مایک پمپئو به روسیه و چین در مورد نادیده گرفتن بازگشت تحریم‌ها علیه ایران هشدار داد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مایک پمپئو به روسیه و چین در مورد نادیده گرفتن بازگشت تحریم‌ها علیه ایران هشدار داد مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، به چین و روسیه در مورد هرگونه نادیده گرفتن بازگشت تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران، هشدار داد.

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، به چین و روسیه در مورد هرگونه نادیده گرفتن بازگشت تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران، هشدار داد. پرزیدنت ترامپ وزیر خارجه آمریکا را مامور کرده است که روز پنجشنبه در مقر شورای امنیت سازمان ملل متحد در نیویورک روند بازگرداندن تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران را آغاز کند.

خبرگزاری رویترز روز پنجشنبه ۳۰ مرداد در گزارشی اعلام کرد مایک پمپئو راهی نیویورک شده و در سازمان ملل با رئیس دوره‌ای شورای امنیت در ماه اوت، دیدار می‌کند. وزیر خارجه آمریکا در این دیدار شکایت خود از نقض همکاری ایران در ارتباط با توافق هسته ای سال ۲۰۱۵ را به طور رسمی ثبت می‌کند. جمهوری اسلامی ایران تاکنون برخی از تعهدات خود بر اساس برجام، از جمله سقف غنی‌سازی و مقدار و درصد غنای اورانیوم غنی‌سازی شده، را نقض کرده است.

مایک پمپئو شامگاه چهارشنبه ۲۹ مرداد در گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز گفت: «ما هر کشوری که تحریم‌های فعلی آمریکا را نقض کند، مجازات کرده و همه را در قبال آن پاسخگو نگه می‌داریم.»«به وزیر خارجه مایک پمپئو دستور دادم به شورای امنیت سازمان ملل متحد اطلاع دهد ایالات متحده می‌خواهد همه تحریم‌های تعلیق شده سازمان ملل متحد علیه ایران، که پس از برجام تعلیق شده‌اند، باز گردانده شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مایک پمپئو: آمریکا شورش در مالی را به شدت محکوم می‌کندمایک پمپئو: آمریکا شورش در مالی را به شدت محکوم می‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مایک پمپئو بار دیگر بر توانایی آمریکا برای بازگرداندن همه تحریم‌ها علیه ایران تاکید کردمایک پمپئو بار دیگر بر توانایی آمریکا برای بازگرداندن همه تحریم‌ها علیه ایران تاکید کرد پیش از این نیز آقای پمپئو گفته بود که ایالات متحده مصمم است، اطمینان یابد رژیم ایران قابلیت رساندن آسیب بیشتر به جهان را نداشته باشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش مایک پمپئو به رای دادگاه ترور رفیق حریری: ‌حزب الله به جای مردم لبنان، به فکر منافع خود و جمهوری اسلامی ایران است♦️ واکنش مایک پمپئو به رای دادگاه ترور رفیق_حریری: حزب_الله به جای مردم لبنان، به فکر منافع خود و جمهوری_اسلامی ایران است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو در کنفرانس خبری با وزیر خارجه عراق: آمریکا به دنبال بازگرداندن تحریم‌های بین المللی علیه جمهوری اسلامی است🔴گزارش تکمیلی| مایک پمپئو در کنفرانس خبری با وزیر خارجه عراق: آمریکا به دنبال بازگرداندن تحریم‌های بین المللی علیه جمهوری اسلامی است وزیر خارجه ایالات متحده صبح چهارشنبه به همراه وزیر خارجه عراق در یک کنفرانس خبری در محل وزارت خارجه آمریکا شرکت کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اگر دولت قوی باشد، یعنی نظام قوی است و اگر دولت بشکند یعنی نظام شکسته استرئیس جمهور تلاش تازه آمریکا برای بهره گیری از یک سازوکار قطعنامه 2231 جهت ضربه زدن به برجام را از پیش شکست خورده دانست و تاکید کرد: آمریکا اکنون عضو برجام نیست که بخواهد از این سازوکار استفاده کند و همه طرفها نیز پیشاپیش این تلاش آمریکا را محکوم کرده اند.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

مشکلات جمهوری اسلامی در تامین حقوق شبه‌نظامیان ایران در سوریه به نفع روسیه است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »