برای تمام ساکنان کره زمین را یکی از اهداف انسانی خود تعریف کرده است. میلیون‌ها نفر از ساکنان زمین به آب‌ آشامیدنی دسترسی ندارند. صنایع مختلفی از آب پول درمی‌آورند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مشکلات جمهوری اسلامی در تامین حقوق شبه‌نظامیان ایران در سوریه به نفع روسیه است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دست‌کم 14 نظامی در حمله طالبان به پاسگاهی در تخار افغانستان کشته شدنددر پی حمله شبه‌نظامیان طالبان به پاسگاه «نیروهای خیزش مردمی» در شهرستان خواجه‌بهادوالدین ولایت تخار افغانستان 14 نظامی کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 37 هزار و 861 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »